Zaman: 19 Oca 2018 10:25

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TUCLK
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2017 13:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yayıncı

7.Üretim ve SatıĢlar
Beyaz eşya ve otomotivde yılın tamamında alüminyum üretimden sağlanan ciro toplam 55.990.091 TL’dir. Demir – Çelik’te ise yılın tamamında sac satışından elde edilen ciro 16.788.072 TL’yi bulmuştur. 01.01.2016- 31.12.2016 itibariyle elde edilen net satış geliri toplam 77.257.105 TL olmuştur. Ciromuzda meydana gelen artışın yeni yılda da devam etmesi beklenmektedir. Planlanan üretim artışları aynı zamanda yeni yılda bilançoya olumlu şekilde yansıyacaktır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2017 13:26 
Kullanıcı avatarı

çıkarılmış olup her iki firmaya gerçekleştireceğimiz üretimden 2016 yılı itibariyle 8 yıl boyunca ortalama her yıl 14-15 Milyon € satış cirosu hedeflenmektedir. Beyaz eşya tarafında BSH-(Bosch ve Siemens) firmasının global tedarikçisi olan Tuğçelik şuanda BSH-(Bosch ve Siemens) ’in Çerkezköy çamaşır makinesi fabrikası için üretim yapmaktadır.BSH için yıllık satış hedefi ise 4-5 milyon €’dur.
BSH’ın Almanya ve Polonya’daki fabrikaları içinde Tuğçelik tarafından üretim ve satış teklifleri verilmiş olup sürecin olumlu sonuçlanması halinde yakın gelecekte, bu iki tesiste içinde üretim sevkiyatlarına başlanacaktır. Bununla birlikte 2016 yılının sonlarında Vestel A.Ş ile imzalanan anlaşma şirketimiz cirosunu %10 oranında arttırması beklenmektedir. Firmamız özellikle son 2 yılda belirlediği strateji ve yaptığı yatırımlar ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Gerek son teknoloji ile donatılmış makine parkuru gerekse güçlü çalışan kadrosu ile önümüzdeki 5 yıl içerisinde büyümesine çok hızlı, etkin bir şekilde devam edecek ve gerçekleştirdiği ihrcat ile ülke ekonomisine de önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.
7.Üretim ve SatıĢlar
Beyaz eşya ve otomotivde yılın tamamında alüminyum üretimden sağlanan ciro toplam 55.990.091 TL’dir. Demir – Çelik’te ise yılın tamamında sac satışından elde edilen ciro 16.788.072 TL’yi bulmuştur. 01.01.2016- 31.12.2016 itibariyle elde edilen net satış geliri toplam 77.257.105 TL olmuştur. Ciromuzda meydana gelen artışın yeni yılda da devam etmesi beklenmektedir. Planlanan üretim artışları aynı zamanda yeni yılda bilançoya olumlu şekilde yansıyacaktır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2017 13:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Çerikli yazdı:
Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017 07:23 
Kullanıcı avatarı

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2017 21:41 
Kullanıcı avatarı

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2017 12:47 
Kullanıcı avatarı

burdaki fiyat tespit raporunu bir incelerseniz iyi olur bu rapor mutlaka gelcekte olacak yerli oto işine mutlaka gelcekte kapak atacaklar yerli silah sanayi için de çok ürün üreteceklerdir ama şu an sadece karabulutlar şirketin kötü niyetli patronu sayesinde dolaşıyor oda aklını başına alıp işine bilime odaklanıp şirketi büyütmeye başlayacaktır biyerlerden sipariş aldıktan sonra önce fiyatı yükseltir daha sonra kapa haber yollar fiyat tekrar 4 üzerini rahat görcek beklemek için son 4 ay alttaki raporu iyi inceleyin

http://www.tugcelik.com.tr/resimler/alu ... _6fa7c.pdf

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.