Zaman: 30 Mar 2017 09:44

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 361, 362, 363, 364, 365

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ASYAB - Bank Asya Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2015 17:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

berkantBr yazdı:
asyab a gelince resmi gazetede yayınlanmış bugün ordan bakarsak işini bitirmişler yani tüm hisseler devletin artık bundan sonrasını devlet karar verir demir bank ta satmıştı bunu da satabilir y.t.d.

demirbank sürecini özetler misiniz? ky olarak ne olmuştu?

seviniriz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2015 17:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

dhardhar yazdı:
berkantBr yazdı:
asyab a gelince resmi gazetede yayınlanmış bugün ordan bakarsak işini bitirmişler yani tüm hisseler devletin artık bundan sonrasını devlet karar verir demir bank ta satmıştı bunu da satabilir y.t.d.

seviniriz.

o süreci ben bilmiyorum ama önümüzdeki haftayı bekleyin yapacağınız şeyi kendiniz karar verin demir bank ta hissesi olanlar bildiğim kadarıyla onlara bir ödeme yapılmadı yani borsadan atıldı hala devam eden bir süreç var mı yok mu bilemem ama bildiğim şey demir bank ın şu anda başka isimle devam ettiğidir Hscb bank y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2015 17:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

berkantBr yazdı:
dhardhar yazdı:
berkantBr yazdı:

seviniriz.

o süreci ben bilmiyorum ama önümüzdeki haftayı bekleyin yapacağınız şeyi kendiniz karar verin demir bank ta hissesi olanlar bildiğim kadarıyla onlara bir ödeme yapılmadı yani borsadan atıldı hala devam eden bir süreç var mı yok mu bilemem ama bildiğim şey demir bank ın şu anda başka isimle devam ettiğidir Hscb bank y.t.d.

eyv

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2015 21:57 
Kullanıcı avatarı

dhardhar yazdı:
endex1 yazdı:
dhardhar yazdı:
mevzuat bilen arkadaşlar var mı?

ne olur hisseler?

akşam, eski spk başkanı doğan cansızlar söyledi,,hisseler gitti,yok oldu dedi.

eminsiniz değil mi? kesin hisseler 0 lanıyor yani.

Katılım bankası bu konuda bir ilk olduğu için ben emin değilim,,sadece Doğan Cansızların yorumunu yazdım.
Pazartesi belli olur.
Daha önceki bankalarda mesela (demirbank,,egs bank,imar bankası gibi )sahipleri bankanın içini boşalttıkları için TMSF el koymuştu,,,burada ise bankanın içini boşaltmak yok(çünkü özkaynakları artıda) sadece yönetim boşluğu var deniyor,,ileride doğabilecek bir sıkıntı için,şimdiden tedbir alındığı söylendi(Babacan)
Bunlar tarihimizde yaşanan bir ilk olduğu için örneği olmayan hadiseler.
Dolayısı ile TMSF nin açıklamalarını beklememiz gerekir diye düşünüyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2015 11:18 
Kullanıcı avatarı

bir gazetenin haberine göre halka açık kısım ın hisselerine dokululmayacak diyor o zaman tahta açık kalması gerekir diğer bir gazete durum belirsiz diyor oteki gazete devlet aldı diyor tamamını ne olduğu belirsiz bu hisselerde borsadan da bir açıklama gelmedi daha

yazdıklarımız hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir

yazdıklarımın gerçeklerle ilgisi yoktur rüya bile değildir

deli saçmasıdır

kelin ilacı olsa kendi başına sürer

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 00:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Polis

ASYA BANK ! Eğer olur da satış olmaz ve kapatılırsa hissedarlara yani elimizdeki hisselere ne olur ? !!!
olurda son 90 gün içinde satış haberi gelir mi? bilginiz var mı?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 361, 362, 363, 364, 365

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.