Zaman: 22 Oca 2020 03:31

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 88, 89, 90, 91, 92

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TİRE - Tire Kutsan Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020 12:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

benim niyetim açık net senin niyetin de zirveye yakın mal yazmak yanlız dikkat et bu iş böyle yürümez sen anladın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020 12:53 
Kullanıcı avatarı

yemeni yazdı:
benim niyetim açık net senin niyetin de zirveye yakın mal yazmak yanlız dikkat et bu iş böyle yürümez sen anladın

ben 4.50 de iken yazdım,yeni değil,,"zirveye yakın"olduğunu sen nereden biliyorsun,müneccimmisin,,dip,zirve yerlerini bildiğine göre o zaman dip hisseleri söylede alalım.
aslında bu hisseyi 2 lerde keşfettim,,sırf senin yüzünden yazmadım,,bir forumu da senin yüzünden iptal ettim.
Sana sadece buradan uyarıyorum,,hisseyle ilgili ne yazarsan yaz,ama şahsımla ilgili yazılar yazarsan daha agresif olacağımı da bilmeni isterim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020 13:26 
Kullanıcı avatarı

devam et bakalım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2020 15:18 
Kullanıcı avatarı

Kapaklar bir bir geliyor,,devre kestik.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020 12:46 
Kullanıcı avatarı

Endex1 hocam hoş geldiniz sizi yeniden görmek güzel.eskiden güzel hisseler verdiniz.emeginiz çok bu formda.mf-a bey vardı o bıraktı galiba.bu gibi hisse bulduğunuzda paylaşırsanız mutlu oluruz.size güvenimiz tam.kalin sağlıcakla.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020 12:54 
Kullanıcı avatarı

Borabey yazdı:
Endex1 hocam hoş geldiniz sizi yeniden görmek güzel.eskiden güzel hisseler verdiniz.emeginiz çok bu formda.mf-a bey vardı o bıraktı galiba.bu gibi hisse bulduğunuzda paylaşırsanız mutlu oluruz.size güvenimiz tam.kalin sağlıcakla.

Çok teşekkürler sn Borabey,,,vakit buldukça yazmaya çalışacağım bakalım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020 13:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Sn Endex1 nasılsınız.Sizi gördüğüme sevindim.Borabey arkadaşımın dediği gibi size güvenimiz sonsuz. Takipteyim.Çok mutlu oldum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2020 22:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Resim
y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020 10:04 
Kullanıcı avatarı

mediha yazdı:
Sn Endex1 nasılsınız.Sizi gördüğüme sevindim.Borabey arkadaşımın dediği gibi size güvenimiz sonsuz. Takipteyim.Çok mutlu oldum

Çok teşekkürler mediha hn,
Bol,bereketli kazançlar dilerim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2020 10:05 
Kullanıcı avatarı

VBTS kapsamında, HUBVC.E, RYGYO.E, RYSAS.E ve TIRE.E paylarında seans başından 29 Ocak seans sonuna kadar brüt takas uygulanacak

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, HUBVC.E, RYGYO.E, RYSAS.E ve TIRE.E paylarında 15/01/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/01/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

VBTS kapsamında HUBVC.E, RYGYO.E, RYSAS.E ve TIRE.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 29/01/2020 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 88, 89, 90, 91, 92

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.