Zaman: 26 Eki 2014 09:39

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ATPET - Atlantik Petrol Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2012 23:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yayıncı

hocam tşk cevabınız için ama hedef 5 li fiyatlar diyordun KAP ta haberin çıkması yeterliydi orta vadede beklemem gerekecekmi dersin zamanım var dedigin gibi 5 li fiyatlar olursa dahada alım yapmak istiyorum ne dersin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2012 05:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

eylenti yazdı:
hocam tşk cevabınız için ama hedef 5 li fiyatlar diyordun KAP ta haberin çıkması yeterliydi orta vadede beklemem gerekecekmi dersin zamanım var dedigin gibi 5 li fiyatlar olursa dahada alım yapmak istiyorum ne dersin

hedef yine aynı , ama bekletme zamanı yüksek, hisse her hareket ettiğinde al-sat yaparak maliyeti diplere çekersen,daha rahat beklersin.dolaşımda 1 milyon 315 bin adetle bu hisse buralarda durmaz YTD...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eki 2012 15:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

ne oluyo bursa malmı yopluyo ne edeyooo

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2012 10:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

bu gün hareketli,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2012 00:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

sn. tarhoncu hisse araştırmalarınızı takdir eder teşekkürlerimi arz ederim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2012 16:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

hisse daha çiçeği burnunda taze gelin gibi kalktınız tabana yapıştırdınz inşallah alıcı bulamazsında elinde patlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012 15:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

3 ay sonra bu hisseyi tanıyamayacaksınız. Kesinlikle azda olsa portföyde tutulacak hisse. uzun vadeli 5000 lot aldım. uzuncu oldugum ıcın benım ıcın sorun yok dussede olur cıksada ama tabıkı hedefım var oraya gelmeden satmıyacagım. Hedef 20-25 arası tabi bu bana göre ben buna gore bekleyecegım. YTD kesinlikle değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2012 21:06 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

orcunduman yazdı:
3 ay sonra bu hisseyi tanıyamayacaksınız. Kesinlikle azda olsa portföyde tutulacak hisse. uzun vadeli 5000 lot aldım. uzuncu oldugum ıcın benım ıcın sorun yok dussede olur cıksada ama tabıkı hedefım var oraya gelmeden satmıyacagım. Hedef 20-25 arası tabi bu bana göre ben buna gore bekleyecegım. YTD kesinlikle değildir.

Arkadasim bir kagit bu kadarmi guzel pazarlanir yaa?Hemde :hedef 8-10 da degil 20-25...Vavvv diyorum size mukemmel yaa :) Birde kalkip aldiginiz lot sayisini bile verip insanlarin istahini kabartiyorsunuz,maşallah. Siz hic açıp baktinizmi bu şirketin simdiye kadarki kârı nedir,öz kaynagi nedir,sermayesi nedir...Soruyorum cunku ben bakmadan aldim bir miktar arzdan ve yarisini zararina zor verdim.Ayrica bir seyi bilin isterimki patronun elindeki hisseleri alti ay boyunca piyasaya surmeyecegine dair tahütü var.Peki ndn alti ay acaba dusundunuzmu hiç?Siz birde bu hisseyi o alti ay dolduktan sonra gorun isterim.Lutfen altına yatirim tavsiyesi değildir deyip gecmeyelim,madem yatirim tavsiyesi degildir yatirimci gibi konusmayin.Sakin bu sirket gibi sirketlere para kaptiripta colugunuzun,cocugunuzun rizkini yedirmeyin...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 19:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Bu hisse ne zaman çıkmış piyasaya yahu. Bugün farkına vardım. En fazla düşenlerde 3. sırada.
Halka arz sonrası hep düşmüş. Demekki daha düşeri var. Bu hissenin halka arz fiyatlarını geçip yukarılara çıkması için epey bir zaman geçebilir.4-5 yıl.Bu tarz hisseler 5-6 lardan açılıp şu an 1 lerde sürünüyorlar. Aynı EKIZ,KLGYO,OZBAL gibi bu tarz hisselerden uzak durulmalı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 19:55 
Meslek: Maden Mühendisliği

bulenttanis yazdı:
Bu hisse ne zaman çıkmış piyasaya yahu. Bugün farkına vardım. En fazla düşenlerde 3. sırada.
Halka arz sonrası hep düşmüş. Demekki daha düşeri var. Bu hissenin halka arz fiyatlarını geçip yukarılara çıkması için epey bir zaman geçebilir.4-5 yıl.Bu tarz hisseler 5-6 lardan açılıp şu an 1 lerde sürünüyorlar. Aynı EKIZ,KLGYO,OZBAL gibi bu tarz hisselerden uzak durulmalı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Katılıyorum....

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.