Zaman: 13 Ara 2017 10:10

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: RANLO - Ran Lojistik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 17:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

Arayan bulurmuş kardeş :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 17:20 
Kullanıcı avatarı

Eskiler bilir de..
Yeni alanlar.. Siz bu şirketin ne olduğunu biliyormusunuz?
Gayrimenkul: 0
Mal mülk: 0
Tırları sattı
Şoförleri çıkardı.
Bir tane deposu var o da kiralık.
Patronun maaşı 9 bin TL.
Piyasadaki itibarı: 0

Ucuz diye atlamayın. Nereye girdiğinizi bilmiyorsunuz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2012 21:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

satmıyorum
yazmıyodum nerdeyse 2 senedir
yazıyorum şimdi
inat değilmi maliyet 1.35 ya batıracaksınız ve nitelikli dolandırıcılık davaları ile uğraşacaksınız
yada adam gibi yönetip çıkaracaksınız bu şirketi
dentist anladık bu ranloda bi alacağın var ne oldıuğunu en iyi sen ben ncm biliriz
ama ben durmayacam varmı daha da alacam 35 kuruşa düşürmezseniz ne olun sermayeden çok zarar yazmanın açıklaması ne hangi dangalak göz göre göre buna eyvallah der bakarsın zarara gidiyo daha iş buralara varmadan tedbirini alırsın

spk ya yapılmış dünya kadar şikayet başvurusu var şirket aleyhine bi dünya demeç var göz göre göre batırılarsa tam teşekküllü dolandırıcılık şartları yerine gelmiş olur bu duruma getirenlerin kendilerinin sülalelerinin mal varlığı gündeme gelir
gerçi ben çok ihtimal vermiyorum şirketi ky ye yıkacak adam genceceik oğlunu yk üyesi yapmaz daha başlamadığı ticaret hayatını başlamadan ipotek etmez işiniçinde patronla birileri arasında ip çekme oyunu var gibi sorun değil bunların kaydı kuydu tutuluyodur bi yerlerde gerekirse mahkeme karaarı ile dökülür
halka açık şirketi hileyle batırıp sermayeyi iç etmek ihtilasen zimmet suçudur umarım buna kimse tevesül etmez birikimini kaybedenler ahmak köylü değil kanun yol yordam biliyoruz organize olup toplu dava açmasını da biliriz
başı sonu 5m$ lık şirket milyar dolarlık şirketler kadar gürültü çıkardı borsa fenomeni oldu
gelecek çinlini biri çizecek tahtayı görecek gününü
bu iş günlükçüleri tokatlamaktan çıktı spek efendi sen de biliyosun bu firmada hatırı sayılır miktarda uzun yıllardır elinde kaadı olan ve satmayan bi zümre var eleği çalıştır dalga dalga aşa ver her dönüşte girip çıkanların zararını at cebe bu kaadın grafiği her şeyi anlatıyo görene
günlükçü adam mahkemeye gittiğinde çok ciddi olmayabilir ama uzun süre satmayan yatırımcının durumu farklıdır biz bu şirketin sermayesine borç karşılığı ortak olduk ve busüre iki mali yıldan daha uzun hatırlatırım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012 14:39 
Kullanıcı avatarı

firari70 yazdı:
satmıyorum
yazıyorum şimdi
inat değilmi maliyet 1.35 ya batıracaksınız ve nitelikli dolandırıcılık davaları ile uğraşacaksınız
dentist anladık bu ranloda bi alacağın var ne oldıuğunu en iyi sen ben ncm biliriz
ama ben durmayacam varmı daha da alacam 35 kuruşa düşürmezseniz ne olun sermayeden çok zarar yazmanın açıklaması ne hangi dangalak göz göre göre buna eyvallah der bakarsın zarara gidiyo daha iş buralara varmadan tedbirini alırsın

