Zaman: 18 Oca 2017 00:21

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: SANFM - Sanifoam Sünger San. A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2012 12:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

herkese selamlar uzun süredir internete hasret kaldığımdan bişey yazamadım...kağıt ne yaptığı belli değil bazı çevrelerden kısa süreli grupların müdahalesi var deniyor..muhtemelen doğru haberler bunlar...zararda olanlar benim gibi halka arzdan alıp bekleyenler biraz daha bekleyecek galiba...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2012 22:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Beş aydır canımızı sıkan hisselerimle bu gün vedalaştim. Yolun açık olsun sanfm. 1.8x lerde tekrar görüşmek ümidiyle. Salıcakla kalın. Risk tavan yaptı Deli kaçar.....

Elveda sanfm ci
artik kalamiyorum.
Bir başkayım bu akşam.
Tekrar alamıyorum.

Aynı terane aynı mey
Bir tat alamıyorum.
Yarabbim bu nasıl şey
Kazanmaya doyamıyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2012 23:38 
Kullanıcı avatarı

truva300 yazdı:
Böyle tahtada 13.000 lot almak büyük tehlike uyarmıştım ...Tek tek lotlarınız sayıyorlar ama anlayana.....

Dostum bak çok bilen değil sabreden kazanıyor. Broker dayına selam söyle....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2012 23:43 
Kullanıcı avatarı

delimatematikci yazdı:
Alt kademelerin dolu gösterilerek isteyene mal verilmesi düşüş trendi demek değildir. Bu günlerdeki hareketler tamamen yıldırma ve maliyete rağmen al sat ile lot toplama hareketidir. Daha önceki hafta yükseliş gelmezse bir süre unutacağım diye yazmamın sebebi buydu. Ben hala 2 tl üzerinde kalmasını daha yüksek ihtimal olarak görüyorum. Çıkış başladığında herkesin söylediği şey şu olacak. Aaaaaaa o ne leeen

Hiçbir hisse kendisine güvenmeyene para kazandırmaz.
Mesele doğru zamanı kollamakta...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2012 10:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Masum cevikten bahsediliyor ben jantsadayim gerçi ama 2,00 dan gir 2,20 den cik dendi bulasmak istemedim insallah 4-5 leri görürsünüz kalın saglicakla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2012 22:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

ne zaman ucuk rakamalar baslarsa yazılmaya ıste ozaman baslanmıstır kagıdın pazarlanması ama sunger daha ne yaptında burdan kendını pazarlamaya basladınbırılerı daha kagıt yuzde 10 yptıgında 4/5 ten mahsum dan emrahtan bahsedıooo bu kadar kucukoynayan oyuncu tabııkı bole kucuk yerlerde kol gezer malı satma derdıne duser...
mtematıkçı sen ısını bılırsın sen 2.18 den sattın alanlar aldı ky lar tabıkıı ...
sımdı 212 zate 180 bısı kalmadı pazartesı salı bılemedın uc vakte 2 nın altına ıner yıne yerıne koyarız..4/5umuduyla bekleyenler yanlış trendesınız.....kımdeıse tahta adam aza tamah eden kanaattkar bırı yada parası bu nkadar napsın al satla sermaye yapmaya calışıoo kendıne olmalı...yolun acık olsun bob sunger ama olmadı yatırımcının yuzunu gulduremedın beklenenı veremedın onu gectım arz fıyatını bıle goremedın....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2012 23:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

cevıkkardesler kallesçalışmazlar dırek delıkanlı gıbı endeksturev ustunden gırerlerkagıda suan adamlarasyo esems ıhmad mmcas alyag gıbıhısslerın sahıbı nıye baslarına böle bır bela alsınlar bu uckurusluk bırının yaptıgı 5kurusluk bır işlemden baska bırsey degıl zaten bırısı kalkıpta5/6 dan bahsedıyosaoyun bıttı yapı paydosdemektır ama sunger uzdun yatırımcını ben emınımm arzına gıren herkesbın pişman oldu suan bır cokınsan arzdan vermeye razı kagıdı amaaa malesef hep cerezcılerın duragıoldun yolunacıkolsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2012 00:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

nasıl bi süngermiş batırdı beni.

En son polen tarafından 01 Eki 2012 10:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2012 10:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Kıytırık bir kar ile çıktık.

Sermayesi 10.550.000 TL
Kayıtlı sermaye tavanı 100.000.000 TL.

Bırrrrrrrrr..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2012 15:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Tıp

1000 tl aldık cuma gunu gaza gelip 2,22 den gırınce 300 unu geri verdik bakalım bu hafta hangi durak ta ineceğiz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.