Zaman: 27 Şub 2017 02:38

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 169, 170, 171, 172, 173  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Site Yönetiminin Dikkatine
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2016 23:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

Ayrıca bu site nin bölücü eylemlere ses çıkarmadığını kendim teyit etmiş olduğumdan,
sitede artık yazım ve paylaşıne oldu kiğımı ve şikayetim sonuçlandıktan sonra siteye girmeyeceğimi beyan ederim.ŞİMDİ ENGELLEYEBİLİRSİNİZ SİZ BİLİRSİNİZ..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 02:41 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

goldsafir yazdı:
BU SİTEDE..
MİCKEY VE BOZUK DÜZEN NİKLİ KİŞİLERİN,,
DARBE SÜRECİNİN OYUN VE CUMHURBAŞKANININ DARBEYİ BAŞKANLIK İÇİN KENDİSİNİN YAPTIĞI DÜZMECE KONULU ,
PAYLAŞIMLARININ KANUNEN YASAK OLMASI VE HAİNLİK SAYILMASI NEDENİYLE YAPTIĞIMIZ TARTIŞMADA,,
ŞAHSIMA (GOLDLİEBLİNG) BOZUK DÜZEN TARAFINDAN YAPILAN HAKARETLERE SESSİZ KALDIĞINIZDAN DOLAYI,,
DEFLARCA MAİL ATIP İRTİBAT KURMAK VE DURUMU İZAH ETMEK İSTEYİŞİM SONUÇSUZ KALMIŞTIR.
BU YÜZDEN SİTE YÖNETİM VE NİKLERİ BELİRTİLEN ŞAHISLAR HAKKINDA SİBER ...GOV SİTESİNE ŞİKAYETTE BULUNULMUŞTUR..
DEVAMINI HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ..

Sn. goldsafir site içinde şikayet bildirimi yapmamıssınız. Birincisi size hakaret içeren mesajın hangi başlıkta hangi tarih ve saatte olduğunu birdirmeniz durumunda o mesaj en kısa sürede silinir. Ayrıca Şikayet formatına uymadığınız zaman 25 bin üyenin 100 binlerce mesajın olduğu bir sitede kimin kime hakaret ettiğini bulmakta bütün mesajları okumakta imkansız. ikincisi suç unsuru bir mesajı biz silsekte silmesekte suç işlenmiştir. Siz herhangi bir kişiyi şikayet ettiğiniz zaman yasal merciler sucu işleyen kişinin kimlik bilgilerini bizden talep ediyor bizde en kısa sürede veriyoruz zaten onlarca kez olduğu gibi. üçüncüsü burada her görüşten insanlar buraya bişeyler yazıyor. Burada yazılan hiçbir fikri biz savunmuyoruz. Örneğin en büyük sosyal medya platformlarında da her görüşten insan fikirlerini yazabiliyor. Siz hiç diyor musunuz facebookun sahibi darbeyi destekliyor yada twitter ın kurucusu millet iradesine sahip çıkıyor diyebilir misiniz diyemezsiniz çünkü kim ne yazdıysa yazanı bağlar. Bu kanunen de böyledir. Darbeyi destekleyen biri ancak bir ş.refsiz olabilir. Siz de şikayetinizi yaparsınız kanun önünde hesap verir.Darbeci olmayana darbeci demek ayrı bir şrefsizliktir.

NOT : Bütün site üyelerinin şahitliğinde size tam yetki ile moderatörlük verelim. Ancak yasadışı bir mesaj paylaşıldığında yada hemen silinmemediğinde tüm sorumluluk sizde olacak. Ne diyorsunuz kabul ediyor musunuz goldsafir?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 09:44 
Kullanıcı avatarı

hocam ben vatandaşlık görevimi yaptığımı düşünüyorum.
bizden istenilen budur. bizden de saygılar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 16:40 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

goldsafir yazdı:

Sen hiçbir şekilde şikayet butonunu kullanarak hiç bir şahısı şikayet etmemişsin.

