Zaman: 22 Şub 2017 01:21

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: SELGD - Selçuk Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2011 18:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

diewilden yazdı:
hiç fikri olan yokmu yaw

senden başka kimse kalmadı galiba..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2011 17:55 
Kullanıcı avatarı

Arakadaşlar bakın bu kağıda 12 aylık NET KAR :176.677 TL,Bu iyi düşünün karar verir nominal değer 1 tl ona göre,ytd değildir sadece bkmanızı öneriyorum,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2011 17:57 
Kullanıcı avatarı

Bu kağıt nereye kadar gider belli değil,ama 1 tl yi zorlayacak gibi duruyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2011 17:26 
Kullanıcı avatarı

farkli77 yazdı:
Tavannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Durmak yok yola devam..................................................
Bende şu anda katılıyorum,

En son Garip tarafından 23 Şub 2011 19:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2011 19:24 
Kullanıcı avatarı

farkli77 yazdı:
Tavannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
iyi verdin coşkuyu kardeş nerede kaldı tavan,ne dersin,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2011 19:59 
Kullanıcı avatarı

Bilgisi olan yazsın lütfen,bu kağıt daha nereye kadar gidecek.elimizdeki yatırımımızı % 55 aldı götürdü,satmaya kalkıyorsun satamıyorsun,almaya kalkıyorsun alamıyorsun,bir bakıyorsun tavandan senin eline vermişler,dikkat edilmesi gereken bir kağıtta budur,ytd:((

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2011 14:51 
Kullanıcı avatarı

Garip yazdı:
Bilgisi olan yazsın lütfen,bu kağıt daha nereye kadar gidecek.elimizdeki yatırımımızı % 55 aldı götürdü,satmaya kalkıyorsun satamıyorsun,almaya kalkıyorsun alamıyorsun,bir bakıyorsun tavandan senin eline vermişler,dikkat edilmesi gereken bir kağıtta budur,ytd:((
yokmu bu konuda yazacak arkadaşımız,veya şirketten biri yazamıyormu,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2011 11:32 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar SELÇUK almanın tam zamanı şirket kar etmeye başladı duran varlıkları şuan rehinli vergi borçları yüzünden afla beraber yükü hafifleyip yukarı kendini atacaktır eskiden bu hareketleri yapan çok şirket oldu tren kalkacak gibi bende her fırsatta hisse miktarini artırıyorum borsa şişmiş durumda ucuz kalmış patlama fırsatı olan şirketler;LATEK,SELÇUK GIDA,IHEVA,RANLO sizde incelerseniz anlarsınız hepsi kar eden ucuz hisseler bence portvöyde ;LATEK %30 SELGD :%30 IHEVA %20 RANLO %20 oranında olmalı 13 yıldır borsanın içindeyim küçük yatırımcılara tavsiyem tüyolarla şişmiş kağıt almasınlar ben 10 sene önce yandım onlar yanmasın (afyon,netaş,fener,gs,konya,kerevitaş........)hisselerin miliyet finans sayfasından başlangıçtan itibaren hareketlerini görebilirsiniz konu uzun 13 yılda yediğim kazıklardan sonra artık kazanmaya başladım inşallah birkaç arkadaşa tavsiyelerim faydalı olur

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 18:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

4 aydır var bıraz hareket etmeye başladı hadı hayırlısı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 May 2011 22:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Araba Tamirciliği

KARAR TARİHİ : 26 Mayıs 211
KARAR NO : 2011 / 11

SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
YÖNETİM KURULU KARARIDIR

Şirketimiz yönetim kurulu toplanarak aşağıda belirtilen kararı almıştır.

