Zaman: 14 Eki 2019 18:31

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Hisse alımında serbest fiyat çok yüksek oluyor?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 20:18 

41ligs yazdı:
malatya44 yazdı:
serbest aktif emir vermen herkesin önüne geçmen demek almada bu da uç bir rakam olur ve inan batarsın her zaman fiyatını sen vereceksin alırsa satarsa satar olmadı mı boşvereceksin kafaya takmıyacaksın serbest emri ancak zor durumda kullanırız ok

tamam anladım çok sağolda garanti bankasındamı var bu 500tl limiti?emir verme limiti 500 tl diyor da.yardımınız için çok sağolun buarada

İyi akşamlar. Iş bankasında 100 TL yi aşarsa ancak fiyat belirlemek mümkün.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 20:24 

GÜNEŞ yazdı:
41ligs yazdı:
malatya44 yazdı:
serbest aktif emir vermen herkesin önüne geçmen demek almada bu da uç bir rakam olur ve inan batarsın her zaman fiyatını sen vereceksin alırsa satarsa satar olmadı mı boşvereceksin kafaya takmıyacaksın serbest emri ancak zor durumda kullanırız ok

tamam anladım çok sağolda garanti bankasındamı var bu 500tl limiti?emir verme limiti 500 tl diyor da.yardımınız için çok sağolun buarada

İyi akşamlar. Iş bankasında 100 TL yi aşarsa ancak fiyat belirlemek mümkün şubeden, internette nasıl bilmiyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 23:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

garanti bankasını fiyat belirlemek için alt limit 500 tl haberiniz ola :(

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.