Zaman: 23 Eki 2014 19:51

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 75  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: NETAS - Netaş Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 17:35 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

BİR OLGUN DİYE BİR HERİF VARDI DÜŞERKEN BURALARA UGRAMIYOR ÇIKARKEN BELİREN ONU GÖREN VARMI

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 18:19 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar BİMER e şu şekilde bir metinle şikayette bulundum

Netaş 8 ay önce satışa konan hisselerinin satılıp satılmadığı, girmiş olduğu ve kazanmış olduğu ihaleler ve yapmış oldukları faliyetler hakkında bilinçli olarak yatırımcısını bilgilendirmeyerek hisse üzerinde baskı yaratıp zarar etmesine sebep olmaktadırlar. Bu belirtmiş olduğum hususlarda netaşın niçin ve ne sebeple kamuoyunu ve yatırımcısını bilgilendirmediğini araştırılmasını arz ederim.

DUYARLI NETAŞ ZEDE ARKADAŞLAR LÜTFEN BİMERE BU BETİNİ GÖNDERELİM BEN GÖNDERDİM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 19:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

ast1700 yazdı:
BİR OLGUN DİYE BİR HERİF VARDI DÜŞERKEN BURALARA UGRAMIYOR ÇIKARKEN BELİREN ONU GÖREN VARMI

Hisse çıkmaya başlayınca gelecekmiş arkadaşlar,çok yoğunmuş bir ara bana kızaraktan da öyle yazmıştı ama ne hikmetse hisse çıkarken yoğunluğundan fırsat bulup 2 ayrı siteye grafiklerini koyabiliyordu çok fedakar sağolsun, ama sonunda grafiklerinde gösterilen yerlere de değdi bu namussuz hisse, ona da ayrı şaşırıyorum zaten.YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 20:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

ast1700 yazdı:

Gelir gelir yakinda cikar ben ben ben der benligini kabartir merak etme

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2013 11:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

Borsada en cok nerde kaybettim biliyormusunuz biri cikiyor ysziyor biseylr bakiyorsun her dedigi cikiyor bekliyorsun adsmin hakikaten defikleri cikiyor guveniyorsun bir bakiyorsun batmissin adam ortslikta yok. Ornek shaklaban adam ne dediysi cikiyorddu netssi sordugumda yorum bile yspmiyordu buyuk dusus oncesi onu da bir netas meragi sardi suraya cikacak ben ald suraya gidecek biz de aldik sonuc ortada.demek ki diyorum sistem soyle isliyor once her dedigin ciksin ky da bu adam isi biliyor deyip defiklerime atlasin sonra vrr kucaga.simdi herkes 13.50 ye gitmeyi ve oradan satip tekrar alttan almaya kendini sartlandirmis gorunuyor cunku grafik oyle diyor ve su ana kadar grafiktekiler cikti ya o anda tars bisey olursa ellerindekiler de giderse o zaman ne olacak cunku grafik oyle soyluyor ve insanlar bu grafige inanmis.ben bu durumu hic sevmedim.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2013 11:46 
Kullanıcı avatarı

ast1700 yazdı:
BİZDE SENDEN BURAYA GELİP TEKNİK GRAFİK YAPMA DİYORUZ ZATEN..ANLADIN.....YAPMA KARDEŞİM

Bende diyorum ki Olgun Bey siz yorum yapmaya devam ediniz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2013 11:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

akdenizden yazdı:
ast1700 yazdı:
BİZDE SENDEN BURAYA GELİP TEKNİK GRAFİK YAPMA DİYORUZ ZATEN..ANLADIN.....YAPMA KARDEŞİM

aslında kimsenin olgun beye bişey demeye hakkı yok ama milleti çileden cıkaran olgun beyin ,hisse 11,85 lerde üstüne basa basa üst üste analiz atıp hissenin 10 60 la 1080 arası gibi düşecek demesi aslında oda bu kadar düşünmüyordu galiba 1080 lerde geri almayı düşünüyordu ama imkb nin hızlı düşüşü tuz biber oldu evet beyler hisse şu an sıg oldugundan bu tür yorumlar etki yapabiliyor.ama bu yorumlar her zaman cuk oturmaz yoksa her kez köşe olurdu saygılar.YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2013 12:22 
Kullanıcı avatarı

