Zaman: 16 Eki 2019 19:52

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: alış fiyatı satış fiyatı son fiyat
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 19:54 
Kullanıcı avatarı

hepimize inşallah çok teşekkürler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 20:22 
Kullanıcı avatarı

gryerdek yazdı:
ya mevcut fiyattan alış emri verince thynin su anki fiyatı 5,55 ama 6,15 den alınacak diye gösteriyor ayrıca koza da 2,48 koza yada 2,78 den alınacak diye gösteriyor? ne yapayım iptalmi edeyim yüksek fiyat bunlar, ayrıca seans kapalıyken mevcut fiyatını nasıl belirlioki bu alım emirlerine göremi?

Sayın gryerdek,
Anladığım kadarıyla sizde benim gibi acemisiniz :)
Aynı sıkıntıları bende yasadım anlayana kadar. Ama sonra anladım olayı galiba...
Soyle ki, mesala siz SERBEST fiyattan thy almak istediniz su anki fiyatı 5,55, aracı kurum işlemi gercekleştirmek için hesabınızdaki paradan yeterli miktarda parayı Bloke ediyor. Dananın kuyruguda burda kopuyor Serbest fiyat dediğiniz için olabilecek en yuksek fiyat uzerinden ucretlendirip ( yani 6,15 den ) o kadar miktarda paraya blokaş uyguluyor.
Bende genelde su sekilde yapıyorum ornegin 1000 adet thy alcam iki emir veriyorum. 500 tanesini 5,55 ten al diyorum. İkinci emir de 500 tanesini 5,4 al diyorum . Boylece seans içinde aşağı bir duzeltme olursa o fırsattandan faydalanmış oluyorum. Bana ortalama 5,475 e geliyor.
Umarıne oldu kiımcı olabildim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 21:49 
Kullanıcı avatarı

fazlasıyla hemde:) bu sitede gerçekten çok paylaşımcı iyi niyetli kişiler var o yüzden görüyorumki bir çok müdavimi var, ee ne demişler ;tatlı suyun başı kalabalık olurmuş

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 21:53 
Kullanıcı avatarı

iyi aksamlar. siteye yeni uye oldum ve yeni yeni borsaya giriyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2010 22:16 
Kullanıcı avatarı

Kısaca an itibariyle son fiyata görede satış veya alış fiyatınızı belirleyebilirsiniz, alacağınız zaman, son fiyatın bir puan üstünü yazarsanız bankoi kesin bir şekilde hisseleri alırsınız, satarkende son fiyatın 1 puan düşüğünü yazarsanız satarsınız.
örn: arclk son fiyat: 6.20
alabilmek için: 6:25
satabilmek için: 6.15

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.