Zaman: 21 Kas 2017 09:29

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 342  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MRSHL - Marshall Boya Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2016 23:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Burası hiç bu kadar kalabalık olmamıştı.
Yeni yılda stresden uzak kalmalı, tahtaya çok bakmamalı, immun sistemi çökmesi kaçınılmaz. Hem paramızdan hem sağlığımızdan edecek bu alçak spekler.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2017 20:15 
Kullanıcı avatarı

2017 nin ilk yazısı..Bakalım kaç sene daha yazacağız :)) Alçak terör ve işbirlikçileri masum canları almaya devam ediyor. Fakat şu biliniyorki, terör asla başarılı olamaz. Sadece halka korku, huzursuzluk için var. Allah terörün belasını versin. Ve mazlumları korusun. Dolarda gidiş oldukça olumlu. Bahar havası tüm dünyada devam ettiği sürece bizde de sorun olmaz.
Oyak ve akyat satmaya devam edecek gibi.
sırasıyla destekler 35-34,5-34-33,7-33,54-33
kısa değil orta vade de bakıyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2017 19:28 
Kullanıcı avatarı

öngördüğümüz gibi satış yapmışlar. Destekler belli. 33,5-33,6 dan dönermi bakacağım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2017 21:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

GonulADAMI yazdı:
öngördüğümüz gibi satış yapmışlar. Destekler belli. 33,5-33,6 dan dönermi bakacağım.

Merhaba üstad bu hissede sizden başkası yokmu ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2017 19:46 
Kullanıcı avatarı

Merhaba sayın DOMBALAK :) Güzel soru. Aynı zamanda yanlızlığımı yüzüme vurdunuz farkındaysanız. Bu kağıtta eskilerden başka kimse yok. Bende bazen gir çık yapıyorum. Destekleri bekliyorum. Nasıl olsa gelecek.
Ama çıkışıda muhteşem olacak. Polho ve Dyo ya bakın 12 ayda sadece 12 ayda her ikiside 3-5 kat arttı. DYOBY nın borcu malum dillere destan, ama bugün tavana gitti. Oysa bu kağıt içten ve dıştan hep baskılanmış. Bir gün çıkar belki. Bir yıl dan az kaldı. En az %100 bedelsiz vermek zorunda ama %1870 potansiyeli var. Normalde Şubatta çıkmaya başlamalı (Tabi TR nin ve Dünyanın durumundan bağımsız düşünmemek lazım). Bekleyeceğiz. KIsada durum riskli.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2017 23:18 
Kullanıcı avatarı

