Zaman: 21 Şub 2017 17:16

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: SANFM - Sanifoam Sünger San. A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2012 18:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

talebe yazdı:
delimatematikci yazdı:
şafak attı yineeeeee sunam uyaaaan maaaaaaz....

Eli kulağında.... 1,77

Elini kulağından hiç çekmedi mübarek. :))))

öhö öhöm. Tam duyamadim? 1.89

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2012 23:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

Neyse sevinin kursaginizda kalmaz umarim ama yinede18 saat sevinmek hakkiniz cokk bekledinizz::))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2012 10:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Tıp

ne yapsak ki yavaştan salıyor sanki...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2012 10:49 
Kullanıcı avatarı

solemıstım sevınc kısa surer ve arkasından huzun gelır dıye adamlar 3/5 kademeye tamah edıyooo galıba bızde etmelıyız oyunu kuralına göre oynamak adına

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2012 16:09 
Kullanıcı avatarı

ulentoputopu satacagım 381 lot ısrarla almamak ıcın fıyat degıstırıp kıvırıp duruyosun..benıptaledıom 187/.188yapıyosun ben 187 381lot yazıom sen anında 9 lot alıp 185/186 cekıon bu kadar acızmısın len ....
megapoldu 4lira ahhh ulen ahhh...
22 edırne..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2012 18:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Dostum poma22, serzenislerinde haklısın acemi bi tahta yaptığımız var sanırım fakülteden yeni mezun işi tam kavrayamamış. 3 5 lotun hesabını yapmak için bile saatlerce uğraşıyor. Bi yukarı bi asaya mal toplayacağını zannediyor sanıyor ki onu takip eden ky yok herkesden uyanık sanıyor kendini .Sana daha öncede dediğim gibi 15x lerden alım için bekliyor olacağım. Sakin yanlış anlaşılma olmasın ben oralara düşer demiyorum sadece bana o fiyattan yarar diyorum, ha buralardan tavan tavan giderse de yolu açık olsun.
Saygilarimla...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2012 23:38 
Kullanıcı avatarı

Gelio dostum oarayada gelioo.burda niyet onemli bence spek hareketleri degil bu..sanirim bu iki yada ucuncu ayni hareket iki gun ileri iki gun geri ve basladigin yere don..bunun adi mallanmak degil bence..bence bu kagidin belli bir kismi arz esnasinda mecburen alinip herhalde arz birincisi fiyasko olunca ikinciside olmasin diye birilerine belli miktar aldirdilar.simdi bu adamlar bunlarfan kurtulmak icin micini yirtiyolar bence..bunun baska hizahi ve mantigi yok..gelen bir haberle ellerinden cikariyolar haberle hareket etmeleri suoheleri dogruluyor gibi isin icinde patron veya sirkette var adamin derdi kagidi kaldirmak degil kaldirir havasinda tutup elinden cikarmak bence..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2012 18:39 
Kullanıcı avatarı

Bu firma artık iyiden iyiye canımı sıkmaya başladı. Arzdan buyana bir tek olumsuz haber duymadık ancak sebepsiz yere düşüp duruyor. Bende ve yakından tanıdığım çevremde ciddi mal var. Şimdi biz bu malları satmadan, asla kağıdı çıkarmayacaklar. Buna kesin kanaat getirdim. Hiç kimse de elindekini satmiyor be kardeşim. Bu hafta mutlaka toparlanması lazım. Yoksa 1,6x lara kadar yolumuz var. Ve böyle giderse tahta yapıcımız değişebilir. Toparlanma da yılbaşından sonrasına kalabilir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2012 22:42 
Kullanıcı avatarı

Madem o kadar mal var sende ve tanidiklarinda ozaman tahtayi siz yapin...
Ama yapan yapioo caktirmadan veriolar millete ama pek yemiyo millet.iyi bir haber oncesi sinirli bir hareket yap sonra haberi yolla millet bu habere ucar kacar diye atlasin die bekle ama yermi yemezler aga..elinde mal olan biri bunlari bu seviyelerden millete iteliyo artik fiyasko Ile sonuclanan bir arz mi patron sanirim 1.70 ten asagida satmayin diye karat almis hele patron haberlerle kagidi burdan satsin 1.60 1.50 sirayla.gelir..
Mal satma dderrtleri olmasa kagidi sisirip bu haberleri sonra salirim kagidi bu iyiliklerinden dolayi fiyatlandi derler ama burda amac farkli bence iyi yoldayiz mesaji verip ellrindeki mali piyasaya 3/5 bakmadan yedirme olayi..matematikci iyi organize olun operasyon zamani banada haber veeerinn

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Eyl 2012 23:10 
Kullanıcı avatarı

Dostum bir reklamda dediği gibi BİZ NEDEN AYRAN İÇMİYORUZ, çÜNKÜ BİZ İNEĞİZ.
Peki biz neden Megap ta değiliz??????

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.