Zaman: 25 Oca 2017 00:21

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: SILVR - Silverline End. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2012 10:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

çarşamba günü 87 den aldıklarımı dün 89 dan verdim çünkü dışarı çıkmam gerekiyodu ve ekranı takip edemiyegim için işi saglama aldım baktım 92 görmüş çok kızdım dünkü hareketten 600 tl kazandım gittim bimden p970 snow white aldım nasıl arkadaşlar iyi yapmışım dimi artık mobil olarakta yardımı olmaya çalışaagım ben bozuk düzen beni bilen bilir ky dostu by düşmanı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2013 00:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

sonunda spk aklına ğeldı bakalım nerelere taşıyacaksın 1,04 ğecmeden asla ve asla almamm ğenelde 1,01 -1,04 aralında satış ğelıyor bakalıne oldu kiın ne olacak

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2013 14:00 
Kullanıcı avatarı

yıne geldım spek burdayım bakalım bu defa şu 1,05 lerı kırcakmısın beklemekteyım bugün alıne oldu kiım SLVR EGCYO BEKLEMEYE DEGER DIYE DÜŞÜNÜYORUM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2013 00:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

Resim

arkadaşlar merhaba, SILVR için çizdiğim teknik analiz çizgileri sadece tahmindir, kesin bu şekilde olucak diye bir kural yok, o nedenle kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. ayrıca, bakalıne oldu kiığım bu teknik analiz çizgi tahminleri zamanla gerçekleşicek mi gerçekleşmiycek mi zamanla görücez, herkese bol kazançlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2013 14:28 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar sılver için göstergeler al a döndü her an harekete hazır ilk hedef 1.04-1.05 şu an artık oyalama taktikleri
bu hisse 2-3 yılda bir geri gelip tekrar 2-3 lü rakamlara gitmiş inşallah öyle olur yine

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 May 2013 15:47 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar 15.5.20013 günü sılver için yazdım bir gün sonra hisse hareketlendi biraz olsun yüzümüz güldü.ancak pazartesi ne yapar bilinmez normalde 1.05 yapar gibi ama yabancılar çaktırmadan ana hisselerde satış yapıyorlar ayrıca dolar 1.84 ü geçti bu biraz sakat gibi 1.82 nin üstü borsa için iyi görünmüyor gibi bu tabi aracı kurumun görüşü zaten hisseyi de 2 gün önce onlar tavsiye etmişlerdi şimdi ise escom diyorlar ilgilenenlerin dikkatine selamlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 17:14 
Kullanıcı avatarı

şu anda ıyı mal yedırıyosun spek nasıl olsa 1,16 dan sattık kalanlara bol kazançlar yukarıya doğru uzun vadede baya yolu var ğıbı ğörünüyor ama rısk alamadım onunn ıcınde sattım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2013 10:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

Önceden adamları sadece sobacı olarak bilirdim, işyatırımda dikkatimi çekti şirket tanımında artık beyaz eşya falan yazıyor. Şu ankastre mutfak işi ile bence köşeyi dönecekler. Şahsım adına ben uzun vadeli alıne oldu kiım, yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2013 10:29 
Kullanıcı avatarı

"Bezdirme operasyonu veya değil, farketmez artık.
Vergi dairesi rakamı artıda, konsolide de büyük ihtimalle 3 aylık konsolide rakamın üzerinde bir kar yazacak; halen 7 kuruşun peşinde asansör misali hareketler yapıyor. Düzenli bir trendin içine girmedi, giremeyecek anlaşılan.

Bilanço rakamlarının iş görmediği tahtalarda işim olmaz benim. Silverline, bilançolarını toparlandığı için buradaydım. Bilançoları düzenli hale girdiği halde bu tarz hareketler yapması, midemi bulandırdı. Devamlı zarar yazan, sözüm ona faaliyetteki tekstil şirketleri gibi.
Halbuki ben, hızlı büyümekte olan bir sektördeki sektörden hızlı büyüyen ve alanında lider bir şirkete yatırıne oldu kiığımı düşünmüştüm.
Piyasa değerinin halen 30 milyon TL seviyelerinde olması vizyonu hakkında ipuçları veriyor aslında. Artık çok da yazmaya değmez bir şirket benim için, bilançosunu da detaylı inceleme gereği görmüyorum.

Yazık ediyorlar şirkete. Türkiye'den neden dünya markası çıkmıyor diyoruz, işte bu yüzden. Yazık, çok yazık.

Haklısınız...İş patronlarda bitiyor...Adamlar takaralarla anlaşıp vurgun yaptırıp hisseyi sahipsiz bırakıyorlar...Halka arzdan beri (7 yıl)bir nane yok...Hala halka arz fiyatına bile gelemedi...Ne yazık ki bu vakalar borsamızda çok...Böyle olunca da insanlar güvenip borsaya gelmiyorlar...Küçük yatırımcıya hala "yolunacak kaz" gözüyle bakılıyor...Bu konuda biraz Amerika'dan ders almaları lazım..Adamların hissedarlarına öyle saygısı var ki her yıl bilgilendirme mektubu gönderiyorlar...Kişiye özel...Bizde ise..."Kazık" gönderiyorlar...Yatırım tavsiyesi değildir..."

Diğer bir sitedeki yukarıdaki kötü yorumlar üzerine bu adi kağıttaki hisselerimi satmıştım şimdi yükselmeye başladı *******.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2013 16:00 
Kullanıcı avatarı

Senin gibi adi bir kağıt nasılda yükselir, aklım elvermiyor, borsa eksi sen artı, müşteri çekmeye çalışıyor düzenbaz kağıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.