Zaman: 21 Şub 2017 17:16

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2014 10:58 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

oylumcu kalmamış.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2014 00:38 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

oylum hissesi 2012 yılı mayıs ayında halka arz edildiğinde ülker 4.60 idi yani 10.000 lot ülker ile 20.000 lot oylum aynı fiyat idi. bu gün 10.000 lot ülker 180.000 iken 20.000 lot oylum 16.800 tl arada uçurumun uçurumu var.hissede olan arkadaşlar her birimiz hisselerine sahip çıkmaları konusunda şirkete telefon faks veya msn atılıne oldu kiönetim kurulu başkanı yener büyüknalbant adresi y.buyuknalbant @oylum.com bu adrese msn yazalım veya0352 321 11 33 faks numarasına faks çekelim derlerya her zaman boğulacaksan büyük denizde boğul diye
şayet aynı trihte ülker alsaydık paramız % 500 artacakken % 500 eridi.bunlarda ihracaat yapıyoruz 24 saat tam kapasite ile çalışıyoruz diye söylüyorlar lanet olsun bu hissenin şu an endekse göre en az 1.65-1.70 fiyatlarda olması lazım tahtayı elinde bulunduran şahıs iyi baskı yapıyor bariz belli demek yeterli mal yok elinde tahta çok sığ toplam 4990 lot belkide 430 hisse arasında ilk 5 e girer yani isterse tahta sahibi tavanlar serisi yapabilir tahtayı ele geçirmesi için 1 li fiyatların üzerinde tutması lazım ama sanırım hareket yakındır hissenin defter değeri 1.45 gösteriyor zarada olan arkadaşlar için bu fiyat ve endeks çok cavip görülüyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2014 03:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

zengin yazdı:
bu hisse de olan kişiler kaderine razı heralde kimseden ses ve yorum yok tepki yok patron buyüzden cok rahat onun icin istedigigibi oynuyor ALLAH SİZİ ıslah etsin yönetim oylum mu saddet zinciri titanmı.titantitana........... yazdıklarım benim düşünce ve hislerimdir kimseyi baglamaz

bu tür kağıtları alanın aklına şaşarım. en azından kamu kağıdı alsaydınız. bu kağıdın nesine inanıyorsunuz. adamlar gelene veriyor.... halinden memnunlar. itibar hak getire.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2014 14:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

oylum ne iş yapar makarnacımı..yoksa şekercimi..alınırmı acaba...dediklerine göre.kayserideymiş.. bunlar...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2014 01:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

TÜRKİYEM BÜYÜK TÜRKİYEM SEN NE ZORLUKLAR ATLATTIN YEREL SEÇİM DEDILER BEKLENTİ AK PARTI DEDILER AK PARTI GELDI TÜRKİYENIN YARISI ERDOGANA VERDI BU OLUMLUYDU SİMDİ CUMHURBASKANLIGI DEDILER BEKLENTI GENE ERDOGAN DEDILER ADAM GENE SECIMI KAZANDI CUMHURBASKANI OLDU TÜRKİYE LİDER OLARAK TEK BI ADAMA SECİYİ BUDA OLUMLU HABER BUNCA OLUMLU HABERE KARSI NOT KURULUSLARININ YAPTIGI YORUMLARA VE BAKIS ACILARINA SADECE GÜLÜYORUM YA BU ADAMLAR NE İSTİYOKİ NOTUMUZ ARTSIN ANLAMIŞ DİİLİM ANLAYAMIYORUM SİYASİ RİSK TÜRKİYEDE HER ZAMAN VAR AMA %52 GIBI BİR OY ORANI HALKIN SECIMI İLE GELEN TEK BIR ADAMI GÖREN YOKKK KAZANAN TÜRKİYEM OLDU ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESIN HERSEY OLUMLU AMA NOT KURULUSLARI OLUMSUZ HERSEY YABANCILARIN ELINDE ONLAR NE DERSE O OLUR HADI BAKALIM OLUMLU OLAYLARI BITIRDIK İLERIYE DÖNÜK OLUMSUZ OLAYLARI TARTISALIM SIRA ONLARA GELDI ONLARDA GELIR GECER SP DOW O KADAR OLUMSUZ OLAYLARA ADAMLARIN ENDEKSI REKOR ÜSTÜNE REKOR KIRIYO MERAK EDIYROM ORDAKI SIRKETLERDE BİZİM GİBİ DİPLERDEMI BİZİM BORSAMIZI 4 BANKAMI GÖTÜRÜYO GERIYE KALAN %100 %200 GIBI KAR ORANI YÜKSELTEN ŞİRKETLER SİZ NEDEN DİPLERDESINIZ SİZİN DERDINIZ NEDIR SPK ADAM AKILLI İŞİNİ YAPSA TEK MASA İLE ŞİRKET OLAN ŞİRKETLERE ATIN BORSAMIZDANKI MILLET YATIRIMINI YAPSINKI YERLI YATIRIMCIMIZ KAZANSIN HERKSE BOL KAZANCLAR ARKADASLAR YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2014 21:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2014 22:06 
Kullanıcı avatarı

Çerikli üstad ne yapmaya çalıştı bugün bu oylum hareketlerine bir anlam veremedim. sanki milletin eline mal vermeye çalıştı ve verdide . yada 85 yapıp milletin elindeki malı mı aldı anlayamadım sizin görüşünüz nedir ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2014 05:36 
Kullanıcı avatarı

chaylak yazdı:
Çerikli üstad ne yapmaya çalıştı bugün bu oylum hareketlerine bir anlam veremedim. sanki milletin eline mal vermeye çalıştı ve verdide . yada 85 yapıp milletin elindeki malı mı aldı anlayamadım sizin görüşünüz nedir ?

Bugünü görmek lazım.Endeksten dolayı salmış olabilir.
2. seans pek hacim yoktu.Mal çıktı diyemeyiz.
0.80 ortalamayla aldığını 0.77 ortalamayla neden versin ki.
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2014 11:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

tek seans %15 gördü baya yukarda heralde ortalaması

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2014 11:45 
Kullanıcı avatarı

Çerikli yazdı:
chaylak yazdı:

Bugünü görmek lazım.Endeksten dolayı salmış olabilir.
2. seans pek hacim yoktu.Mal çıktı diyemeyiz.
0.80 ortalamayla aldığını 0.77 ortalamayla neden versin ki.
y.t.d.

ortalama 80 ise durum değişir. bilseydim sabah girerdim gerçi 78 den denedim ama hemen yükseldi

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.