Zaman: 29 Ağu 2014 05:12

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 342  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: CEYLN - Kervansaray Yatırım Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2014 10:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

bakalım bu hafta neler olacak? ya batacak, ya çıkacak. gömüldükçe gömüldü,dışarıda sadece başı kaldı. bataklık yutacak mı? güç toplayıp çıkacak mı? zeynep ve selim'in de kader haftası olabilir.onların da sonu karanlık.çok can yaktılar.yedirmeyecek insanlar olduğunu tahmin ediyorum.birileri kendini dahi feda edebilir. her şey muamma. mevla yardım etsin...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2014 15:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

muhfin yazdı:
isteyen satar, isteyen kaçar. burada herkesin bir hesabı var. maliyetler de farklı farklı. ben şahsen bu zararı 10 sene çalışsam başka yerde telafi edemem. bu gün yeni alım da düşünmem. benim için tek yol beklemek...

slm sevgili muhfin bu sitede düzgün yorum yapanlardan biri de sensin. tekniği ve haberleri iyi takip ediyorsun. bundan önce senle nibaştaydık iyi de kazanmıştık ama düşünce tekrar aldım ve yaptığım karı geri verdim :(( bakalım bu sefer cylan da napacaz inş zararı telafi ederiz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2014 15:53 
Kullanıcı avatarı

herkes çağrıyı mecburen yapacak eli mahkum falan diyo ama hala bi şüpheyle bakıyorum. inş bu sefer hem ky hem de kendileri kazanır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2014 18:40 
Kullanıcı avatarı

ahmetyk yazdı:
muhfin yazdı:
isteyen satar, isteyen kaçar. burada herkesin bir hesabı var. maliyetler de farklı farklı. ben şahsen bu zararı 10 sene çalışsam başka yerde telafi edemem. bu gün yeni alım da düşünmem. benim için tek yol beklemek...

slm sevgili muhfin bu sitede düzgün yorum yapanlardan biri de sensin. tekniği ve haberleri iyi takip ediyorsun. bundan önce senle nibaştaydık iyi de kazanmış*********** ama düşünce tekrar aldım ve yaptığım karı geri verdim :(( bakalım bu sefer cylan da napacaz inş zararı telafi ederiz

inşallah kazanırsın dostum. niğbaş tahminlerimizi de aşarak iyi yerlere gitmişti. spk mevzuatı değişince, öz ışık ile birleşmesine onay vermeyeceğini biliyordum. bu tür patron hisselerinin hepsinde benzer sıkıntılar yaşanıyor. hedef koyup verdikten sonra arkana bakmayacaksın. ve tekrar almayacaksın...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2014 19:06 
Kullanıcı avatarı

muhfin yazdı:
ahmetyk yazdı:
muhfin yazdı:

slm sevgili muhfin bu sitede düzgün yorum yapanlardan biri de sensin. tekniği ve haberleri iyi takip ediyorsun. bundan önce senle nibaştaydık iyi de kazanmış*********** ama düşünce tekrar aldım ve yaptığım karı geri verdim :(( bakalım bu sefer cylan da napacaz inş zararı telafi ederiz

inşallah kazanırsın dostum. niğbaş tahminlerimizi de aşarak iyi yerlere gitmişti. spk mevzuatı değişince, öz ışık ile birleşmesine onay vermeyeceğini biliyordum. bu tür patron hisselerinin hepsinde benzer sıkıntılar yaşanıyor. hedef koyup verdikten sonra arkana bakmayacaksın. ve tekrar almayacaksın...

dönüp bakmamış olsaydım yüzde 45 karla ayrılmış olacaktım aaah ah

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2014 07:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

http://www.borsagundem.com/borsa-kulis/ ... 575021.htm

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2014 09:22 
Kullanıcı avatarı

stag yazdı:
http://www.borsagundem.com/borsa-kulis/manipulator-enver-cevik_in-kervansaray-islemleri-575021.htm

Naıl bir çirkef hisseye bulaşmışım. O kadar hisse varken elim ceylan hissesine gitti.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2014 09:24 
Kullanıcı avatarı

Bindik bir alemte gedeyoz kıyamete

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2014 07:20 
Kullanıcı avatarı

borsa gündemin haberleri bilinen bayat haberler. yeni ve güncel haberler gerekli. o da patrona bağlı. elindeki tonlarca hisse ile o da bekliyor. dikkat edilirse, bu arada hiç haber de göndermiyor. k.y bekliyor, o bekliyor. yukarıdan sattıklarını kolay alabileceğini zannetti ama, yeni yeni k.y.ler üşüşmeye başladı. hisseye bastıkça basıyor. dün 0.37 kademesinde 2.5 milyon hep satışta bekledi??? gerçek niyetlerinin yakın zamanda anlaşılacağını düşünüyoruz. hayırlısı olur inşallah...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2014 09:54 
Kullanıcı avatarı

Çıkışı sabırsızlıkla bekliyorum. Günlerdir başı boş gemi gibi yatay seyirde devam ediyor.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 342  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.