Zaman: 21 Oca 2018 08:00

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: SEKFK - Şeker Fin.Kir. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2012 13:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

git artık gittt zamanın gelmedimiii

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2012 12:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

spek e duyurulur eşim dostum ve arkadaşlarım da 240 000 lot sekfk var ve 5- 10 yıl satmayı düşünmüyoruz boşuna hisselerimizi almak için sıkıntıya girmeyin bol kazançlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2012 15:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

[quote="damla"]spek e duyurulur eşim dostum ve arkadaşlarım da 240 000 lot sekfk var ve 5- 10 yıl satmayı düşünmüyoruz boşuna hisselerimizi almak için sıkıntıya girmeyin bol kazançlar[/quote]

ağzınıza sağlık damla hanım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2012 15:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

iyi ki bir 092 den alış yaptık 0 89 90 gezdirirler artık aylarca satarsam 1 10 1 30 olur işlem hacmine bak ya en düşük finansal kiralama bu kaldı allah belanı versin 1 sene de beklesen gitmeyecek gibi duruyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2012 13:32 
Kullanıcı avatarı
Konum: Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.(Siyu kabilesi)
Meslek: Otel İşletmeciliği

damla yazdı:
spek e duyurulur eşim dostum ve arkadaşlarım da 240 000 lot sekfk var ve 5- 10 yıl satmayı düşünmüyoruz boşuna hisselerimizi almak için sıkıntıya girmeyin bol kazançlar

Ben bu yorumları okuyunca gülsemmi ağlasam mı diye düşünüyorum... Ya arkadaşlar kimle cirit atıyorsunuz. Adam isterse 10 yıl bekletir senin ihtiyacın yoksa adamın hiç yok. herifler zaten para babası ve burdaki paraları esktra paralar. sessizce bekleyin kağıdın çıkmasını ya da bilgi alışverişinde bulunun ama bu gibi laflarla ....dik yarışına girmeyelim bence. herkese bol kazançlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Nis 2012 13:12 
Kullanıcı avatarı

bekleyin güzel günler yakın iki ay bekleyen kaymağını alır bu hisse bu fiyatları hak etmiyor en az iki olmalıydı 2 3 ay içinde minimum 1 ,60 ı görecektir.
Satıp spek spek yandaşları düşükten almak isteyenleri sevindirmeyin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 May 2012 23:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

arkadaşlar matriks kullanıyorum ve hissenin takasını takip ediyorum hisse epey toplanmış durumda önceki 3 aylık duruma göre de karını % 100 artırmış durumda şekerbank tada epey kar var ilk 5 aracı kurum dışında toplam piyasada 4 milyon lotu var.kısa zaman içinde 2-3 ay mı olur hissenin 1.40 gibi fiyatlara gelebilir inşallah tabi kesin olur diyemem ama veriler ortada hisseyi biraz daha ele geçirdiler mi olmaması için neden yok.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 May 2012 13:45 
Kullanıcı avatarı

tbmm de 14 05 2012 de dağıtıma imzaya giden finansal kiralama ile ilgili bir rapor var hükümetin sunduğu ve kabul edilen maddeler sanırıne oldu ki ordaki raporda eski tarihler de var da anlayan arkadaşlar bakabilirler mi bu sekfkya ne getirir ne götürür ya da eski bir habermi verdiğim.
internet adresi
http://www.tbmm.gov.tr/sirasayi/donem24/yil01/ss239.pdf

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2012 17:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

ne diyorsunuz bu hisse için arkadaşlar? sıcak bakıyorumda kendimce sebeplerden dolayı. yazan varsa eğer bir görüşünü almak istedim...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2012 13:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

Resim
Resim
arkadaşlar hisse alttaki kırmızı destek çizgisine ( 0,70-0,72) 5 defa değmiş ve güçlenerek harekete geçmiş. bu nedenle ben hisseyi beğendim kısa süreli alım ve kar için uygun görünüyor. 0,75 altı her türlü alım bu hisse için BENCE uygundur.

2.resimdede hissenin dibe %11 uzakta olduğu kısa ve orta vadede çıkış gözüktüğü görülüyor.

emir verdim gelmedi inşallah önümüzdeki hafta bu hisseye gireceğim.

görüşlerimi benimsemek zorunda değilsiniz ama lütfen polemik yaratacak durumlara düşmeyelim. herkesin özgür aklı ile alabilirde satabilirde...

KESİNLİKLE AL-SAT-TUT-YAT DEĞİLDİR.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.