Zaman: 19 Oca 2018 18:15

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IDAS - İdaş San. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2013 16:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Cok guzel haberler gelmeye basladi
YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2013 14:28 
Kullanıcı avatarı

Bu hissenin altına zamanında yazmış biri olarak şu an gördüklerim beni çok üzdü. Zira sırasıyla 1 mart 2011, 29 temmuz 2011 ve 20 ağustos 2011 tarihlerinde insanları uyarmaya çalıştım. Dinleyenler olmuştur belki ama bana bu başlık altında çok ters tepki verildi. Veren insanlara da kızmıyorum, kendi azimleriyle kendi sıkıştıkları kuyudan çıkmaya çalışıyorlar ve bu sırada başka insanları haklı düşündüğüne inandırmaya çalışıyorlardı.

Lakin, ben insider trading olmasın diye veremediğim bilgileri hiçbir fikri ve bilgisi olmadığına emin olduğum şekilde yalanlayınca ve insanın suratına attığı yalanı dayanak gösterip "sen ne anlarsın, yalan söylüyorsun" deyince çok kırıldım ve bir daha yazmadım.

Şu an buraları görünce keşke biraz daha uğraşsaymışım diyorum. Zira idaşın bu hallere geleceğini çook önceleri birincil ağızlardan duydum. Artık olan olduğuna göre anlatabilirim.

Dayanağım İstanbul topkapı bölgesinden, ailem sanayici ve idaş firması ile de bir ticaret ve ilişki içinde idi vakti zamanında. Bir şekilde haberimiz oldu.

Şu an yönetim değişmiş falan filan ne olur gram bilgim yok o yüzden susuyorum ama geçmişte insanları uyarmaya çalıştım, yalancı yaftası yedim.

Tek ricam bana ukalaca laflar eden adamların çıkıp burda herkesten özür dilemesi. Trenlerden bahseden arkadaşlar lafım size...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2013 00:01 
Kullanıcı avatarı

Değerli idaşzedeler
Malumunuz bu hisse senedine sahip olanlar inanılmaz boyutlarda zarar ettiler.Malesef bu zararı idaş yönetimi görmezden geldi.Hatta aldığım duyumlarda hiçte bu zararı önemsemedikleri yönünde.Firmayla ilgili kapa zamanında ve doğru bilgileri içeren bildirimler yapılmıyor diye düşünüyorum.İdaş yönetimi firmayı düzeltmek için samimi bir çaba gösterdiğinede inanmıyorum.İmkb de bazı firmaların hisseleri yüzde 50 düştüğü anda bile firma patronu sırf yatırımcıya moral olsun diye hisse satın alıyor ve bunu kapa bildiriyor.Ama maalesef idaş yüzde 500 düşmesine rağmen idaş yönetimi değil hisse almak küçük bir yükselişte bunu satış fırsatı gördü.Bazı satım işlemlerinide maalesef kapa bildirmediler.Sonunda spk dayanamadı universe capital denen firmaya para cezası verdi.İdaş çalışanları 2 ay maaş alamadı diye bilecikte basın duyurusu bile yaptılar ancak biz maalesef sesimizi yeterince duyuramadık.Galatasaray hissesi alanlar bile belli bir çaba sarfettiler biz onların yarısı kadar olamadık.Çok yazık bize.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2013 12:02 
Kullanıcı avatarı

Bakın saygıyla duyurmuşlar.

Şirketimizin 253.075,28 TL' lik borcu için Aksu Nakliyat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi tarafından başlatılan 636.760,70 TL'lik icra takibine ilişkin olarak Şirketimiz bilgisayarları haczedilmiş, yediemin sıfatıyla şirketimiz nezdinde bırakılması talebimiz de kabul edilmeyerek sökülerek götürülmüştür. Faaliyetlerimiz yedekleri üzerinden sürdürülmekte olup, bilgisayarların şirketimize iadesi için çalışmalar hızla yürütülmektedir.

Sayın paydaşlarımızın bilgisine saygı ile sunulur

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2013 21:57 
Kullanıcı avatarı

Firma o kadar zarar açıklamış üst yönetime sağlanan menfaatler ve ücretler 2012 ilk 6 ayına göre 2013 ilk 6 ayda yüzde 50 artmış.Satışlar yarıya düşmüş.Genel yönetim gideri, üst yönetim menfaatleri artmış.Sayın Murat İşeri Mc donalds daki tasarruf tedbirlerini birebir uyguladığını söylüyordu.Bravo valla.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2016 23:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

işlem Kodu Değişen Pay-

Açıklamalar:

03.10.2016 tarih..... saat 09:11
Borsamız Yakın İzleme Pazarı'nda işlem görmekte olan "İdaş İstanbul Döşeme Sanayii A.Ş." nin ticaret ünvanının "Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi" olarak değişmesi nedeniyle 03.10.2016 tarihinden itibaren (BUGÜN) geçerli olmak üzere mevcut "IDAS" işlem kodu "DMISH" olarak değiştirilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/559205

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016 08:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

*MİSH DEKORASYON'UN 2016 YILI 9 AYLIK KONSOLİDE NET DÖNEM KARI 16.928.708 TL(ÖNCEKİ -4.893.498 TL)

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.