Zaman: 22 Eki 2018 14:51

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: PRTAS - ÇBS Printaş Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2011 15:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

prtas almak çok daha kolay .cbsbo alıne oldu ki.prtas senet sayısı yüksek olduğu için almak daha kolay.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2011 18:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Direnç noktası olan 0,63 tl den sanki dönecek gibi oldu bakalım pazartesi ne olur acaba,yine haydi yürümü diyeeğiz yoksa aşağımı tüh diyeceğiz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2011 19:00 
Kullanıcı avatarı
Konum: "Ne zaman ki şıpsevdilikten kurtuluruz, o zaman iyi bir borsacı oluruz"
Meslek: İktisat

Garip yazdı:
Direnç noktası olan 0,63 tl den sanki dönecek gibi oldu bakalım pazartesi ne olur acaba,yine haydi yürümü diyeeğiz yoksa aşağımı tüh diyeceğiz.

soluksuz geldi ve kaç gündür girilemeyen tahtaya alış verdiler
biraz düşünmek lazım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2011 19:12 
Kullanıcı avatarı

coffee yazdı:
Garip yazdı:

soluksuz geldi ve kaç gündür girilemeyen tahtaya alış verdiler
biraz düşünmek lazım
coffee kardeş sence ne olur düzeltme gelebilirmi,bence düzeltme olacak gibi,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2011 19:50 
Kullanıcı avatarı

tamam siz satın ben yabancılarla devam ederim.1,50 dayken alabilirseniz girersiniz akıllı olun.
işletme kurtuldu diyorum, anlamıyorsunuz. günlükçüler çıkıp gidiyor. zaten bugünde günlükçüler çıktı dayanamadılar.gitmeleri daha mantıklı .
yabancı yatırımcı gelecek.
kendiniz bilirsiniz hadi gidin eyvallah sağdan gidin para bulacaksınız.
birileri dayanamadı normaldir.
15 sene sürünen firmanın kim olsa haberi çıkmadan yükseleceğine nasıl inansın.
neyse arkadaşlar bu trenden inende olacak çıkanda .

yaşar'ın bir parçası vardı ah o gemide bende bir olsaydım
açık denizlere yol alsaydım.

dayanamayan burayı ağlama duvarına çevirmesin çıksın.

arkadaşlar yabancı neye gelir.uzun vadede kazanmaya siz ne yapıyorsunuz.
çbs boya ve printaştaki yükselişe kimse inanamayacak.
yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2011 22:27 
Kullanıcı avatarı

buda bir marshall çünkü aynı kadere sahip.araştırın bulun hangi kadermiş.bana sormayın.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2011 14:31 
Kullanıcı avatarı

0.26 dan iflas erteletme çıktığında giremedim.. şimdi elime nakit geçti 4-5 bin onla girdim .. 0.63 ten verdiler elime.. yahu şansmı bu para blokede şimdiye üçe katlamıştım.. o değilde grafikler ne diyo oda önemli.. dönüş varmı aşağıyımı gösteriyolar yoksa abisi cbsbo yu takipmi edicek.. umarım bu gidişat bi %10 daha yapar öle düzelir .. vmx

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2011 15:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

printaş'ın artık iflas etmeyeceği kesinleşti.Bu yüzden çıkışa geçtiği noktadan alamayan arkadaşların silkelemelerde kademe kademe hisseden alabilirler,günlükçüler hisseden uzak durmalıdır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2011 17:03 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar bende pirintaş tayıne oldu ki burada hepimiz kazanmak istiyoruz buda bir haftada olmaz ama makina takım vede transtürk holding hisselerine bakarsanız makina takımda 2009 da .02.10.2009 tarihinde çıkışına başladı vede 73 direncine 1 aylık sürede soluksuz geldi diğer gün 76 dan kapadı ve tekrar soluksuz 1300 lere geldi süre 2 ay .3 ay 1100 ile 1200 bandında dinlendikten sonra 5 aylık süre içinde 2900 lara kadar yükseldi yani toplam 10 ayda bizim hisseye daha 2 hafta oldu neden acele ediyorsunuz kimse kimseye zorla hisse aldıramaz eğer altında güzel haber olmasaydı 47 den geri dönerdi 73 liraya kadar gelmezdi isteyen buradan satar isteyen bir yıl bekler sonra satar hiç kimse sönmezi 30 dan alıp 10 binliradan satacaksın deselerdi hangimiz inanırdık hiç birimiz o zaman çıkışa geçen hissenize sahip çıkın ki kaymağını siz yiyesiniz burası borsa biraz tavan yaptı diyerek otomatik durdurma yedi birdaha durdurulsaydı takasa girecekti o yüzden tavan tavan götürmeyecekler mantıklı düşünün karar sizin ben hisse fiyatı şuraya gidecek demiyorum ama yolun başındayız daha otobüs kalkmadı bile .buraya bakarak yatırıne oldu kiın sonra bize beddua etmeyein ben sadece örnek verdim kimsenin etkilenmesini istemem sadece sabreden kazanacaktır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2011 18:35 
Kullanıcı avatarı

VİZO yazdı:
printaş'ın artık iflas etmeyeceği kesinleşti.Bu yüzden çıkışa geçtiği noktadan alamayan arkadaşların silkelemelerde kademe kademe hisseden alabilirler,günlükçüler hisseden uzak durmalıdır.
Bende VİZO arkadaşa katılıyorum,ama yinede dikkatli olmakta fayda var en az 3-6 ay beklemek gerekir bence üzülmemek için diyorum,

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.