Zaman: 13 Ara 2017 10:14

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 377, 378, 379, 380, 381

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Geleceğe Yonelik Uzun Vadeli Hisseler
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2017 11:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ÜSTADBORSACI, bı ıeyho dansöz gibi çok oynak, bu adam zor ekmek yedireceğe benziyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2017 21:38 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

zor ekmek yedirmesi durumu ancak alip yukselmesini beklerken dogru.
kademesi %2 uzeri net getiri olan dusuk fiyatli kurusluk bu hissede dustukce az az almak yukseldikce 1 2 kademede satmak bile surekli guzel kazanc saglamakta..
.43 al .44 sat, .48 aldiklarini beklet .49 olunca sat, .42 yakalarsan al .43 sat vs..
tum parayi 10a bolup bu sistemle aylarca trade yapilir.. ben yapiyorum.. duserse lot arttir, cikarsa lot azalt. hem keyifli, hem iki yonlu kazanc.. aylarca bekleyip sonunda % 10 30 almakta var, her gun trade kovalayarak ta kazanmak var..
trade isi zevklidir. gun icinde kac kere zincir emir girip.bekliyorum saymadim bile ama epeyce.
.44 satis emri, zincire .43 alis emri. vs.
maksat lot arttirarak maliyeti indirmek, o buyuk ralli gunune hazirlik yapabilmek..
takipten kopmamak, zevk almak..
duserse alirim, cikarsa satarim. yonun nereye gidecegini bilmek zorunda diilim..
ama temelce ucuz oldugundan 2018de iyi birseyler beklemeye devam ediyorum..
temelce cok ucuz..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2017 10:54 
Kullanıcı avatarı

KUYAS yorumunuz nedir ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Kas 2017 17:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Balık merhabalar, daha önce BRISA dan kazanmıştım sayende, tekrardan teşekkür ederim. şimdi kısa vadeli değil uzun vadeli oynamak istiyorum, düşük fiyatlıdan başlayıp. yaklaşık 10 sene boyunca aylık para yatırmayı planlamaktayım. Var mıdır hisse tavsiyeniz?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 377, 378, 379, 380, 381

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.