spk ya yapılmış dünya kadar şikayet başvurusu var şirket aleyhine bi dünya demeç var göz göre göre batırılarsa tam teşekküllü dolandırıcılık şartları yerine gelmiş olur bu duruma getirenlerin kendilerinin sülalelerinin mal varlığı gündeme gelir
gerçi ben çok ihtimal vermiyorum şirketi ky ye yıkacak adam genceceik oğlunu yk üyesi yapmaz daha başlamadığı ticaret hayatını başlamadan ipotek etmez işiniçinde patronla birileri arasında ip çekme oyunu var gibi sorun değil bunların kaydı kuydu tutuluyodur bi yerlerde gerekirse mahkeme karaarı ile dökülür
halka açık şirketi hileyle batırıp sermayeyi iç etmek ihtilasen zimmet suçudur umarım buna kimse tevesül etmez birikimini kaybedenler ahmak köylü değil kanun yol yordam biliyoruz organize olup toplu dava açmasını da biliriz
başı sonu 5m$ lık şirket milyar dolarlık şirketler kadar gürültü çıkardı borsa fenomeni oldu
bu iş günlükçüleri tokatlamaktan çıktı spek efendi sen de biliyosun bu firmada hatırı sayılır miktarda uzun yıllardır elinde kaadı olan ve satmayan bi zümre var eleği çalıştır dalga dalga aşa ver her dönüşte girip çıkanların zararını at cebe bu kaadın grafiği her şeyi anlatıyo görene
günlükçü adam mahkemeye gittiğinde çok ciddi olmayabilir ama uzun süre satmayan yatırımcının durumu farklıdır biz bu şirketin sermayesine borç karşılığı ortak olduk ve busüre iki mali yıldan daha uzun hatırlatırım

Abi yeminle tüm kalbimle söylüyorum: inşallah kurtulursunuz bu adi heriften zararsız.
Bundan çıktığım güne şükürler olsun.
Ama bunun sahtekarlıklarını gördükçe de sinirim artıyor herife.
Lafa bak, yatırımcı paniklemesin diye açıklamayı geciktirmiş.
Şuna son bi 0,60'a kadar kaldırıp %50 vurayım dedim demiyor da...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012 14:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

dentist76 yazdı:
firari70 yazdı:
satmıyorum
yazıyorum şimdi

Abi yeminle tüm kalbimle söylüyorum: inşallah kurtulursunuz bu adi heriften zararsız.
Bundan çıktığım güne şükürler olsun.
Ama bunun sahtekarlıklarını gördükçe de sinirim artıyor herife.
Lafa bak, yatırımcı paniklemesin diye açıklamayı geciktirmiş.
Şuna son bi 0,60'a kadar kaldırıp %50 vurayım dedim demiyor da...

tam bir dolandırıcılık örneği.. SPK hala izliyor bunu pes . başka söze gerek yok.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012 16:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Bu kağıt 4 ,10 dayken almıştım. ve düştükçe almaya devam ettim. arık ne kadar zarar ettiğimi ben bile unuttum. Ama şirketin iflasına kadar bekleyecem, ya bu kağıt yine 4 leri görür. ( gerçi biraz zor) ya da iflas sonrası hepimiz suç duyurusunda bulunup bizi nitelikli dolandıranlardan BELKİ alırız alacağımızı.
( hakikaten ranlo deyince sinir katsayım %1000 artıyor. )
Allah .elanı versin .amiz
Bu kadar insanın bedduasını helal kazancını umutlarını belki bazılarının çoluk çocuğunun nafakasını aldın.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012 18:15 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

selm herkese bütün eski ranlocular bakıyorum tekrar dönmeye başladılar forumlara
zaten batarlarsa ranlozedeler diye web sitesi kurup bütün dava için organize olmayı düşünüyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2012 11:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Bana kalırsa bu saatten sonra ranlo almak rus ruleti oynamak gibi. Gerçi rus ruletinde 5 boş bir dolur var. Şansın yüksek. Ranlodaki rulette ise 6 sıda dolu. Patlamama şansı yok.

Bireysel görüşümdür.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2012 15:45 
Kullanıcı avatarı

Ramiz efendi hürriyete demeç vermiş.
Ama hiçbir ümit yok.
aynen çöyle demiş: Hala tüm borçlarımızı ödeyebilmiş değiliz. Ancak ödemek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Türkçesi: beterin de beteri var önümüzde.
Kredibilitesi sıfır. Hiç kimse iş vermez itibarı olmayan şirkete.

Link: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22038142.asp

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2012 12:34 
Kullanıcı avatarı

Ranlo'da birşey olacak sanki.
Hiç işlem yok. Sabahtan beri sadece 49635 lot.
Umarım kötü bir haber gelmez, bana sanki öyle gibi geliyor ama.
Tahtayı kapatırlarsa elinde hisse olanlar için çok kötü olur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.