Zaman: 20 May 2019 23:34

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 898, 899, 900, 901, 902

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: IEYHO -Işıklar Enerji ve Yapı Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2018 10:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Ne olacak bu hissenin hali

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2018 23:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

bu adamı birleri ovuyo eski borsacı kimseye kolay para yedirmez falan spk nın idaripara cezasına itiraz etmiş şunumu anlıcaz ben kimseye zırnık koklatmam bunlar borsanın yuz karası şırketler sırf vergi odememek içinde hisselerini geberik fiyatta tutarlar operasyon yapacaklarında birkaç haber ama gerçek ama yalan kendileri oynadıkları için cok onemli diil
buna canak tutan kurumu kdk ya şikayet ettim sonuç olarak soruturma acmadılar banada tavsiyelerinizi ilgili kuruma aktaracagız dediler oda bişey
bu vatandaş halka acık şırketin parasını halka acık olmayan şirkete aktarıyor sonrada diyolarki ayrılma hakkı yok ole bişey kardeşim diyorumki burdan nekadar donersen don dodut yine arkandadır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2018 14:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Kesinlikle açıklamalara katılıyorum. En önemli noktalara değinmişsiniz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2018 20:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Çerikli yazdı:
Arkadaşlar dikkat:

borsacii
borsafanı
yasinaltay
finanscı
borsacıderin
saydami
saydami2855

aynı merkezden yapılan
paylaşımlardır.özellikle
reklamını yaptıkları sitenin
sayfalarına farklı zamanlarda
girip dikkat çekmek istiyorlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2018 22:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Çerikli yazdı:
Resim

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019 11:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

Bütün herkezi bildirin bu soyguna dur diyelim kesinlikle almayın diye bütün formlaya yazın almasinlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2019 19:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

s.a arkadalar bayadır yokuz buralarda bi ugrayalım dedim buralarım mudavimi çizgilerin ustasınada selam olsun kendisiyle pek anlaşamadık erbaali seni unutmadım bak yine yanlış işler kovalıyosun niye 70/80de soylemedin biz orda uyardık ta adam maliyet yapmasınmı zarar kol gibi bu arada bizmi hızlı ogreniyoz spekler/gomlekçilermi acemi oldu anlamadım daha o gun bugun ayamıza celme gelmedi twitterdada bu nikle yazıyorum sevgili arkadaşlar i akamlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2019 13:44 
Kullanıcı avatarı

Zararda olan satmasin yeni alacaklar almasin butun forrum stelere yazinki herkez bilgilesin yok cemas gibi 7 olcak diyenler nibas gibi 8 olacak diyenlere burdan ve butun stelerden meydan okuyalim tek gelime bu adamin hissesi alinmaz bende aldim maliyeti 53 dusurdum ama bosuna paramizi pic ettik formati satti buna girdik yuklu aldik elimizi kolumuzu bagladilar ilk gun 3 bn kar varken su anda 25 bn zarar var borsadan soguttu bu serefsizin hisseleri

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2019 13:46 
Kullanıcı avatarı

Aleyküm selam bi anlik bosluma geldi aldim artik 10 sene bekleriz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2019 21:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Polis

Cerikli hocam buralardan alim için, yakin direnç ve hedef ne olur?
Sağ olun

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 898, 899, 900, 901, 902

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.