Zaman: 25 Kas 2017 08:32

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Özel mesaj ile hisse yorumu
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Eki 2009 23:18 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Değerli arkadaşlar ,
Bazı üyelerimiz iyi niyetli de olsa özel mesaj yoluyla çok sık hisse senedi soruyorlar.Herkes gibi ellerindeki hisse senedinin yada almak istedikleri senedin akıbetini soruyorlar...Biraz mantıklı düşünürsek bu tür bilgileri diğer üye ve ziyaretçilerden gizleyerek bu kanal yoluyla yaparsak eğer , bu sitenin hiç bir anlamı kalmaz.Ayrıca sitenin işleyişinden bir çok üye gibi bende çok rahatsızım.Site de hiç bir gezinti yapmadan ,hiç bir paylaşım olmadan ,selam sabah olmadan şu hisse senedi tavan yapar mı ,gökyüzünü deler mi gibi birçok soruya maruz kalıyoruz...Sizi bilmem ama sitedeki canlı borsa gördüğüm en iyi borsacılardan birisi .Ama onun bile bütün hisse senetlerini takip etmesi beklentilerinden haberdar olması mümkün değil..
Bu durum sitenin varoluş amacına da ters.Hepimiz biliyoruz ki küçük yatırımcının parasının miktarı küçük olduğu gibi sahip olduğu hisse senedi hakkındaki bilgisi de küçük...Bizim amacımız bu küçücük bilgi kırıntılarını birleştirmek ve doğru yönü bulmak...Böylece büyüklere yem olmamak...

Şunu söylemek isterim ki biz büyük bir finans portalı değiliz.Azda olsa grafiği sürekli yükselen bir siteyiz.Büyük olmayı herkes ister.Ama bu site samiyetten uzak, elindekini paylaşmaktan sakınan ve sürekli almaktan yana olan insanları birarada toplayan büyük bir site, asla olmayacak.Kapanacak ama yine de olmayacak...

Sizlerden ricam sitede yeterince dinamizm olmadan sorularınıza hemen cevap beklememeniz ve küçük de olsa bildiklerinizi paylaşmanızdır.
Saygılar...

Mesaj Başlığı: Re: Özel mesaj ile hisse yorumu
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2009 20:44 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Bende teşekkür ederim Ekonomist.Bazen insan bunalıyor.Şimdi yazdıklarımı görünce acaba biraz sert mi yazmışım dedim :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2009 23:20 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar iyi akşamlar. herkese bol kazançlar diliyorum. sitede emeği geçenlere teşekkür ediyorum. güzel bir site oluşturulmuş. iyi niyetle güzel bilgiler veriyorsunuz. kısa vade düşünmeyip orta vade düşünüp birazda mantıklı haraket edip uygun kağıt alınır sabırlıda olunursa kazanç gelecektir. mühim olan alınacak senedin ne zaman ve neredeki fiyatından almayı kestirmek ve satılacağı zamanı bilmek ozaman herşey güzel. bilgi paylaşılmalı emeği geçenlere tekrar teşekkürler. bol kazançlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 May 2011 19:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

özel mesaj atmak istiyorum ama atamıyorum yetkiniz yok diyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2011 09:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

ii günler ben banviti 4,35 ve mert gıdayı 1,75 aldım suan zarardayım sizde bu zararımı kurtarırmıyım ne yapmam gerek

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2011 10:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

yorumlarınız için teşekürler.TEKTU'yu sormak istiyorum ben...1.11 maliyet...tşkler.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.