Zaman: 24 Ağu 2019 00:58

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 399, 400, 401, 402, 403

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: VARANT
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 May 2014 20:58 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

varant çılar burda la oğlum size ben bırakın bu işleri dedim siz hala varant peşindesiniz gelin size hisse önerem de şu varant kazığından kurtulun la işin şakası bir yana varantlar çok riskli her iki pozisyonda riskli

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2019 11:50 
Kullanıcı avatarı

İyi günler arkadaşlar. Endeks aşağıya salındı. Şimdi bir düzeltme gelir mi. Bu düzeltme sonunda satış varantina girilebilir. Endeks genel olarak 103.000 üzerinde tutunamiyor. Piyasada hep aşağı yönlü. Endeks yine yukarı doğru düzeltme yapınca satım varantina girilebilir mi. Hocalarımız bir yorum yapsa

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2019 09:15 
Kullanıcı avatarı

endeks satım varantlarına girdim. Yani şişmiş bir endeks bu krizde aşağı ineceği belli. Hazır fırsat endeks 105.000 lerde biraz satım varantı aldım. UZIZI-V nisan ayı başlarında 0.30 kuruşlardan aldık . 0.70 kuruştan sattık şimdi endeks biraz toparlanınca aşağı düşer tekrar alırız. UZIQE-V --- UZIQF-V .... UZIQD-V....UZIQC-V Diye paylaştırdım. çünkü satım zamanı zor olmasın diye hepsinden 2000 lot satarak durmu kolaylaştırdım.
Şimdi endeks biraz yukarı tırmanınca düşecek bu satım varantları endeks direncinden en ufak bir siyasi söylemde endeks düşmeye başlayınca tekrar alıp bekleyeceğiz.
aselsan da düşüş trendinde olunca ASIT-V alarak düşüşte yararlandım. onuda satıp bir süre endeksin toparlanma zamanında beklemede kalacağım. endeks direncinde tekrar alacağım. ÇÜNKÜ ana yön aşağı endeks te yön aşağı. eğer büyük kriz başlarsa SATIM varantları iyi iş yapar. risk almak gerekli

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 399, 400, 401, 402, 403

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.