Zaman: 20 Oca 2018 11:44

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: SKPLC - Şeker Piliç Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2013 16:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

Borsa=Para yazdı:
sayın spk senas durdurmayı neden yapmıyorsun acaba çok merak ediyorum.... senin Spk gibi ........... kulaklarınız çınlamıştır herhalde.

yaparsa eğer buralardan bir tavan hemen DUR derler. açıklama yap bakalım nedir bu tavanın sırrı. böyle olmaz derler. ama düşüşte serbestttt...AVGYO 7.20 den 0,50 kuruşa geldi hiç sorgulama yok neden düşüyorsun yok 0,50 den bir tavan yaptı akşama açıklama istediler. olur dostum böyle durumlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2013 17:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

ciklet yazdı:
Borsa=Para yazdı:
sayın spk senas durdurmayı neden yapmıyorsun acaba çok merak ediyorum.... senin Spk gibi ........... kulaklarınız çınlamıştır herhalde.

yaparsa eğer buralardan bir tavan hemen DUR derler. açıklama yap bakalım nedir bu tavanın sırrı. böyle olmaz derler. ama düşüşte serbestttt...AVGYO 7.20 den 0,50 kuruşa geldi hiç sorgulama yok neden düşüyorsun yok 0,50 den bir tavan yaptı akşama açıklama istediler. olur dostum böyle durumlar.

ben zaten spk kurumunun ky ları korumak gibi bir tavrının olmadığını biliyorumda belki buradaki dostlar bilmiyorlardır diye yazdım. şunu unutmayalım Türkiye'de borsa kumarhane gibidir ve bunun başınıda spk denen kurum yönetmektedir. Ky lardan parayı alır yabancı güçlere verir yani Türk milletinin parasını yabancı sermayeye peşkeş çeker. bugüne kadar spk nın aldığı tüm kararlara bakın hemen hemen hepsi ky değil yabancı sermayeyi nasıl korurum mantığıdır. birde utanmadan tv lara çıkıp yabancılar bizim ülkeyi daha güvenli buldukları için bizim borsaya yatırıne oldu kiıyorlar demiyorlarmı.. pes yani adamda biraz utanma olur ama nerde onlarda o surat. yazık yazık bu ülkeye.. elin yabancısı getirecek 5 milyar doları bizim borsaya yatıracak daha sonra 10 milyar dolar olarak tekrar çıkaracak ve bizde sevineceğiz yabancı sermaye bize geldi diye. milleti keriz sannediyorlar ya bizde yedik.. yazıklar olsun bu düzene...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2013 16:27 
Kullanıcı avatarı

spk nın başında çoban olsa daha iyi yönetmezmiydi acaba ... çünkü bunlar 3 koyuna bile sahip çıkamayanlardan...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Mar 2013 00:49 
Kullanıcı avatarı

Borsa=Para yazdı:
spk nın başında çoban olsa daha iyi yönetmezmiydi acaba ... çünkü bunlar 3 koyuna bile sahip çıkamayanlardan...

**SKPLC***ŞEKER PİLİÇ VE YEM SANAYİ TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***SKPLC***ŞEKER PİLİÇ VE YEM SANAYİ TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Balıkesir Asfaltı 6. KM Bandırma / Balıkesir
Telefon ve Faks No. : (266) 733 86 22 - (266) 733 86 27
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : (266) 733 86 22 - (266) 733 86 27
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Geçmiş Döneme ait Personel Mesai ve İkramiye Ödemeleri

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Şirketimiz personelimizin geçmiş döneme 1.128.058,00 TL tutarındaki mesai ve ikramiye ödemeleri bugün itibariyle yapılmıştır.
Şirketimizin personelimize ait maaş, mesai ve ikramiyelerine ilişkin hiç bir borcu kalmamıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 May 2013 09:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

