Zaman: 13 Ara 2017 10:21

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 329  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: RANLO - Ran Lojistik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2012 11:15 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

DEDİne oldu ki 0.50 VER ALALIM:)))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2012 18:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

acıklanacak ozel durum/durumlar:

Yonetım kurulumuzun 19.10.2012 tarıh ve 2012-52 sayılı kararı ıle sırketımızın yasamakta oldugu ekonomık sıkıntılar devam ettıgı ıcın toplu ıscı cıkarılması kacınılmaz oldugu degerlendırılmıs ve 23.11.2012 tarıhı ıtıbarıyle en cok 60 ıscının ısten cıkarılması ıcın calısma ve ıs kurulu ıstanbul ıl mudurlugu`ne bıldırımde bulunulmasına ve toplu ıscı cıkarılmasına ılıskın kamuya yapılması gereken acıklamaların 30 gunluk bıldırım surecının beklenılecek olması nedenıyle calısan huzurunun bozulmaması ıcın, aynı zamanda halka acık bır sırket olmamız nedenıyle yatırımcının panık yapmasına sebebıyet vermemek ıcın, s.p.k.`nun serı:vııı, no:54 sayılı `ozel durumların kamuya acıklanmasına ılıskın esaslar teblıgı`nın 15. Maddesı kapsamında ertelenmesıne karar verılmıstır.

Bu karar dogrultusunda, gunumuz ıtıbarıyle 48 personelın ısten cıkarılması gerceklestırılmıs olup, 8 personel ıstıfa etmıs ve sırketımızde 21 personel kalmıstır.

Spege helal olsun. Bu ölmüs eşeğe bile 4 tavan cektirdi. SPK taş koymasa daha da gideri vardı.
Ama iste şirketin gerçek hali bu. Ramiz, ailesi, namık, ve depo bekçileri kaldı sadece.
Kötü sona doğru ilerliyor.
YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 12:11 
Kullanıcı avatarı

Birisi bu kıyımı durdursun artık.
Adam bitik kağıda 4 tavan çektiriyor, elinde ne varsa ky'nin üstüne bırakıp ondan sonra pişkin pişkin diyorki
Bizim durum aslında çok kötü, 56 tane işçi de çıktı şirketten, kaldı sadece bir kiralık depo ve 21 işçi ama yatırımcı paniklemesin diye demediydik.

SPK sen neye yararsın yaa??
Herif batıyorum diyo resmen.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 12:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Yazık göz göre göre oynanan oyuna göz yumuyorlar. Ky düşüne zaten yok. ama bu kadarda açık açık göz yumulması art niyet bana kalırsa.
Allah yardımcınız olsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 13:09 
Kullanıcı avatarı

Ümit ranlo şahlanmak için senin girmedni bekliyormuş :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 13:39 
Kullanıcı avatarı

hissede olan varmı arkadaşlar..demin 500 tl aldım ben..yanlış yaptım galiba. bakalım seans açılınca satabilirsem satıcam..0.47 den aldım..fazla bi para değil ama inşallah kaptırmam..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 14:11 
Kullanıcı avatarı

mesut077 yazdı:
hissede olan varmı arkadaşlar..demin 500 tl aldım ben..yanlış yaptım galiba. bakalım seans açılınca satabilirsem satıcam..0.47 den aldım..fazla bi para değil ama inşallah kaptırmam..

Hayırdır mesut bey siz boşa kürek sallamazsınız kulağınıza fısıltımı geldi gene ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 14:23 
Kullanıcı avatarı

vay arkadaş şirket iflasını açıklayacak nerdeyse siz hala al sat yapıp duruyorsunuz, valla helal olsun sizlere ne diyeyim iyi cesaret bol kazançlar,umut fakirin ekmeğidir bakarsınız son anda bir tavan çeker:)ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 14:31 
Kullanıcı avatarı

cebimdekiakrebiyedim yazdı:
vay arkadaş şirket iflasını açıklayacak nerdeyse siz hala al sat yapıp duruyorsunuz, valla helal olsun sizlere ne diyeyim iyi cesaret bol kazançlar,umut fakirin ekmeğidir bakarsınız son anda bir tavan çeker:)ytd.

Pimi çekilmiş el bombasını elden ele verme oyunu...
Bakalım kimin elinde patlayacak.
Bir akşam kapanıştan sonra bakıverirsin KAP'a haber düşüvermiş.
Al sana bir sürü daha mağdur.
Bazıları gerçekten mağdur, eskiden almış olanlar var.
Ama buralardan alanlar kendilerini mağdur değil kumarda kaybetmiş olarak görsünler.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 15:30 
Kullanıcı avatarı

ecimeci yazdı:
mesut077 yazdı:

Hayırdır mesut bey siz boşa kürek sallamazsınız kulağınıza fısıltımı geldi gene ?

insanız Arada bende macera arıyorum kardeş:):)

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 329  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.