Zaman: 21 Ağu 2019 23:11

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Endeks ve Portföyler
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2019 23:12 
Kullanıcı avatarı
Konum: oturma münkir ile alırsın sancı tutarsın pas paklamaz her kalaycı
Meslek: Belirtmedi

ekonomist24 yazdı:
gani hocam iyi geceler bugünkü düşüşten sonra şöyle genel olarak bir değerlendirme yapabilirmisiniz düşüşler çok daha derinleşirmi nerelerden dönüş olabilir dönüş noktasından daha önce yorumladığınız şkbank berkosan carrefor girilebilirmi veyahut hoşunuza giden daha farklı hisseniz varmıdır hayırlı geceler hocam tşk

Resim

TREND CİZGİLERİMİZ BUNLAR BUNA GÖRE 97500 ana bölge etrafında DOLANIRIZ FİKRİNDEYİM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2019 00:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

GANİ HOCAM TŞK EDERİM CEVABIN İÇİN hocam mahvettiler kağıtları yüz binliram indi yarıya hemde iki senedir dahada çıkamıyorum mecbur bekleyecem hocam elime bi beşbin geçti ondanda yorumladığın kağıtlarla üçbeş bişeyler almaya çalışacam hareketi yakın hisseler olur bizle paylaşırsan çok sevinirim allahım razı olsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2019 20:58 
Kullanıcı avatarı

ekonomist24 yazdı:
GANİ HOCAM TŞK EDERİM CEVABIN İÇİN hocam mahvettiler kağıtları yüz binliram indi yarıya hemde iki senedir dahada çıkamıyorum mecbur bekleyecem hocam elime bi beşbin geçti ondanda yorumladığın kağıtlarla üçbeş bişeyler almaya çalışacam hareketi yakın hisseler olur bizle paylaşırsan çok sevinirim allahım razı olsun

eğer hisse alınacaksa ve nakit varsa yan kağıtlarla değilde endeksi taşıyan endeks 30 ve 50 kağıtlarına yönelmek daha mantıklı ilk olarak bunlar hareket etmek zorunda başka türlü endeks yürüyemez

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2019 21:45 
Kullanıcı avatarı

gani hocam siteye üye olalı fazla olmadı ama yıllardır sizi takip ederim nekadar değerli bir insan olduğunuzu biliyorum ve sizin dürüstlüğünüze güvenim tamdır hocam bu işte bilgim olsa bukadar zararım olmaz onun için ben sizin önerdiğiniz hisse harici hisse almam acelem yok eğer gideceğine inandığınız hisse olurda paylaşırsanız çok memnun olurum çünkü ben biliyorumki sizin verdiğiniz hisse mutlak gider tşk

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2019 20:49 
Kullanıcı avatarı

ekonomist24 yazdı:
gani hocam siteye üye olalı fazla olmadı ama yıllardır sizi takip ederim nekadar değerli bir insan olduğunuzu biliyorum ve sizin dürüstlüğünüze güvenim tamdır hocam bu işte bilgim olsa bukadar zararım olmaz onun için ben sizin önerdiğiniz hisse harici hisse almam acelem yok eğer gideceğine inandığınız hisse olurda paylaşırsanız çok memnun olurum çünkü ben biliyorumki sizin verdiğiniz hisse mutlak gider tşk

kozaa kozal ttrak korkmadan alınmalı bu kağıtlar alınmaya müsait fiyatları dengeleniyor hepsinde %100 pirim potansiyeli var

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2019 18:18 
Kullanıcı avatarı

yarın ekranlara ben 6 ay bakmayacağım diyenler için alım mantıklı trüblansları korkmadan ve kaale almadan en az%30 karla satmak adına endeks 30 endeks 50 ve endeks 100 kağıtlarından alım mantıklı görünüyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2019 21:43 
Kullanıcı avatarı

gani hocam değerli abiğim benim dün bismillah deyip ttrak 30.50 girdim allahım hayırlı eder inşallah sağolasın varolasın canım abiğim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Nis 2019 21:41 
Kullanıcı avatarı

HAYIRLI AKŞAMLAR KANDİLİN MÜBAREK OLSUN GANİ HOCAM ALLAHIM HAYIRLARA VESİLE EYLESİN İNŞALLAH

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2019 22:44 
Kullanıcı avatarı

gani hocam iyigeceler kaç gündür siteye bakıyorum yoksunuz sensiz sitenin tadı yok giriyorum siteye gelmiştir diye yorumlarda görmeyince üzgün ayrılıyorum hocam aradada olsa yorum ve önerilerinizden bizleri mahrum etmeyin tşk

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2019 09:21 
Kullanıcı avatarı

GANİ hocam gelir buralardan zaten ayrılmaz. ben sürekli takip ediyorum. Yorumları çok güzel. bilgili dürüst bir hoca. saygılarımla
endeks desteklerde tutunup nerelere çıkabilir.
GANİ hocam bu endeks nerelerde destek bulur. salınırsa nereye kadar hızla salınır.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.