Zaman: 29 Mar 2017 18:02

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Uzman kişilerin yazılarını okumak
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 15:25 
Kullanıcı avatarı

Merhabalar uzun süredir siteyi severek takip ediyorum
bazı dikkat çeken ve severek okuduğumuz uzman arkadaşlar var.Örneğin
Canlı Borsa ,Aksungur84 , Mr Guess ve sayamadıklarım
Bu arkadaşların Nasıl ki Tupraş veya Akenerji için alfebetik bir platform var ise bu arkadaşlar içinde ayrı bir platform olsa çok iyi olur diye düşünüyorum.
Mesela Canlı borsa kimlerle yazışmış ve kimlere cevap vermiş.Canlı borsa en son ne zaman yazmış gibi.Sizede ki uzman arkaşların ayrı birer menusu olsun isterim.Benimki tabiki bir dilek :)
saygılarımla
Deniz GÜL

Mesaj Başlığı: Re: Uzman kişilerin yazılarını okumak
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2010 01:44 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle katılıyorum.
Arkadaşlar bizler buraya birbirimizin yazı ve yorumlarını okumaya değil, CANLI BORSA, AKSUNDUR,
Mr.GUESS, POKER FACE gibi olaya hakim kişilerin görüşlerini okumaya geliyoruz.Elbetteki diğer paylaşımlarda önemli ve bunları zaten siteden yapabiliyoruz.
Öneriye kesinlikle katılıyorum.
CANLI BORSA, AKSUNGUR, Mr.GUESS, POKER FACE gibi değerli yorumculara daha rahat ulaşmak adına onlara ait bir menü olmasını şiddetle destekliyorum. Bunu site editörleri bir düşünsünler.
TEŞEKKÜRLER...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2010 02:39 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar cook fazla baslık oldu zaten yenı baslık acmanın geregı yok bence takıp etmek ıstedıgınız uyenın profılıne gırıp gonderdıgı mesajlara bakabılırsınız saygılarımla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2010 22:58 
Kullanıcı avatarı

Bende bu konuya katılıyorum. Sanırım sitede 3 çeşit kullanıcı var.
1 - Yıllardır uğraşan ve birikim sahibi
2 - Ortalama 1-2 senedir uğraşan kendince işi yavaş yavaş çözmüş kişiler
3 - Benimde içlerinde olduğum yeni başlayan hatta borsa terimlerini bile daha bilmeyen bir grup.

Fakat bu 3 farklı kullanıcı grubunun ortak özelliği para kazanmak.

3 grup bir kullanıcı olarak, 1. gruba dahil kullanıcı kardeşlerimizin, abilerimizin bizleri olabildiğince sık bilgilendirmesi isteyeceğim ilk şey olur. Hatta sadece bu tip üstadlar için bir başlık olsa ve günlük, haftalık önerileri bulunsa çok sevinirim, bizler o başlık altında soru bile sormayalım sadece önerileri alalım. Tabiki herkesin işi gücü var zamanda önemli ama birikim sahibi arkadaşların bizlere yol göstermesi bizi çok mutlu eder.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.