Çok değil 6-7 yıl önce sucu günahı olmayan birçok subay iftira atılarak hapse atıldı. Kim yaptı bunu...Senin gibi iftiracılar sahte delil üreterek yaptı... Aynı şeyi sen yapıyorsun.Ama ne oldu işler tersine döndü şimdi bu iftiranın bedelini ödüyorlar . Sende ödeyeceksin merak etme.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 20:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

polimige hiç girmicem eleman burdan sana bol noktalı yazdıgımı düşün anladın ............ şeyine kadar gidebilirsin o yazıda yazılanı anlaman için senin birkaç sene daha okuman lazım devlet kimin ne mal oldgunu biliyo sen merak etme
sn moderator sizde ikazınızı yapın isterseniz ben kimseyle ikili dialoga girmek istemiyorum sadece cevap hakkımı kullandım bana yazıldıgı gibi tşk

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 22:47 
Kullanıcı avatarı

borsayorumu yazdı:
goldsafir yazdı:

Sen hiçbir şekilde şikayet butonunu kullanarak hiç bir şahısı şikayet etmemişsin.

Çok değil 6-7 yıl önce sucu günahı olmayan birçok subay iftira atılarak hapse atıldı. Kim yaptı bunu...Senin gibi iftiracılar sahte delil üreterek yaptı... Aynı şeyi sen yapıyorsun.Ama ne oldu işler tersine döndü şimdi bu iftiranın bedelini ödüyorlar . Sende ödeyeceksin merak etme.

maillerini kontrol et..
gereksiz cümleler üretme bence..
sen goldliebling i banlamışsın neyi şikayet edeceğim hangi nikle. bu nikle de yazıyorum.
işte adam hala hakaret ediyor.
adamın yazdıklarını gözüne gözüne sokuyorum hala ses çıkarmıyorsun.
neyi kime şikayet edeceğim ..
bozuk adamın yazdıklarını mickeyin yazdıklarını gönderdim.
iftira mı değilmi siberpolis değerlendirecek.
adam klavyeyi sokarım diyor izliyorsun . hala kalkmış şikayet butonundan bahsediyorsun.iftra bilmem ne.
hala okumamışsın mickeyin ve bozuk niklinin yazdıklarını ezbere yazıyorsun.
sitende iki üç yorum yapılsın millet dolsun diye müsama gösteriyorsun ..

En son goldsafir tarafından 25 Tem 2016 00:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 22:48 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
polimige hiç girmicem eleman burdan sana bol noktalı yazdıgımı düşün anladın ............ şeyine kadar gidebilirsin o yazıda yazılanı anlaman için senin birkaç sene daha okuman lazım devlet kimin ne mal oldgunu biliyo sen merak etme
sn moderator sizde ikazınızı yapın isterseniz ben kimseyle ikili dialoga girmek istemiyorum sadece cevap hakkımı kullandım bana yazıldıgı gibi tşk

gereksiz çürümüş..
o noktaları ne dediysen okkalısını al içine sok.
dua ise dua küfür ise küfür.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 22:55 
Kullanıcı avatarı

[arkadaşım, bak bozukdüzen nikli şahıs bana hakaret etti az önce..
onuda engelle ADAM diyeceğim sana.
adaletli değilsen bu işi yapmayacaksın.
boşuna beddua alırsın.]
SONRA BİR MAİL DAHA..
sana bu mail gönderilmiş..
benim niki engellerken, bakmadınmı öncesine yook.
neden?
çünkü beni tanımıyorsun..ben devleti savunsamda önemi yok,
devleti senin sitendeki yorumcuların savunur yada hakaret eder.
SENİN KAFA BU.
benim niki engelliyorsun madem bak bakalım kime ne yazmışım kim bana ne yazmış.
anca abd kafası. yetki bende ben haklıyım
BENDE HAKSIZ VE RİYAKARSIN DİYORUM ADMİN.
site senindir girmeyiz o anlaşıldı.
sitende devlete cürüm işlenmiştir.
bizde gerekli yere bildirdik.seni aşan bir durum bu.
böyle yazımlar şikayet edin denildi bizde ettik.
söyleyen düşünsün..
BUDA SON SÖZÜMDÜR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 23:40 
Kullanıcı avatarı

