Zaman: 20 Oca 2017 02:27

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Site Yönetiminin Dikkatine
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2015 17:38 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

uyarı yaptık yazmaz artık

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2015 01:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

iyi akşamlar
bu saçmasapan reklam vs yazılarını engelleyemiyo musunuz? baya kötü duruyo da...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2015 15:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

üstad herşey için tşkr buranın eski neşeli günleri yok çok sıkıcı oldu iyice benim sayfamı silsen sana zahmet olmazsa kalabalık yapmasın birileri yazdıkça cevap vermezsek ayıp oluyor müsait bir zamanda silersen memnun olurum herşey için tşkr...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2015 10:07 
Kullanıcı avatarı

içakir55 yazdı:
üstad herşey için tşkr buranın eski neşeli günleri yok çok sıkıcı oldu iyice benim sayfamı silsen sana zahmet olmazsa kalabalık yapmasın birileri yazdıkça cevap vermezsek ayıp oluyor müsait bir zamanda silersen memnun olurum herşey için tşkr...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2015 04:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

geleceğe yatırıne oldu kiğimiz hisseler adında bir düzeltme yapabilirmisiniz bir terslik var dostlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2015 00:43 
Kullanıcı avatarı

Sayın site yönetimi sayfaminn silinmesini talep etmistim ediyorum şimdiden tskr...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2016 13:18 
Meslek: Makina Mühendisliği

FERHAT344 adlı kullanıcı KISA SORU-KISA CEVAP başlığını kullandığı sürece artık burada yorum yapmayacam. site yönetimi ferhat344 ü engellemesi dileğiyle. yapılan işlem sonucunu buradan duyurmanızı bekliyorum. olumlu-olumsuz yapılan işlemin sunucu açıklanana kadar yorum yok.

İNDİSA...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2016 14:39 
Kullanıcı avatarı

İndisa gereği yapıldı, şimdilik 1 ay dinlendiriyoruz Ferhat'ı (uyardık) sen takipçilerinden ilgini esirgeme ...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2016 19:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Araba Tamirciliği

lAN İNDİSA O ÇOCUGU ARBULDA İNSANLARI NASIL ZARARA UGRATTIGINI DA YAZSANA FERHAT344 DOGRULARI YAZDI DİYE GÖTÜN TUTUŞTU

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2016 00:48 
Meslek: Makina Mühendisliği

her şeyden önce şunu söyleyeyim. kim bana küfür ederse misliyle kendisine iade ederim. herkes kendi kişiliğini karakterini ortaya koymuş olur. ben şahsen asla küfür etmem. söyleyeceğim en kaba söz iade etmektir. bu bir.

2 ncisi, böyle direk ortaya karışık sallayacağına yapılan yorumu da koysandın. bakalım ne demişiz.

3 üncüsü, benim yorumumdan çok burada yorum sonunda yaptığım uyarılar var. geçmişe dönüp bi bakın. hem de envai çeşit.

4 üncüsü arbul daha düşmemiş. ne çıkmış nede düşmüş. sakın tükürdüğünü yalamayasın gandi. sen bu kadar acele edersen daha çok zarar edersin. sen bunu nerden aldın nerden sattın onlarıda yazda tam olsun. arbul indiği gibi çıkacak. ama artık ne fayda.

sen şu uyarımı görmedin herhalde " kimse benim yorumlarıma göre hareket etmesin zarar edebilirsiniz. kendi fikirlerinize göre alsat yapın." gandi

5 ncisi, Ferhat a bişey dediğimiz yok. kendi syfsında yorum yapsın okadar. görüyorum ki ferhatın yaptığı yorumlar şimdilik sana uyuyor. yarın birgün Ferhat ın yorumları sanan zarar ettirirse onun anasıda daaa mı laf koyacaksın. eğer sen aklınla hareket etmezsen daha çok zarar edersin kardeşim. sana tavsiyem kimsenin anasına bacısına küfür etme. yoksa birileride senin anana bacına küfür ederde kaldırmazsın çok zorun gider.

6 ncısı, burası borsa yorumu adı üstünde "yorum" sen buralarda yapılan yorumları kendi aklıyın süzgecinden geçir. bi zahmet. vesselam.

site yönetiminden hala cevap bekliyorum.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.