Zaman: 16 Eki 2019 17:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Kademe analizi nedir?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 00:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Memurluk

arkadaşlar Kademe Analizini bir türlü anlayamadım. Bilen bir arkadaş bana anlatabilirse çok sevinirim.

kademe analizinde satış kademesi kim? biz yani müşteriler mi? ve günlük lot sayısı neden değişiyor? kademe grafiği bana neyi gösterir?

cevap verecek arkadaşa şimdiden sonsuz teşekkürler...

Mesaj Başlığı: Re: Kademe analizi nedir?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 13:44 
Kullanıcı avatarı

payten yazdı:
arkadaşlar Kademe Analizini bir türlü anlayamadım. Bilen bir arkadaş bana anlatabilirse çok sevinirim.

kademe analizinde satış kademesi kim? biz yani müşteriler mi? ve günlük lot sayısı neden değişiyor? kademe grafiği bana neyi gösterir?

cevap verecek arkadaşa şimdiden sonsuz teşekkürler...

Evet İmkb de her hissenin alıcısı vardır ve satıcısı da.
Örnegin tavhl alış kademeleri ... 5.65 5.70 5.75 5.80.. larda alıcılar vardır satıs kademeleri 5.85.... bunlarda da satıcılar vardır. Derinlk görebilmen icin ücret ödenem gerek veya yüksek işlem hacmin olmalı ki aracı kurum sana ücretsiz temin etsin. Bir sey daha orta vadeli yatırımcı iseniz derinlk görmemeniz yararınıza olacaktır. Yeterki ucuza alın

Mesaj Başlığı: Re: Kademe analizi nedir?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 14:59 
Kullanıcı avatarı

Herkese merhaba birşey sormak istiyorum,hisse alış kademeleri neye göre belirleniyor mesela o hissenin ay içindeki taban fiyatı mı baz alınıyor?Şimdiden teşekkürler..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.