Zaman: 21 Şub 2017 23:03

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Site Hakkında Öneri...
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2010 15:11 
Kullanıcı avatarı

İyi günler BorsaYorumu ailesi,bende yeni bir üyeyim,bundan sonra bende yazılanları takip edip önerilerimi bu siteden sunacağım,site hakkında bir önerim var,haftalık yarışma gibi birde haftalık öneri listesi oluşturulsa,mesela herkes 1 hisse önerse kendi seçiminden yada yarışmada önerilen hisselerin sayısı çıkarılsa ve hafta başında bu hafta sitemizden önerilen hisseler diye liste yapılsa... xxxx'i 15 kişi önerdi, yyyy'i 12 kişi önerdi gibi... Hafta sonunda da listeye %lik başarısı eklenir ve üyelerin başarısı ortaya çıkmış olur...

Mesaj Başlığı: Re: Site Hakkında Öneri...
Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2010 13:35 
Kullanıcı avatarı

slm kardeşim güzel fikir ama bir sorun var benim verdiğim öneriler ile kimsenin batmasını istemiyorum daha henüz acemiyim biraz kendimi geliştirmem gerekiyor .. birde tavsiye ettiğiniz kağıt varmı ben şu anda kozaa aldım belentim var sen ne dersin allaha emanet

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2010 21:05 
Kullanıcı avatarı

Sayın site yöneticileri sitemiz ve yorumları çok güzel ama öylesine başlık sayısı çoğaldıki nreye bakacağımızı şaşırıyoruz. İsteğim hisse yorumları için var olan hisse adlarına yorum larımızı yazalım.her gelen başlık açmasın. ve var olan başlıkları lütfen düzeltin. canı sıkılan başlık atıyor bu yüzden okumak istemiyor insan.bir bilgi veren yok bir kaç kişi hariç
lütfen müdahale edin.bir kalıba otursun. yoksa çorba gibi olur hiç bir fayda vermez bu site .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2010 21:34 
Kullanıcı avatarı

Fenomenn yazdı:
İyi günler BorsaYorumu ailesi,bende yeni bir üyeyim,bundan sonra bende yazılanları takip edip önerilerimi bu siteden sunacağım,site hakkında bir önerim var,haftalık yarışma gibi birde haftalık öneri listesi oluşturulsa,mesela herkes 1 hisse önerse kendi seçiminden yada yarışmada önerilen hisselerin sayısı çıkarılsa ve hafta başında bu hafta sitemizden önerilen hisseler diye liste yapılsa... xxxx'i 15 kişi önerdi, yyyy'i 12 kişi önerdi gibi... Hafta sonunda da listeye %lik başarısı eklenir ve üyelerin başarısı ortaya çıkmış olur...

Katılıyorum güzel fikir hafta sonu pazar akşamına oluşturlabilir bence,sonrada bir kesin liste oluşturulur hafta bitimindede başarı oranları gösterilebilir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 02:09 
Kullanıcı avatarı

fenomen kardesım zaten haftalık yarısmamız var ıstesen katılabılırsın haftalık hısse tahmını yapıyoruz ve pazar gunlerı kım kac puan almıs yuzde kac artmıs baklılıyor ve tablo halınde cıkıyor baslıklarda var herkezın yorumu ıse haftalık baslıklarda yapılabılıyor saygılarımla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 May 2013 13:03 
Kullanıcı avatarı

TMSN topiği açarmısısnızz

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.