Zaman: 19 Oca 2017 15:51

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 169, 170, 171, 172, 173

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Site Yönetiminin Dikkatine
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016 18:07 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

goldsafir yazdı:
bozuk düzen yazdı:
Lan bana bak o klavyeni takarim bi tarafini soyu belirsiz it herkes fikrini yazar inanip inanmamak kisiyi baglar ben kimsenin fikrinden dolayi burda laf atmadim kimseye comak cikinca niye havliyosun ben vatandassim cok sukur kimsenin iti olmadik bu cevap hakkimdi bidaha satasirsan baska turlu yapicaz

şimdi soruyorum..
ÖNCELİKLE BU 2 NİK Darbe şehitlerine hakaret edip,Cumhurbaşkanına iftira attığı halde neden görmezlikten geliyorsun?
benim iftira içeren satırlarımı yayınla,
bir diğer konu,,
goldliebling i hakaret nedeniyle attıktan sonra.
bu bozuğun hakaretini neden görmezlikten geldin.?
benim hakaret mesajımı burda paylaşsana.
hangisi daha ağır.
görelim yüreğini admin..

goldsafir senin bahettiğin goldliebling isimli kişiyi ben yasaklamadım.Moderatörlerden birisi hakaret nedeniyle yasaklamış. ikincisi senin şikayetlerin darbeyi övme yada cumhurbaşkanına hakaret ile ilgili değil. Sadece şahsıma küfür ediliyor diye şikayetin var. Bozuk düzen isimli kişi ile tartışmanızın ne olduğunu bile bilmiyorum.Ama sende dahil darbeyi öven hakaret eden küfür eden kim varsa silinecek.

Mesaj Başlığı: Re: Site Yönetiminin Dikkatine
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 15:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

syn yönetici krgyo körfez gayrimenkul hisseler kısmında bulamadım eklermısınız...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 169, 170, 171, 172, 173

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.