Zaman: 30 Ağu 2014 12:09

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 342  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: CEYLN - Ceylan Giyim Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2012 15:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

hergün bi kademe düşürüp bırakıyolar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2012 16:08 
Meslek: Fizik

Bankaya olan borcu ile ilgili açıklama yapılmış; buna göre Cuma günü bankaya olan tüm bakiye faizi ile birlikte ödenerek 0'lanacak.

Bilgilerimize arkadaşlar, umarım hayırlı olur bizim için..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2012 16:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Normal şartlarda, bu iyi bir haber. Cuma günü ödeme yapıldığı takdirde yukarı doğru bir hareket olması gerekir. Ama maalesef bizim Borsamız için olumlu yada olumsuz birşeyler söylemek mümkün değil. Spek ne isterse kağıt ona göre hareket eder. Kısaca altını olan kuralı koyar kanunları işliyor...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2012 17:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

ARKADAŞLAR aşağıdaki maili imkb ye gönderdim cevap geldi titizlikle inceleyeceğiz diyorlar sonuç ne olur bilemiyorum:) birde spk.gov.tr ye başvurun dedi orayada gönderdim isteyen gönderebilir
iyi günler bir ay önce CEYLN isimli hisse senedini aldım %100'ün üzerinde düşüş oldu ve anormal hareketler yaşandı buna herkes şahit bu şirket ve hisse hareketlerinin şaibeli olduğu yönünde,bildiğim kadarıyla yükselen hisselerde açıklama istiyorsunuz düşüş olduğu zamanda istemek gerekmezmi?CEYLN isimli hisseyle ilgili tüm yatırımcılar hem fikir olduğu halde sizin tarafınızdan hiçbir soruşturma ve incelemeye tabi tutulmadılar bizler borsanın yatırım yeri olmasını arzuluyoruz halk borsaya davet ediliyor ama ceyln ve benzeri hisseler mevcut olup bu hisseler kumar ortamı tarzında hareketler yapmaktadır bizleri borsadan soğutmakta ve her ortamda bu olumsuzlukları insanlara aktarıyoruz,adalete inanmak istiyoruz ,sizden beklentim somut adımlar atılması CEYLN hissesiyle ilgili soruşturma açılması sorumluların hak ettiğini bulması iyi çalışmalar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2012 18:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

****** bizimle top gibi oynadı.dahada düşecek alttan alırım diye sattım ama eminim yarın çıkartırlar hisseyi yine bana girer yine bana girer.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2012 21:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Neden Düştü

CEYLN: Eski ve yeni birleşti

Borsanın en spekülatif hissesi konumuna gelen Ceylan'da eski ve yeni hisseler birleşti

http://www.borsagundem.com

28.6.2012 - 11:02

Sermaye artırımından sonra sürekli değer kaybeden ve fiyatı 7 liradan 1 liraya kadar düşüş kaydeden Ceylan Yatırım Holding hisselerinde eski ve yeni hisseler birleşti. Dün yüzde 18'e yakın prim yapan hiseler bugün yüzde 14 gerilemiş durumda. Ceylan hisseleri nominal değer olan 1 liradan el değiştiriyor. BU KAĞIT Bİ KUMAR KAĞIDIDIR.DAHADA ÇOK DÜŞECEKTİR.BENİM BEKLENTİM 0.70 KR. KUMAR OYNANDI FİLM BİTTİ. BİRAZ YATAY SONRA AŞAĞIYA BASMAYA DEVAM.ŞİMDİ İNSANLARI ALIŞTIRIYOLAR.DURDU GİBİ HİSSİ VERİYOLAR.ÇOK KAĞITTA AYNI TAKTİK.KUMAR KAĞITLARI BELLİDİR.YATIRIM TAFSİYESİ DEĞİLDİR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2012 09:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

günaydın herkese..her gün bi kademe düşüyo sonunda bu..bugünün kapanış rakamıda 089

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2012 09:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR BU KOLAY PARA PEŞİNDE KOŞAN İBLİS KILIKLI ADAMLAR BİZİ FENA ÇARPTI İNŞALAH BİZDEN ÇARPTIKLARINI ÖZEL HASTANELERE VE İLAÇLARA VERİRLER İÇTEN AMİN DİYELİM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2012 10:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

cuma günü de bir hereket olmassa ozaman işimzi yaş bekle dur. cuma mubarek gün olucak inşallah umudum var kurtarıcaz zararımızı ceylan yarın büyük bir borç ödemesi var buda yukarı doğru hareket olmasını sağlıcak normali ama tabi çakalık yapmassalar spk yüzlerce E.mail gönderilmiş şikayet edilmiş bende gönderdim bu konuda çok yogun şikayetler geldiği için spk bunu üzerine gidecek diye yazmışlar tabi ne kadar giderler. biz devam edelim saldırmaya biri mutlaka bu olanları görecektir YATIRM TAVSİYESİ DEYİLDİR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2012 11:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Felsefe

hissenin hareketleri CEMAŞ ile aynı gidiyor, 1 ay sonra yatay ardından 4-4,50 arasına tavan ve sonra 1,5 lerde sabitleme ve hisseyi terketme....tavsiye değil ama genelde bu yöntemleri deniyorlar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 342  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.