Zaman: 24 Oca 2018 02:36

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TCRYO - Tacirler Y.O Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2012 08:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

ooo süper gereksiz yorumlar kalkmış artık tacirler sıran geldi göster kendini bakalım nereye kadar çıkacan,yorum yapmaya gerek duymayanlar görsünler, zaman bu zamandır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2012 20:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bu hissede can yok kaç haftadır, bekletiyorum tık yok zarar var anca

Mesaj Başlığı: Re: AYGAZ - Aygaz A.Ş. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2012 18:12 
Kullanıcı avatarı
Konum: Yatırımlarınızı Bilinçli Yatırımcı Anlayışında Kendi Araştırmalarınız Neticesinde Gerçekleştiriniz.

Sevgili dostlar, iyi akşamlar.
Bir zamanlar elimde olan eski hisselerimden bir tanesi TCRYO idi. 1.36 dan çıkış yapmış ve güzel bir kâr ile beklentimi karşılamıştı.
TCRYO hisse senedi yukarı hareketi genel olarak endeksin düşüş zamanlarında gerçekleşmektedir.
Hisse senedini "kendi adıma" 0.84-0.86 seviyelerine geldiğinde uzun bir sürenin ardından yeniden portföyüme eklemeyi planlıyorum.
Yatırımcılara hayırlı kazançlar dilerim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2012 16:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

bu şirketin prestiji olsa 3 kuruşluk kağıdı nominal yani 1000 tl nin altına getirmesdi kaldıki prtföy değerine baktım 1 100 olması lazım demekki şirket dandik ey şirketin sahipleri 400 e indirinde alıyım bari sizdeki bu beceriksizlikle oda olur takasına baktım tacirlerin takasıda azalıyo insan bu çıkışta çıkışa ayak uydurur yatırımcısını mağdur etmes unutmayınki halka ne için açıldınız yatırımcıdan para almak için yatırımcı size güvendi bu parayı verdi siz naptınız 3 kağıt sorarım size şirket ortakları yazdığıne oldu ki neden alıcı dilde satıcısınız ben müşteri olsam şirketinizde dil işlem selam vermem kaldıki borsadaki kağıdınızıda almam ama söz 400 yapın 100 000 almayan namert olsun topu topu piyasada eski parayla 3 trilyon 750 milyarlık hisseniz var 880 den hesaplarsak bi aracı kurum için bu para para dil demekki sizlerde bişey dilsiniz allah yardım etsin size güvenenlere 3 kuruşluk adamlar müsade etseler sülalenize selamı gururla verirdim burdan olmasada hissenizi taşıyanlar adına ben veriyorum yazdığıne oldu ki

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2012 16:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

hadi bekliyoruz düşürsene 400 e 100 bin alacaz dedik işte nasılsa çıkarmıyosunda düşür ozaman sanada banada yarasın 3 kağıtçı spek ben o fiattan alırsam korkma kafana çakmam 1 sene beklerim 1000 e kadar inş hepsi senin elindedir yatırımcıda yoktur zaten bu fiatlardan sana kimse bulaşmaz sizingibileri borsaya sokanlarda kabağat hadi bekliyorum 3 4 taban yap alıcı hazır oda benim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2012 11:44 
Kullanıcı avatarı
Konum: Yatırımlarınızı Bilinçli Yatırımcı Anlayışında Kendi Araştırmalarınız Neticesinde Gerçekleştiriniz.

0.84-0.86 seviyelerine geldiğinde portföyüme dahil edeceğimi söylediğim ve 0.85 noktasından portföyüme eklediğim TCRYO hisse senedi 0.98 seviyesini görmüş olup %13.68 kar elde ettirmiştir.Hissenin şuanki fiyatı 0.96'dır.Hisseyi "şahsım adıma" alım ve satım işlemlerine göre elimde tutmaya devam etmekte olup, TCRYO hisse senedine sahip olan yatırımcılara hayırlı kazançlar dilerim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2012 13:54 
Kullanıcı avatarı

0.85 noktasından alıne oldu kiığım hisseyi "şahsım adıma" tutmayı sürdürmekte olup, alım-satım işlemlerini ve hisse hareketliliğini teknik veriler eşliğinde takip etmekteyim.Selamlarımla...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2012 12:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

Ortaklığın Adresi : Akmerkez, Nispetiye Cad. B3 Blok Kat:9 Etiler Beşiktaş İstanbul
Telefon ve Faks No. : Tel: 0212 355 46 46 Tel: 0212 282 09 54
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel: 0212 355 46 46 Tel: 0212 282 09 54
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Şirketimizin Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığından ,Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığına Dönüşmesi Hk.
AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Şirketimizin 28.09.2012 tarihinde yapılan 117 nolu Yönetim Kurulu Toplantısı'nda alınan karar aşağıda yer almaktadır; 1. Şirketimizin ana faaliyet konusunun değiştirilerek 'Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı' na dönüştürülmesine, 2. Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı'na dönüşüm amacı ile şirket esas sözleşmesinin 1- 34ncü maddelerinin ekli tadil metninde yer aldığı şekilde değiştirilmesine, 3. Tacirler Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin esas sözleşmenin 35-39ncu maddelerinin iptal edilmesine, 4. Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı'na dönüşüm ve esas sözleşme değişikliğine ilişkin gerekli izinlerin alınabilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na başvurulmasına, Gerekli izinlerin alınmasını takiben esas sözleşme değişikliğinin Genel Kurulun onayına sunulmasına ve gerekli diğer işlemlerin ikmaline Toplantıya katılan yönetim kurulu üyelerinin oy birliği ile karar verildi. Ana sözleşme eski metni ve tadil metni ekte yer almaktadır. Kamunun bilgisine arz ederiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2012 12:35 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

uzun süredir hareketsiz olan hisse, yavaş yavaş zirvesine gidebilir, bu girişim sermayesine dönüşme olayı , hisseyi hareketlendirecektir ,muhtemelen. Orta vadede alınabilecek fiyatı uygun bir hisse diye düşünüyorum YTD...
destek 1.02
direnç 1.05 seviyesinde görünüyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2017 07:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

TACİRLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
TCHOL

Gönderim Tarihi
06.09.2013 12:28:48

Unvan Değişikliği
Özet Bilgi : TCRYO Ünvan Değişikliği

Eski Unvan : TACİRLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş
Yeni Unvan : TACİRLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş

Unvan Değişikliğinin Tescil Tarihi : 05.09.2013
EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimizin 26.08.2013 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 05.09.2013 tarihi itibarıyla İstanbul Ticaret Sicil Memurluğunca tescil edilmiştir.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.