bronstn yazdı:
akdenizden yazdı:
ast1700 yazdı:

aslında kimsenin olgun beye bişey demeye hakkı yok ama milleti çileden cıkaran olgun beyin ,hisse 11,85 lerde üstüne basa basa üst üste analiz atıp hissenin 10 60 la 1080 arası gibi düşecek demesi aslında oda bu kadar düşünmüyordu galiba 1080 lerde geri almayı düşünüyordu ama imkb nin hızlı düşüşü tuz biber oldu evet beyler hisse şu an sıg oldugundan bu tür yorumlar etki yapabiliyor.ama bu yorumlar her zaman cuk oturmaz yoksa her kez köşe olurdu saygılar.YTD.

Şunu öncelikle belirteyim ki hemen hemen hiç rakam yazmamışımdır. Ancak bugün bir istisna yaparak sizin mesajınıza binaen kendi çizimlerimde gördüklerimi yazayım:

12.12.2012 tarihinde 10.70 lerden başlayan yukarı yönlü trendin 28.01.2013 tarihinde 11.20 seviyesinin aşağı geçilerek bozulmasıyla 11.10 nun destek olamadığı, 10.80 nin de tutmaması üzerine 10.40 seviyesine kadar düşmüş olmasını açıkçası benim çizimlerim de açıklayamamakta. Ancak görünen o ki 10.40 seviyesini destek yapmaya çalışıyorlar. Endeksteki bir bozulmaya paralel olarak bu seviyenin ilk olarak 9.95 e kadar gerileyebileceğini söylemek mümkün gibi gözükmekte. Elbette bunlar benim çizimlerimde gördüklerim ve bana göre henüz Netas tahtasında teknik olarak çok sağlıklı bir şey söylemek bana olanaklı gözükmüyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2013 16:06 
Kullanıcı avatarı

[http://www.borsagundem.com/haber/Sok-gelisme-58-halka-arza--gozalti-/131401/

onur takmak ve ekibine de işallah sıra gelecek burada yazan arkadaşlarda dikkat etsinler kendilerine....bu yeni spk kanunu çok ağır...

BEN BU ADAMLARLAR İLE İLGİLİ BEDELSİZ SÜRECİNDE YAPILAN YOLSUZLUKLAR VE HAKSIZLIKLAR BU SATTIŞA KONAN HİSSELERLE İLGİLİ AVUKATLA GÖRÜŞTÜM....ARAŞTIRACAK VE ÖNÜMDE 1 BUCUK AYIM VAR ZARARIM ÇIKMASA MAHKEMEYE GİDECEĞİM BU NETAŞTAKİ DÖNEN DALE VERE HİÇ BİR HİSSEDE YOK.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2013 16:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

akdenizden yazdı:
Şunu söyleyeyim ki genel olarak bu hissedeki isabetli öngörülerime karşın Şirkete olan aşırı inancım ve bedelsiz sonrası (bedelsiz haberini elimde ciddi bir lot ile yakalamıştım) yanlış hareketlerim nedeniyle kazandığım kar ile birlikte çok ciddi bir kayıp yaşadım. Yaklaşık 6 aydır bu hisse elimde yok.

Bu duruma rağmen ben kimseye hakaret etmedim. Zaman zaman girer ve takip ederim yorumları.

Eski bölümde 21 Mar 2012 03:24 tarihli, saatli mesajımda bedelsiz sonrası şirketin hisse satışı olasılığını belki de tek dile getiren kişiyimdir.

Senin gibi üslupsuz üyeler, buralarda bilgi paylaşımına engel olanlardır. Diğer taraftan elbette sadece burada yazılanlara istinaden kesinlikle yatırım yapılmaması gerektiği konusunda hem fikirim. Herkes kendi süzgecinden geçirmeli yazılanları ve değerlendirmeli.

Neye hizmet ettiğinin farkında mı sın?

Yönetim eskiyi sildi attı, nedense?
Siz bu tarih ve saate nasıl ulaştınız? Yoksa eski yazılanları görme şansımız var mı? Varsa nerede?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 75  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.