Zaman: 17 Ara 2018 14:59

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: SKTAS - Söktaş Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2010 14:38 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar bu kagıt hakkında bılgısı olan varmı dıkkat edılecek kagıtlar arasında bence

Mesaj Başlığı: Re: SKTAS
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 22:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

günün kağıdı... bu ne olur..?? saygılar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 22:37 
Kullanıcı avatarı

ilk direnci 6.53 bu direnci yüksek işlem hacmiyle geçerse yükseliş trendi devam eder.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 22:38 
Kullanıcı avatarı

Bu kağıt business ile ms guess in bugün konuştukları kağıt deilmiydi. 5.00 lerde demişerdi şimdide tavan gördüydü.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 22:39 
Kullanıcı avatarı

boşunamı günün kağıdı dedim.. uyandım ama geç oldu.. :D

Mesaj Başlığı: Re: SKTAS Söktaş
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 23:37 
Kullanıcı avatarı

iyide ben uyanamadım keşke daha açıklayıcı olsalardı. Bıyuna zarar yazdım bugün.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 23:40 
Kullanıcı avatarı

Cavanar yazdı:
Bu kağıt business ile ms guess in bugün konuştukları kağıt deilmiydi. 5.00 lerde demişerdi şimdide tavan gördüydü.

kusura bakmayın size yazamazdım..tehlikeli gördüm...yine buluruz ama sitem olusa yazmam bi daha..ben aldımmı ewt..:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 23:52 
Kullanıcı avatarı

wcomedian222 yazdı:
kendine müslüman yapar yapmasada yapar aldım der tavan yaptıya gizliden konuşur hanesine + yazarsa ok - yazarsa sessiz sessiz gezer

anlamadım..ne demek istiosun..tamam yazmayı bıraktım ..bu son mesajım...herkes hakkını helal etsin..ben bu senedi aldım..ama risk bende..sizlere hep düzgün senetler yazdım..ama beni tanımamıssınız..yazık...neyse ii geceler..saygılar...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 23:58 
Kullanıcı avatarı
Konum: BEYİN, DUYDUĞUNU DOĞRU KABUL EDER. Mesajlarınızla başkalarını etkileyebileceğinizi unutmayın.

Mr.guess yazdı:
wcomedian222 yazdı:
kendine müslüman yapar yapmasada yapar aldım der tavan yaptıya gizliden konuşur hanesine + yazarsa ok - yazarsa sessiz sessiz gezer

anlamadım..ne demek istiosun..tamam yazmayı bıraktım ..bu son mesajım...herkes hakkını helal etsin..ben bu senedi aldım..ama risk bende..sizlere hep düzgün senetler yazdım..ama beni tanımamıssınız..yazık...neyse ii geceler..saygılar...

Yine mi aynı konu?
Arkadaşıne oldu kiırım hizmeti veren profesyonel kurumlarda bile kar garantisi yoktur. Burada görüşünü paylaşan insanlara söylenmeye de kimsenin hakkı yoktur.
Sevgili kardeşim Guess. Bir kişi için diğer arkadaşları yalnız bırakmak istemezsin umarım. Lütfen görüşlerini yazmaya devam et.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 23:59 
Kullanıcı avatarı

mecbur mu sana söylemeye ?? çok akıllıysan vaktinde tespit edip sen de alsaydın?? sen ne düzeysiz birisin heryeri karıştırp saçma saçma şeyler yapıyorsun.. bana da yalaka dersin şimdi de. hadi bakalım küstürdün sn. guessi de senin yardımın olacakmı herkese? bilmeden ahkam kesmek kolay.. lütfen böyle insanlara prim yaptırmayınız sayın üstad.. bizlerin sizin gibi degerli yorumlara ihtiyacımız var

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.