Şirketimizin 2010 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının 17 Haziran 2011 Cuma günü saat 10.30 da gündemdeki maddeleri görüşüp karara bağlamak üzere İzmir Kazım Dirik Caddesi No:4 Gayret Han Kat:7/701 Pasaport adresindeki merkezinde yapılmasına, Ayrıca,(A) grubu ortaklarımız Ana Sözleşmemiz gereğince gündemdeki maddeleri görüşüp karara bağlamak üzere, aynı adreste, aynı gün saat 10.00 da toplanmasına, ve bu maksatla pay sahiplerine çağrı yapılmasına,

Oy birliği ile karar alınmıştır.

(A)GRUBU PAY SAHİPLERİ'NİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ:
1- Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi,
2- Başkanlık Divanı'na (A) grubu pay sahipleri toplantısı tutanaklarını toplantıya katılan pay sahipleri adına imzalama yetkisi verilmesi.
3- (2) adet Murakıp Adayı seçimi
4- Dilekler ve kapanış.

PAY SAHİPLERİ'NİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ
1-Açılış ve Başkanlık Divanı seçimi,
2- Başkanlık Divanı'na Genel Kurul Tutanaklarını, Genel Kurul'a katılan pay sahipleri adına imzalamaya yetki verilmesi,
3- Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Murakıp Raporu ve Bağımsız Dış Denetim Raporu'nun okunması ve görüşülmesi,
4-Şirketin 2010 yılı Bilanço ve Gelir tablosu hesaplarının okunması, görüşülmesi ve onaylanması,
5- Sermaye Piyasası Kurulu'nun 2009/18 sayılı sayılı Haftalık Bültenin'de yayınlanan ''Halka Açık Anonim Ortaklıkların Fon Çıkışı Gerektirmeyen Sermaye Azaltımı İşlemlerinde Uyulacak İlke ve Esaslar''çerçevesinde şirketimizin sermayesinin 21.317.786.-TL'ndan 18.317.786.-TL azaltarak 3.000.000.-TL'na düşürülmesine; eşanlı olarak tamamı nakit karşılığı olmak üzere 9.000.000.-TL'na yükseltilmesine, artırılan 6.000.000.-TL sermaye için ortaklarımıza rüçhan haklarının kullandırılmasına, çıkarılmış sermayenin 3.000.000.-TL'na azaltılması ve 9.000.000.-TL'na artırılması hususlarında gerekli izinlerin alınması için yasal işlemlerinin başlanması hususunun Genel Kurul'a sunulmasına,
6-Yönetim Kurulu üyelerinin ve Murakıpların ayrı ayrı ibra edilmesi
7-Bir yıllık süre için görev yapmak üzere (2) adet Murakıp seçimi ile 2010 yılı Murakıp ücretinin tespiti,
8- 2010 yılı kar'ı hakkında karar alınması,
9- Sermaye Piyasası Bağımsız Dış Denetleme hakkında Tebliğler gereği, 01.01.2011-31.12.2011 süresi için AC İstanbul Uluslararası Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş.Firması ile sözleşme yapılması konusundaki Yönetim Kurulu kararının onaylanması,
10- Türk Ticaret Kanunu (TTK)'nun 324'üncü maddesinin 1.Fıkrasının uygulamasına ilişkin olarak 09 Ekim 2009 tarih ve 31/876 sayılı Sermaye Piyasası Kurul Kararı'na uyum konusunda Kurulun 06 Ocak 2011 tarih ve 1 / 2 sayılı Kurul toplantısında alınan karar gereği; Şirketimizin Sermayesinin yarısının karşılıksız kaldığına ilişkin özel raporun Sermaye Piyasası Kurulunun 24 Ocak 2011 tarih ve B.02.1.SPK.0.13-115.01 127/944 sayılı yazısı gereğince Genel Kurulda okunarak Genel Kurulun bilgilendirilmesi,
11- Yönetim Kurulu üyelerine, şirket konusuna giren işleri, bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu nev'i işleri yapan Şirketlere ortak olabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmesi hususunda Türk Ticaret Kanununun 334 ve 335 inci maddeleri gereğince izin verilmesi,
12- Dilekler ve kapanış.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.