Zaman: 25 Kas 2017 14:26

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: RANLO - Ran Lojistik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2013 19:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

neden taban yaptı.. kapanışta tabanda ne kadarlık bir birikme oldu. bilgi verirseniz sevinirim..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2013 21:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

0.52 fiyattan aldığım hisseleri o.59 dan sattım bu gün . Basit oldu . iyi kar oldu . Böyle durumlara karşı talimliyim . Çünkü ; İHYAY ' DA BÖYLE YAPARDI . Daha ne oldum demeden tabana yapışırdı . Anlık karar vermeyi ve satış yapmayı orada öğrenmiştim . Sonunda tecrübelerim işe yaradı .

Bu arada İHYAY demişken tükürmeden olmaz .Hatta , bütün İHLAS HOLDİNG hisseleri için gelsin .

ĞĞĞĞHHHIIITTTT ĞĞĞHHHHHIIITTTTT TTTÜÜÜÜÜÜÜÜÜ .

YTD YTD YTD .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 12:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

sahip, İHYAY'A yazdığın için senden dolayı ranlo'yu takip etmeye başladım.Şimdi herkesin tahmini nedir?Bi sure yataya bağlar herhalde?Yoksa enayi değillerdir mal yedirsinler herkese.Durum nedir lütfen eskilerden bilgi.Neden bu kadar dibe düşmüş taa 3.20 lerden?Başka tavsiyesi olan var mı?Sudan çıkmış balığa döndük İHYAY'da

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 19:46 
Kullanıcı avatarı

ykskli01 yazdı:
1 inci senaryo 590 -600 bandına değip 540 lı seviyeler gelir

2 nci senaryo ilk seans tavan...........

isteyen istediği planı uygular

YARININ HİSSESİİ MUTLAKA 520 DEN ALIN DERİM.....

ÇOK UCUZ BİR HİSSE...

610 DAN DÖNÜP 500 YE KADAR SARKTI BURDANDA 520 KAPATTI.....ALIN BANA DUA EDERSİNİZ......

520 DEN YARIN MUTLAKA ALIN YTD. BURADAN ALANLAR 670-700 ARALIĞINDAN VERECEKLER BU SEFER

Moderatör: Küçük harf kullanınız yazılarınızda ayrıca yatırım tavsiyesi vermek suçtur bilginize.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 19:49 
Kullanıcı avatarı

birader sen iyice dolmuşsun yaa bu ne hız her senede bi yorumun var maşallah, kendine bi sayfa açsan da orda yazsan bari olur olmaz her yerde aklına eseni yazıp milleti yanlış yönlendirmesen olmaz mı? bide 520 MUTLAKA ALIN,ytd. demek ne anlama geliyo çözemedim :D mutlaka alın diyip sonuna ytd yazınca nasıl bi anlam çıkması lazım? bu bi çelişki midir :P

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 19:51 
Kullanıcı avatarı

YARIN GÖRÜRSÜN

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 19:55 
Kullanıcı avatarı

ben çıkar çıkmaz demiyorum ama birden girip bisürü hisseye yorum yazman, 10 olur, %200 gitmesini bekliyorum vs. yazman tuhaf karşılanıyor haliyle, sen haklı çıkarsın umarım ama milleti yanlışta yönlendirmemek lazım, varsa beklentinin sebebini grafiğini vs. bi sebep sun ki bi anlamı olsun, yoksa şuan bisürü hisseye girip 3 olacak 5 olacak demek faydadan ziyade zarar verir ama sen haklı çık yazdığın hisselerin, hepsi 2 ye katlasında ky ler kazansın ne diyim...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 00:23 
Kullanıcı avatarı

ranlo hoş kağıtmış . 0.50 alış . Tamam . Yarın uçuş olsa . Tatlı olur . yakışır . yat . tav . Olmaz .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 00:26 
Kullanıcı avatarı

kedu yazdı:
ben çıkar çıkmaz demiyorum ama birden girip bisürü hisseye yorum yazman, 10 olur, %200 gitmesini bekliyorum vs. yazman tuhaf karşılanıyor haliyle, sen haklı çıkarsın umarım ama milleti yanlışta yönlendirmemek lazım, varsa beklentinin sebebini grafiğini vs. bi sebep sun ki bi anlamı olsun, yoksa şuan bisürü hisseye girip 3 olacak 5 olacak demek faydadan ziyade zarar verir ama sen haklı çık yazdığın hisselerin, hepsi 2 ye katlasında ky ler kazansın ne diyim...

ben onun hiç tututurduğunu görmedim ,mango skplc den daha mı iyi ranlo .... ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 21:06 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ne olacak RANLO' nun hali ? bilen varsa yazarsa sevinirim... hep zarar hep zarar...nereye kadar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.