halkb ve sanko daki vatandaşları tebrik ediyorum. kısa vadede spekin ağzının orta yerine güllerini bırakmışlar. Kağıdı da işyat ve oyakın (deniz) satışna rağmen tutmuşlar. Çok agresif oynuyorlar. Bu adamlarda olmazsa kağıtda impuls sıfır olacak. Beyin ölümü gerçekleşmiş cihaza bağlı bu kağıtta nerdeyse kalpde duracak. Tacirler (Akyat) satarsa bilemem (işte o zaman 28 olur). Bundan sonra destekler kuvvetli. Gelecek satışlar karşılanacaktır diye düşünüyorum. Yukarıyı +30 bin lot kırar. 60 a gidebilir. (Bu zor ihtimal. Fakat çokta aşağı inmez (günlük hariç) Her halükarda (kağıt önümüzdeki haftanın son günlerine belki sarkabilir) son günü bir hareket yapmalı. Tabi bu işim olmazsa, ama yoğunum bu kağıda bakacak vaktim yok. Şubata kalacakmı bakalım.
DEstekler hariç uzak duracağım bu kağıttan. kısa vadede.
Ah ah Ağaoğlunda bir dairem olacaktı kağıdın piyasadaki %10 unu alacaktım. Hepimiz ihya olacaktık. Sadece 2.5 milyon TL ye koskoca MRSHL ın %10 u:))) (İşlem gören miktarı).
7-8 milyon dolarım olsaydı yeminle kağıdı 600TL den aşağı kimseye vermezdim. Şimdi 34 TL. 34,5TL. arasında. (ne kadar küçük miktarlardan bahsediyorum değilmi, ama işte öyle bekes bir kağıt). Onun bunun çocukları, dalga geçiyor.... Az kaldı.. Bir sene dayanmayacak olan uzak dursun şimdilik . Fırsatlar tükenmez. 28 olmazsa 49 dan alırım. Yada 60 dan. Nasıl olsa 60 da olsa kimse durduramaz. Nasıl olsa %100 verecek 11 ay sonra. 28 olursa alır 58 den veririm. 60 olursa alır 140 dan veririm. Ne dediyseık çıktı. Allah ın izni ile gene çıkacak. Spek hayatının hatasını yaptı.. Ona 3-4 yıl önce yazdım buradan. Hadi yazsın burada GönulADAMI abi sen beni uyarmadın diye. Şerefsiz dinlemedi. BU kağıt borsada ders olarak okutulmalı. 2-3 pirince temah edip, koskoca siloyu batırdı. İpnenin parası çok bize ne. Biz alıyoruz gene alacağımızı. Başkasının 3000 TL si bunun 50 TL sinden daha az hoşuma gidiyor inanın. 5 sent olsun yeminle kredi çekip alırım. Kaç tane daha 6 sene bekletecek ki...Ben yemezsem çocuklar yada torunlar yer....Ama spekde yiyemez..Kazandıkça, param oldukça bu kağıda yatırırım. Başkalırının bu kağıdı fark etme ve gelme ivmesi zamanla artacaktır.
Bu BIST de işlem gören kırşehir bozkırında ahırdan bozma bir kalıp fabrikası değilki. O bile %500 kazandırdı. BU Koskoca Mrshl. İnşaallah kazanacağız bir şekilde. Yeterki doğru zamanda boş koltuk bulalım.
Ben bu çarka çomak sokarım...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2017 19:22 
Kullanıcı avatarı

yeni mal almamalı, elinde malı olan sahip çıkmamal. YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2017 21:45 
Kullanıcı avatarı

Elinde mal olanlara hayırlı olsun. haftalık direncinden geri donmüş. Adamlar dantel gibi şekil iziyor. Yeni mal alınmamamlı diye kendime hatırlatıyorum. 34,8 üzeri kaldıkça sorun yok. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2017 21:27 
Kullanıcı avatarı

az kaldı şübata

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2017 23:19 
Kullanıcı avatarı

Polho nun 120 ton fueloil sızıntısı başına iş açacak. Ama yinede kazandırıyor adamlar. >>>DYo nun zaten bilmem kaç yüz miyon borcu var. Her ikiside3-4 kar arrtı son bir yılda. BU alçak MRSHL ın kasasında 50 milyon parası var ve son 5 yılda 3,5 kat değer kaybetti. Kağıtta baskı var biliyoruz. Bilmediğimiz ne kadar daha devam edeceği. Baskı sadece yüksekten al, düşükten ver ile bedel ödeyerek olmuyor. Her taraftan kuşatılmışlık hissenin en büyük handikapı. Öncelikle dahili bedbaht ların eliminasyonu gerekli, lakin SPK içinde fetöcüler ülkeye zarar nereden gelirse gelsin zihniyetiyle, her türlü çarpma çırpmaya izin veriyor. Yeterki vergi gelmesin. Zihniyet bu. Bunlar lambaları açık bırakan teroristlerle aynı. Yıllar önce yazdığım, fakat başka sitelerde yeni dile getirilen MRSHL fabrikası yöneticilerin ve başta yunanlı Genel müdürün istifasının gerekliğliğini altını defeatle çizerek belirtiyorum. Ne demiştik bilmediğimiz şu.... baskının ne kadar devam edeceği.. Temuzdan beridir siz yatay gideceğini söyledik. ve bence az kaldı... Çok çok bir-iki ay. Elbettte buralardan değil... Açık açık yazamıyorum be kardeşler.. Bence bir kaç yıl belkide 5 sene daha beklemeycek olanlar temkinli olmalı.
Kessinlikle Yatırım tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 342  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.