Zaman: 21 Eki 2019 20:32

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Garanti internet bankacılığı yardım
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2009 10:48 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar ben Garanti bankasının internet şubesinden hisse senedi alıp satmaya başladım. Fakat geçen gün Mazhar zorlu holdingten 100 kağıt aldım. 0.50 liraya dün satışını yaptım satış fiyatı 0.50 göstermesine rağmen bu hisseyi sattım fakat hesabıma hiçbir para geçmedi. Acaba kağıt değeri sıfıra düştüde o zamanmı sattım onuda bilmiyorum. Biri bana bu konu hakkında yardım ederse sevinirim. :oops:

Mesaj Başlığı: Re: Lütfen Biri Bana Yardım Etsin
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2009 10:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

hesabına 2 işgünü sonra geçer.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2009 10:59 
Kullanıcı avatarı

arkadaşım garanti o parayı hesabına yarın felan yatırır bende açtırmıştım garantiden muhasebeleştirdikten sonra yatırıyorlar paranı günü birlik oynuyorsan ki hiç tavsiye etmem BİZİM MENKUL DEĞERLER var BMD orası daha çok hoşuma gitti oradan oynamayı tercih edebilirsin bol kazançlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2009 11:00 
Kullanıcı avatarı

bazı bankalarda satışı yaparsın 2gün sonra hesabında görmeye başlarsın arkadaşım sanırım ondandır,yoksa niye 0 a insin.
satsanda o bakiye yatırıne oldu kiğin miktar kısmında gözüküyordur,endişelenme bence..
iyi günler..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2009 11:05 
Kullanıcı avatarı

Bende garantiyi kullanıyorum bazı hisse senetleri için bloke süresi iki gün. İki gün sonra paranız hesabınıza geçer, merak etmeyin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2009 11:19 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar hepinizden teşekkür ederim bana yardımcı olduğunuz için. Peki birşey daha sormak istiyorum izninizle...Ben bazen bu hisseyi satmak istediğim zamanlarda durumuna baktığımda sıfır yazıyordu. Yani belli bir para değeri yazmıyordu. Bende kağıdın değerini yitirdiğini düşünüyordum ama ertesi gün baktığımda gene bir değeri vardı. Bu neden oluyor olabilir. Ve garanti bankasından hisse senedi alım satımını yapan bir arkadaşla msnden görüşmemiz mümkünmü acaba bana özelden msnsini yazsa. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2009 11:06 
Kullanıcı avatarı

benim sıkıntıma yardım edecek kimse yokmu. Yani neden böyle oluyor. Garanti bankası parama elmi koydu biri beni bilgilendirirse sevinirim...

Mesaj Başlığı: Re: Garanti internet bankacılığı yardım
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2009 16:23 
Kullanıcı avatarı

hocam çok teşekkür ederim. Msn adresinizide ekledim umarım sizden ilerleyen zamanlarda daha fazla yardımlar isteyecem. İlginiz için gene sonsuz teşekkürler ederim.

Mesaj Başlığı: Re: Garanti internet bankacılığı yardım
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2009 00:02 
Kullanıcı avatarı

hisseyi sattıktan 2 gün sonra parası hesabınıza geçer. ama bu süre içinde hesabınızda para görünmese bile hisse alabilirsiniz.
ekranı iyi incelerseniz kullanılabilir bakiye olarak satığınız hisse ederi kadar bir meblağı kullanabileceğinizi belirtir.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.