Zaman: 25 Kas 2017 08:34

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Tanışma
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014 21:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

berkowski yazdı:
cenkbrt yazdı:
Selâmün aleyküm arkadaslar. Ben cenk . 32 yasindayim Pariste yasiyorum. Ileri derecede amatör borsaciyim ;))
Siteyi 1 yildir takip ediyordum misafir olarak. Bugun neden üye olmuyorum ki diye kendime sitem ederek sonunda basardim.
Ileriki forumlarda inşallah hayirlisi ile gorusmek üzere..

cenk kardesım gunaydın senı gokde ararken yerde buldum.
ben sımdı fransadan bır araba yedek parcası(accoudir citroen c3 deuxieme generation) sıparıs vermek ıstıyorum hanımın araba ıcın.ancak ınternet uzerınden(ebay.fr) adamlarla kontak zor olacak.ben sana adamların lınkını versem telefonunu versem bır konusur musun.turkıyeye 27 euro naklıyat ıstıyorlar daha ucuz yada farklı yolu var mı ıskonto yaparlar mı gıbı.?:)
ınan cok makbule gecer hersey gonlunce olsun kal saglıcakla
LP trade
tel:33(0)663155206
mail:contactQIptrade.fr

Abi parça fransadan gelicek 27 euroyu boşver parça gelirmi sen onu düşün:) Ben benim arkadaşa bi sorıyim kendisi kabin amiri fransaya gittiği zaman dediğin parçadan temin ettirmeye çalışim abi:) Bu arada yiğit ben :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014 22:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

sagol varol kardesım.havalar nasıl benım ıkıncı memlekette.:)
bıze yardımı dusunup ıyılıgı gonlunden gecırmen bıle benı cok mutlu ettı.sagol varol.
ancak arkadasını bızıne oldu ki hıc zora sokmayalım.ben sımdı adamlara bır maıl attım .dedımkı ınsaf ozel kargoyla degıl ulkemın posta kanalıyla gonderır mısınız.bır de ıskonto ıstedım.
bakalım gorelım.
Ilgı ve alakan ıcın sana tekrardan cok tesekkur edıyorum hersey gonlunce olsun kal saglıcakla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014 22:07 
Kullanıcı avatarı

berkowski yazdı:
bıze yardımı dusunup ıyılıgı gonlunden gecırmen bıle benı cok mutlu ettı.sagol varol.
ancak arkadasını bızıne oldu ki hıc zora sokmayalım.ben sımdı adamlara bır maıl attım .dedımkı ınsaf ozel kargoyla degıl ulkemın posta kanalıyla gonderır mısınız.bır de ıskonto ıstedım.
bakalım gorelım.
Ilgı ve alakan ıcın sana tekrardan cok tesekkur edıyorum hersey gonlunce olsun kal saglıcakla

Ne demek abi ayıp ettin elimizden bişey gelirse her zaman başım gözüm üstüne senin gibi değerli bi abime yardım etmek bana onur verir. Ben nolur nolmaz iletişime geçince arkadaşıma bi soruyim sende hangi şehirde bi yazarsan bende ona göre sorarım oraya giden varmı yokmu diye:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014 22:11 
Kullanıcı avatarı

Northwind yazdı:
berkowski yazdı:
bakalım gorelım.

Ne demek abi ayıp ettin elimizden bişey gelirse her zaman başım gözüm üstüne senin gibi değerli bi abime yardım etmek bana onur verir. Ben nolur nolmaz iletişime geçince arkadaşıma bi soruyim sende hangi şehirde bi yazarsan bende ona göre sorarım oraya giden varmı yokmu diye:)

ok .
tekrar tesekkur ederım.
parıs de fırma.telefonları da 33(0)663155206
hersey gonlunce olsun degerlı kardesım Allaha emanet ol

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014 22:13 
Kullanıcı avatarı

Tmm abi söylicem eğerki oraya giderler ise diğer bilgileride isterim senden

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2014 22:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Aşçılık

MERHABA ARKADAŞLAR BEN BÜLENT ANTALYA KEMER DE YAŞIYORUM 16 YILLIK BORSACIYIM borsayı uzun vade düşünün kısa ZAMANDA KÖŞEYİ DÖNEMEZSİNİZ EN BÜYÜK YANLIŞ ZARARINA SATIP HİSSEDEN HİSSEYE ATLAMAKTIR GÖZALTI HİSSELERİNDEN UZAK DURUN SABIR SABIR SABIR YENİ BORSACI İSENİZ SİZE TAVSİYEM BORSAYA HİÇ BULAŞMAYIN GİDİN İDDAA OYNAYIN KAZANMA SANSINIZ DAHA FAZLA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2014 23:23 
Kullanıcı avatarı

Northwind yazdı:

benım kalbı temız cok degerlı guzel kardesım
kargo dahıl 80 euroya kıydık ve hanımın arabaya kolcagı sıparıs ettık.:(
ılgı ve alaka ıcın tekrar tesekkur ederım hersey gonlunce olsun kal saglıcakla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 May 2014 07:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

berkowski yazdı:
Northwind yazdı:

benım kalbı temız cok degerlı guzel kardesım
kargo dahıl 80 euroya kıydık ve hanımın arabaya kolcagı sıparıs ettık.:(
ılgı ve alaka ıcın tekrar tesekkur ederım hersey gonlunce olsun kal saglıcakla

BERKOWSKİ ABİ :
Yolumuzu kaybettik abi. hoca gittibiz bittik. Bir sen fener ol yol göster bizi hocaya kavuştur lutfen. irfarslan@hotmail.com ****** hoca nerede biz orada abi lutfen sizin muhabbetiniz farklı biliyorum siz kesin ulasırsınız ona bizede yol gösterirsen ve hocamızda musade ederse tabiki

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 May 2014 08:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

necat_2727 yazdı:
umarım tüm hisseler tavan olur da bir gün de oyle görelim her kez mutlu görelim yeşil yeşil olsun hepsi

bütün hisseler tavanda kapalı. Hisse almak için açık hiss arıyorduk. iş angarya geliyordu, çünkü işte ayda bir maaş veriliyordu biz ise her seans bir maaş kazanıyordu, ah neydi o günler!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 May 2014 09:27 
Kullanıcı avatarı

"Üzülme! Bil ki yaradan umudu en çaresiz anlarda yollar. Unutma; yağmurun en şiddetlisi en kara bulutlardan çıkar." Hz Mevlana

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.