ŞEKER PİLİÇ'İN İCRA DAVASINA BAKAN HAKİM GEÇEN GÜNLERDE BANDIRMADAKİ BANKA MÜDÜRLERİNİ,ŞEKER PİLİÇ ORTAKLARINI ŞEKER PİLİÇTEN ALACAKLI OLAN İLERİ GELENLER İLE BİR TOPLANTI YAPIP
ALACAKLILARA ŞEKER PİLİCİN ÜSTÜNE BU KADAR NE YÜKLENİYORSUNUZ BİRAZ RAHAT BIRAKIN, ŞEKER PİLİÇ ORTAKLARINA DA SİZ DE İFLAS ETTİK DİYE İŞLERİ İYİCE BIRAKMAYIN GAYRET SARFEDİN
ŞEKLİNDE ÖZETLENEBİLECEK BİR İYİ NİYET VE UYARI TOPLANTISI YAPTIĞINA DAİR GÜÇLÜ BİR DUYUM ALDIM
TABİ YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ANCAK DÜNKÜ HAREKETİNİ GÖRÜNCE BİR BAĞLANTI OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜM.
AYRICA BANDIRMA DA ŞEKER'İN TEKRAR FAALİYETE GEÇECEĞİ YÖNÜNDE İYİMSER HAVA VE BUNA BAĞLI SÖYLENTİLERİN ARTMASI DA OLUMLU BİR GELİŞME BENCE
İNŞALLAH EN KISA SÜREDE ESKİ GÜNLERİNE DÖNER
PATRONLAR ADINA DEĞİL AMA BİNLERCE ÇALIŞANIN VE AİLELERİNİN İYİLİĞİ ADINA...
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 12:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

ŞEKER PİLİÇ, TEKRAR ÜRETİME BAŞLAMA KARARI ALDI
Şeker Piliç, tekrar üretime geçmek için yaptığı çalışma planlarını
tamamladı ve tekrar üretime başlama kararı aldı.
Şirketten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamaya göre, 20 Mayıs
2013 itibari ile ilk civcivler çiftliklere yerleştirilecek olup uygun
ağırlığa ulaştıklarında işlenmeye başlanacak.
Açıklamada şu bilgiler verildi:
"Kesim tesisleri Haziran sonu itibariyle piliç eti üretimine
başlayacaktır. Ramazan Ayında piliç eti üretimine başlanmış olunacaktır.
İlk başta yaklaşık 40.000 adet/gün kapasitesiyle üretime başlanacak olup
ilerleyen dönemlerde gelişen durumlara göre üretimin arttırılması
planlanmaktadır."

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 May 2013 16:46 
Kullanıcı avatarı

AÇIKLAMA:

Şirketimizin yeniden üretime başlanılması konusunda yapmış olduğu çalışmalarına istinaden Lojistik Hizmet grubuna ait toplam 2.296.882,27 TL lik borcumuzun, 689.064,35 TL lik kısmı bugün itibariyle ödenmiştir.
Üretim faaliyetleri içerisinde desteklerine ihtiyacımız olan lojistik hizmet grubuna yapılan bu ödemeden sonra broiler civcivlerimizin bakımını yapan, broiler saha grubu içerisinde yer alan yetiştiricilerimiz için de ödeme planları hazırlanmakta olup, bu ay içerisinde yetiştiricilerimize de ödemeleri yapılacaktır. Yetiştiricilerimize ödeme yapıldığında ayrıyeten gerekli açıklamalar yapılacaktır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2013 09:05 
Kullanıcı avatarı

ŞEKER PİLİÇ VE YEM SANAYİ TİCARET A.Ş. / SKPLC [] 26.03.2013 14:26:03
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Balıkesir Asfaltı 6. KM Bandırma Balıkesir
Telefon ve Faks No. : (266) 733 86 22 - (266) 733 86 27
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : (266) 733 86 22 - (266) 733 86 27
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : İstanbul Avrupa Şube Kapanışı

AÇIKLAMA:

Yönetim Kurulumuzun 26.03.2013 tarihinde almış olduğu karar gereği, Şeker Piliç ve Yem San. Tic. A.Ş. İstanbul Şubesi ünvanlı subesini, tasarruf tedbirleri çerçevesinde şirketimize gelir getirici tedbirler açısından değerlendirildiğinde şubenin ticari faaliyetlerinin sonlandırılmasına karar vermiştir. Böylece İstanbul Şubenin kapatılmasıyla birlikte aylık 112.905 TL yıllık 1.354.860 TL tasarruf planlanmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

26 mart tarihinde kap a bu açıklama yapılmıştı. benim yolumun üstünde şeker piliçin İstanbul Pendik Bölge dağıtım deposu vardı geçen hafta tabelası indi 2 gün öncede CP Piliçin tabelası takıldı...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2014 19:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

çok hareketli bir hisse düştüğü ile çıktığı hiç belli değil dün taban bugun tavan anlamadım bi şey

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2014 21:21 
Kullanıcı avatarı

ben 0.40 dan aldım hala elimde satmayı düşünüyorum kaçtan satalım necat bey

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.