Zaman: 20 Eyl 2017 15:46

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Sitemizi beğendiniz mi ?
Siteyi çok beğendim. 52%  52%  [ 28 ]
Beğendim ama eksikleri var. 43%  43%  [ 23 ]
Fena değil. 6%  6%  [ 3 ]
Hiç beğenmedim. 0%  0%  [ 0 ]
Toplam oy : 54
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Sitemiz hakkında...!
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2009 03:15 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz küçük borsa yatırımcılarının buluşma noktası olma yolunda ilerliyor ve bir paylaşım ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.Sizlerden ricamız bu ankete katılmanız ve olumlu olumsuz eleştirilerinizi bu sayfada yazmanızdır.Eleştirileriniz muhakkak dikkate alınacak ve daha iyisi için çalışmaya devam edilecektir.

Oy vermek için oturum açmalısınız.

Mesaj Başlığı: Re: Sitemiz hakkında...!
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2009 16:07 
Kullanıcı avatarı

Merhaba site ile ilgili önerilerde bulunmak istiyorum.
1- Arka plan, yazıların daha kolay takibi için koyulaştırılabilir. Mesela lacivert olabilir. Fotoğraflı güzel bir ana sayfa hazırlayabilirsiniz. ( Bakınız http://www.agaclar.net )
2- Forumda Türkçenin mümkün olduğu kadar özenli ve doğru kullanılması amacıyla bir uyarı yazısı ekleyebilirsiniz. Bence bir web sitesinin saygınlığını ve tercih edilirliğini sağlayan en önemli unsur dilin doğru kullanılması ve doğru ve güncel bilgi paylaşımıdır. Yeri geldiğinde üyeler özel mesaj yoluyla bu konuda uyarılabilir.
3-Forum konuları ana kategoriler altında şekillendirilebilir; yeni kategoriler eklenebilir.
4-Mesela güncel ekonomi ve siyaset haberlerinin bulunduğu bir bölüm açılmalı. Ya da link eklenmeli. Sadece Türkiye'de değil Dünyada olup bitenlerle ilgili yoruma açık bir başlık olabilir mesela. Herkes serbestçe fikrini beyan edebilir. Deneyimlerin, anıların paylaşıldığı bir başlık, şirketlerle ilgili gelişmeler hakkında bilgi veren bir başlık, ekonomi ile ilgili dersler içeren bir başlık ( bunlar çoğaltılabilir ) üyelerin farklı sitelere girip çıkmalarına gerek kalmadan ve fazla dağılmadan bu site yoluyla merak ettikleri her konuya ulaşabilmelerine yardımcı olabilir.
Kolay gelsin :) Unutmayalım borsaya para yatırmak kumar oynamak değildir. İnandığınız ve güvendiğiniz ortaklıklara bir nevi katılım, destek olmak, ekonomiye, üretime aktif olarak dahil olmak demektir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2009 16:17 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Teşekkür ederim meraklı.Eleştiri dediğin böyle olur.Söylediklerinin hepsine katılıyorum ve bunu düşüneceğiz.Özellikle iki numaralı eleştiri yerinde ve çok doğru...Sizin gibi üyelerde bu sitenin kalitesini artırır diye düşünüyorum.Daha yeniyiz , çalışacağız.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2009 16:20 
Kullanıcı avatarı

Bence "şirket haberleri" bölümüde çok iyi bir fikir.. Herkes duyduğu bu haberleri burda paylaşırsa daha güzel olur.
Mesala karsn haberini burda okumamış olsaydım, haberim olmazdı ki yarısı gün %5 arttı bu hisse...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2009 22:57 
Kullanıcı avatarı

yatırım ortaklıkları ile ilgilii hisseler niçin bukadar prim yaptı sebebi nedir? hisselerin sektörel olarak yıl için de artış ayları için bilgi alabilirmiyim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2009 23:15 
Kullanıcı avatarı

pardon sorunun yeri burası değil ama o zaman yarın endeks 52000 olursa daha da mı yükselecekler?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2009 23:28 
Kullanıcı avatarı

bir de site hakkında şunu söyleyecektim.bence bir hisse ile ilgili ne merak ediliyorsa o başlık altında yazılsın.
hissenin kendi yeri var, online hisse yorumu kısmı var, canlı borsaya sormak istediğiniz hisseler kısmı var, yani bu şekilde takip etmek zor oluyor.bir de bir hisse bir başlık olmalı.arkadaşlar bakmadan direk konu açıyorlar.bakıyorum tavın iki tane başlığı var.thy nın iki tane başlığı var.hem zaman kaybettiriyo hem de görüntü kirliliği.bir de hisse başlıkları farklı kişiler tarafından açıldığı için farklı görüntülerde.bu da bir görüntü kirliliği oluşturuyor.benim fikirlerim de bunlar.

Canlı borsa tam da ben not alıyordum zaten.tşk ler

En son missa tarafından 13 Eki 2009 23:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2009 23:29 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Önerin güzel bunu düşünelim.Hatta düşünmeyelim hafta sonu bunu yapmaya başlayalım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2009 11:17 
Kullanıcı avatarı

Yukarıda geçen bantta bazı hisse isimleri eksik. Tamamlanırsa daha iyi olur.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2009 11:19 
Kullanıcı avatarı

sayın hocam sanırım bu konu benim için açıldı yeni olduğumu söylemiştim yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.