Zaman: 24 Mar 2017 11:13

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IHLAS - İhlas Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2015 20:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Oyların % doksanı henüz sayılmadı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2015 08:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Polis

Apache yazdı:
huzur-dolu34 yazdı:
Resim

Sn. huzur-dolu34,

Bu grafiği Sn. Boga35 kendi sitesinde daha önce yayınlamıştı.

Mesajımızın bir köşesine, bu grafiğin Sn. Boga35' ten alıntı olduğunu söylememizin daha doğru olacağını düşünüyorum.

KY yı düşünerek özverili çalışan kişi sayısı oldukça azaldı. Lütfen, Sn. Boga35' i incitmeyelim.

Saygılarımla,

Dostum senin kafan iyi mi

Siz giderken ben geliyordum.

Oruç olduğunu düşünerek bişey demiyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2015 10:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

İhlas mı kaldı neyin grafiğini çizersin allasen

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2015 20:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

huzur-dolu34 yazdı:
Apache yazdı:
huzur-dolu34 yazdı:
Resim

Sn. huzur-dolu34,

Bu grafiği Sn. Boga35 kendi sitesinde daha önce yayınlamıştı.

Mesajımızın bir köşesine, bu grafiğin Sn. Boga35' ten alıntı olduğunu söylememizin daha doğru olacağını düşünüyorum.

KY yı düşünerek özverili çalışan kişi sayısı oldukça azaldı. Lütfen, Sn. Boga35' i incitmeyelim.

Saygılarımla,

Dostum senin kafan iyi mi

Siz giderken ben geliyordum.

Oruç olduğunu düşünerek bişey demiyorum

Sn. huzur-dolu34,

Merhaba.

Söz konusu grafik, ("BOGA'NIN GRAFİKLERİ" isimli) sitenin 1446. sayfasında, (03.07.2015 tarihinde) Sn. Boga35 tarafından yayınlanmıştı.

Talebim / ricam sadece, Siz bunu yayınlarken, bu grafiği alıntı yaptığınız kişi (ya da sitenin) adını (hiçbir karşılık beklemeden ky için emek harcayan kişinin hakkının yenmemesi / incitilmemesi adına) belirtmenizdi. Sn. Boga35, (daha önce) bu konudaki hassasiyetini bildirmişti.

"Siz giderken ben geliyordum" ifadenizi tam olarak anlamadım. Anladığım ise, Allah yolunda gitmek. Ve, Allah, izin verirse (nasipse) O' nun yolunda ilerlemeye çalışıyorum.

Ayrıca, oruçlu olduğumu düşünerek empati yaptığınız için çok teşekkür ederim. Allah, tuttuğunuz oruçları kolaylaştırsın ve kabul etsin.

Saygılarımla,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Tem 2015 23:43 
Kullanıcı avatarı

Çocuklar bilir grafiğin boğa hocaya ait olduğunu.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2015 01:25 
Kullanıcı avatarı

Bütün arkadaşların geçmiş bayramını kutluyorum.

Bayram öncesi oluşan hareketin anlamı nedir, devamı gelir mi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2015 20:40 
Kullanıcı avatarı

Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2015 20:40 
Kullanıcı avatarı

6 trilyon kâr ve bunu İhlas holding yaptı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2015 16:26 
Kullanıcı avatarı

Yazacaklarım kendi düşüncelerim olup yatırım tavsiye değildir.katılmak veya katılmamak size kalmış.benim zamanımda okul yıllarım kitap kuyrularında geçti.şimdi kitaplar tabletler ücretsiz okul masalarında.bunlar unutuldu.ilaç sıralarında durduklarımız özel hastanelere gidememiz unutuldu.çoçukları zenginler kreşanaokuluna gönderirlerdi.şimdi devletin anaokulları var.2sene çocular gidebiliyor.bu gelece yatırım unutuldu.eskiden gidişdönüş aynı yol idi.şimdi batıdan doğuya gidiş ayrı dönüş ayrı yollar var.yeni yeni köprüler alt geçit tünelleri var.unutuldu.unutupta bu hizmetleri kullananlara yazıklar olsun.memurlarda maaşları iyi oldu fakat alt kesim yani işci maaşları iyileştirme olmaaa da fabrikalar bu hükümette kriz yaşamadı.unutuldu.gezi olayları dolar krizi vb.bircok kriz yaratanlara yazıklar olsun.birlik beraberlik zamanında birlik olmayanlara yazıklar olsun.MUSTAFA KEMAL ASKERLERİ bütün ADAMLARI kürtü lazı çerkezi muacırı yerli asker değiller miy di.unutanlara yazıklar olsun.pkk ve benzeri grublara destek ve yataklık eden herkimse patron memur işci asker kürdü cerkezi lazı muacırı yerlisi olanlara yazıklar olsun.bu birlik beraberlik zamanında herşeye herşeye hayır diyen bahçeliye yazıklar olsun TÜRKEŞ kadarADAM olamadı.kılcdaroglu da işleri mahkemelerle projeleri durdurma.dünyanın enbüyük havalanı yapılmaya çalışılır neymiş agaç kesiliyormuş diye mahkeme durdurma kararı aldırtmaya calışılıyor.acep havaalanı gökyüzünemi kurulsa.almanlarda bu büyüklükte havalanına başlamışlar kim önce bitirirse uçak iniş kalkış ihalesini alınacak.günlük kazanç2 milyar dolar galiba.köstek olanlara yazıklar olsun.ADAMLARDAN biride ne yapsa yaranamaz enson 4g ihalesini kabul etmedi dünyanın çöplüğü olmayalım dedi 4.5g getirdi eski 4g yerine 4.5g gelmesi 2milyar dolar kazanç sağlandı deniliyor.bunlarTÜRKİYE için çalışan MUSTAFA KEMALİN ADAMLARIDIR.askerde herşey vatan için.vatan sana canım feda deyipte unutanlara yazıklar olsun.küçük adımlarla büyük yollar geçilir.4.5 g getirmek ve Türkiyenin ilerlemesi için çalışanlar ve isteyenler için küçük adımlar atalım.alt yapı çalışmaları türklekomun. bu nedenlerle MUSTAFA KEMALİN ADAMLARINI 1lot-5lot-10lot vb türktelecom hissesi almaya davet ediyorum.küçük adımlar büyük adımlar olacakmı. birlikzamanı....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2016 01:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

sefıllerı oynattın bıze ıhlas
ucar dıyen kacan dıyen hısseyı sısıren bızı magdur edenler...
sızı Allaha havale etmıstık yıne aklımıza geldınız sabah sabah yad edelım dedık

Resim

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.