mickey yazdı:
Bu kurmaca olayın görevi başındaki emireri asker polise patlaması çok acı. Endeks pazartesi eksi açacak mecbur, malda olmam ve zarara uğramam bile inanin bu durum kadar uzmemiştir beni. Faturayi fetoya kesmek en kolay olan bi algi operasyonu. Yüce Allah'ım sebep olan zalimlerin cezasını tez vakitte versin.

bozuk düzen yazdı:
At izi it izine karistiginda vadiye sis coktugunde ne oldugunu kimse anlamaz oyunu sadece oyun kurucu bilir heryerde oldugu gibi olan aslinda gayet basit kimin ne soyledigine baktiginizda dun ordudaki ulusalcilara operasyon yapan ortaklik bugun o ayni ulusalcilara ortak operasyonu yapti film bitti onlar degilmiydiki amerikanin adamlari ya peki bunlar degilmiydi amerikanin adamlari feto dahil kimse bu filmin altina imza atmadi bizi sevmeyen hic kimsede demedi biz darbeyi destekliyoruz darbe desteklenmez ancak sizi sevmeyenler yinede biseyler soyler sanirim komsularla normallesmenin hediyesi bunlar tasfiyesine dunyanin ses cikarmamasi olacak 2saatte darbe 8saatte darbeyi bastir
p 18 saatte yargilama baslasin 2800 hakimi de yanina koy listeler hazir bu capta bi paketleme icin gereken sadece biraz gurultu cikarmakti kimse ne oldugunu anlamadan basari bir film izledik yapimda emegi gecen herkese tesekkurler bir suru komik ayrinti var ancak fazla lafi uzatmaya gerek yok milletin duygulari yeniden kabardi bir kurtulus savasinda ciktilar 24 saat gecmeden bayramda bitti pazar dinlen pazartesi is basi herkese iyi geceler

SEN NE İFTİRASINDAN BAHSEDİYORSUN ADMİN.
BUNLAR SİBER.. SİTESİNE GÖNDERİLDİ.
okumadanmı yazıyorsun bilemedim.ama bu cümleler
binlerce insanın katledildiği darbe denemesinde ,
cumhurbaşkanının oyunu denilerek ŞEHİTLERE SAYGISIZLIK yapılamaz.
ŞİMDİ,,
MADEM ONAYLIYORSUN YAZILANLAR NORMAL..
SENDE YAZ NİKİNLE AYNI CÜMLELERİ AT İMZANI.
senin çıkarların için cumhurbaşkanına hakaret ettirmem burada ÇAPULCULARA.

En son goldsafir tarafından 20 Tem 2016 23:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2016 23:51 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
Lan bana bak o klavyeni takarim bi tarafini soyu belirsiz it herkes fikrini yazar inanip inanmamak kisiyi baglar ben kimsenin fikrinden dolayi burda laf atmadim kimseye comak cikinca niye havliyosun ben vatandassim cok sukur kimsenin iti olmadik bu cevap hakkimdi bidaha satasirsan baska turlu yapicaz

şimdi soruyorum..
ÖNCELİKLE BU 2 NİK Darbe şehitlerine hakaret edip,Cumhurbaşkanına iftira attığı halde neden görmezlikten geliyorsun?
benim iftira içeren satırlarımı yayınla,
bir diğer konu,,
goldliebling i hakaret nedeniyle attıktan sonra.
bu bozuğun hakaretini neden görmezlikten geldin.?
benim hakaret mesajımı burda paylaşsana.
hangisi daha ağır.
görelim yüreğini admin..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 169, 170, 171, 172, 173  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.