Zaman: 25 Eyl 2018 20:02

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MYZYO - M.Yılmaz.Yat. Ort. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2011 20:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

Arkadaşlar bu adama nefes tüketmeyin.Böle şarlatanlara da boşverin takılsınlar.Bunların elinde bu kadar paralar olsa gelip de burda yorum yaparlar mı lütfen mantıklı olalım.Geliyor MYNET de TUNAKYÜZ diye bir şarlatan var (inanmayan mynette finans kısmında yorumlardan bakabilir) onun yazdıklarını bu sitede ve mynette geliyor aynısını yazıyor.Birde diyor ki mynette yazan yok diye bi tek ben yazdım diyor.Sana vücudumun dışkısını çıkardığım organ ile (kusura bakmayın biraz iğrenç oldum ) GÜLÜYORUM CEMİL ŞARLATANI!!!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2011 00:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

Cemil lütfen muhatap al beni olur mu hatrım kalır yoksa.Ama tekrarlıyorum cümlemi sende değil suç sana inanıp gidip o kağıdı alan avanaklarda aramak gerekir suçu.Sen mynetten o tunakyüz denilen adamın yorumlarını al burda yaz.Borsa ile ilgili ne kadar bilgin var acaba?Kaç tane makale okumuşsundur.Söleyim bak senin yaptığın bu işe keriz silkeleme derler.Diğer adı da 'gel gel' dir.Sen bilir misin sermaye arttırımı ne demektir.Şirketler neden sermaye arttırımı yapar.Yada bi grafik incelemesi yapmasını bilir misin?Neden mi soruyorum bunları.Ben aracı kurumda çalışıyorum.Senin gibi o kadar şarlatan gördüm ki nelerini duydum.Ama şunu unutma birçok insanın vebalini alıyorsun.Yapma etme yazık günahtır.Bu iş şaka değildir.Çok cahil insanlar da var buraları okuyup ciddiye alabilen.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2011 02:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

varisella yazdı:
vay kocumm
ne iş yaparsın sen yaww
massallah sniper misali attıgını vuruorr
allah nazardan saklasın korkmaya basladım benim adımı falanda solıcek dıe :D

Çok mu önemli ki senin adın anlayamadım kusura bakma

:D yok dostum adımın onemlı olmasından degıl
herseyı bılıosunya sonunda benım adımı falanda soylıcen dedım müneccim misali

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2011 15:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Şehir ve Bölge Planlama

hisse hakkında yorum alabilirmiyim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2011 10:52 
Kullanıcı avatarı

slm elimde bu kağıt yok ama hep yaptığı hareketler ilk kez kacırdım kagıdı alamadım dikatlı olun sebepsız aniden harekete başlıyor geri geliyor dinleniyor ve gene aynı hareket ben bu kağıdı cok seviyorum bu kez kactı kazancınız bol olsunn

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eki 2011 13:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

myzyo hissedarları nerdesiniz hisse çıkıyo buranın dolması lazım...:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2011 21:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

çok az kaldı gibi... çuff..çuff..çufffff.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2011 11:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

kagıt gün içinde bile sert hareketler yapıyor.endeks duzeldiği gibi kagıt kendini 0,80 nin üzerine atacaktır.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2011 19:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

benim tahminim. bunlar elimizdeki hisse senetlerini azaltıp varsa elimizdeki nakitlere göz dikmiş durumlar. simdi 1000 lotu olan bırı sermaye azaltımı ile 200 lotu olacak aynı anda %900 sermaye artırımı ile 2000 lotu olacak tabi bedelliye girerse. eger girmez ise rüçhan haklarını satıp elindeki 200 lotla ve rüçhan haklarından gelen kısmi parayla idare idecek. sonuçta girmez ise bedelli öncesindeki hisse fiyatından dah aşağı bir fiyattan satmış gibi bir zarar ederek hisseden çıkmiş olacak. sonuçta bu çakalların cebine para yatırmiş oluyor tabı bedellıye girerse. adı üstünde bedelli.. bunlar tam bir çakal. bu alemin tek akıllıları olduklarını sanıyorlar. bu durumu spk kabul edermı? düpedüz yatırımcısını soymak oluyor. ytd..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2012 21:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

arkadaş neden kimse bu kağıtla ilgilenmio bu son gelen haberlerden pazartesi ne çıkar fikri olan varmı sermaye azaltıp artırmak neye işaret nereye gider aceba

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.