Zaman: 17 Eki 2019 06:44

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Garanti E-trader
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2010 01:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

merhabalar. Garantinin e-trader programını kullanıyorum. 31 ağustosda 1 aylık derinlik hizmeti satın aldım. aylığı 40 tl den. fakat tam 31 ağustosda aldığımdan 1 eylülde sistem otomatik olarak yenilendi ve bir 40 tl daha otomatik olarak kredi kartından ödedim. yani ilk aldığım 1 aylık derinlik hizmetini sadece 1 gün kullanabildim. tabi ben 31 ağustosdan 30 eylüle kadar kullanırım sanıyordum ama öyle değilmiş.

söylemek istediğim garanti bankasının derinlik hizmetini satın alırken bu hususu dikkate almanız.
ayrıca bu durumu şikayet ederek paramın iadesini elbetteki talep edeceğim. sonuç alabileceğimi sanmasam da deneyeceğim.

Mesaj Başlığı: Re: Garanti E-trader
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2010 01:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

bilgilendirdiğin için teşekkürler.senin gibi başka dostlarımızında canı yanmaz hiç değilse

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2010 08:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

GÜNAYDIN GERÇEKTEN TEŞŞEKÜRLER

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2010 08:44 
Kullanıcı avatarı

bu sadece garantide değil benim bildiğim birçok yerde böyle, bende matriks den derinlik almıştım oradada aynı şey geçerli fakat matriks en azından uyarıyor, bakın bu gün ayın 10 u derinlik ay sonunakadar geçerli ister şimdi başlayın isterseniz ayın birini bekleyin şeklinde bilgi veriyorlar.

bilginize...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2010 08:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

PARDON BEN YENİ OLDUĞUM İÇİN BU DERİNLİK OLAYI NE KADAR YARDIMCI OLABİYOR ??
TEŞŞEKÜRLER

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2010 13:37 
Kullanıcı avatarı

ne uyarı var ne bişi. İnsan dediğiniz gibi ekrandan uyarır. 31 ağustos günü derinlik alıp 3-5 saat ancak kullanabildim. o kadar da bekledim ki kredi kartımın hesap kesim tarihi gelsin ve ay başında alayım diye. gerçekten çok ilginç bi uygulama. insanı sömürmek den başka yaptıkları bişe yok.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2010 18:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

garantinin derinlik ekranı yüzeysel mi?kaç kademeden emirleri görebiliyorsun?ayrıyeten bir ekimden sonra aracı kurumların işlem miktarı,kaç kot olduğu gözükmeyecekmiş.bundan sonra yerli aracı kurumlardan işlem yapma gereği duymazlar diye söyleniyor.önceden bir kaç kurum üstünden alış satış veriyolarmış.bu değişikliklerden sonra derinlik ekranına gerek kalıcak mı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2010 21:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

bayraker yazdı:
merhabalar. Garantinin e-trader programını kullanıyorum. 31 ağustosda 1 aylık derinlik hizmeti satın aldım. aylığı 40 tl den. fakat tam 31 ağustosda aldığımdan 1 eylülde sistem otomatik olarak yenilendi ve bir 40 tl daha otomatik olarak kredi kartından ödedim. yani ilk aldığım 1 aylık derinlik hizmetini sadece 1 gün kullanabildim. tabi ben 31 ağustosdan 30 eylüle kadar kullanırım sanıyordum ama öyle değilmiş.

söylemek istediğim garanti bankasının derinlik hizmetini satın alırken bu hususu dikkate almanız.
ayrıca bu durumu şikayet ederek paramın iadesini elbetteki talep edeceğim. sonuç alabileceğimi sanmasam da deneyeceğim.

bankalar bu durumu genelde yapıyorlar eğer farkına varıp ilgili kişilere şikayette bulununca durumu genelde düzeltiyorlar.Birkaç kez de benzer durumları ben yaşadım işbankası ile çalışıyorum durumu düzelttiler.Duyarlı olmak lazım hakkımızı aramalıyız Bence şikayette bulun durum düzeltilecektir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2010 21:41 
Kullanıcı avatarı

garantinin haklı müşteri hattına mesaj bıraktım durumu anlatan fakat gelen cevap tahmin ettiğim gibi. aşağıdadır.

Sayin ...,

Hakli Musteri Hatti’na iletmis oldugunuz ... numarali mesajiniz degerlendirilmistir.

Garanti e-Trader iPhone Uygulamasır konusu ile ilgili olarak .. tarihinde tarafiniza telefon kanaliyla bilgilendirme yapilmistir.

Hizmet ucretleri, icinde bulunan ay icin gecerli olacak ucretlerdir. Hizmet Ucreti ilgili hizmet tanimlandigi anda alinmakta ve tanimlama yapilan ay’i kapsamaktadir. Bir sonraki ucretlendirme bir sonraki ayin ilk uc gunu icerisinde tekrar yapilmaktadir.

Orneğin; Ocak ayinin 26’sinda yapilan bir tanimlama ile ilgili paket ucreti Ocak ayi icin (kalan 5 gun icin) tam tutar alinmaktadir. Bir sonraki ucretlendirme Subat ayinin ilk 3 gunu icerisinde Subat ayı Ucreti olarak alİnacaktir.
Saygilarimizla,

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.