Zaman: 24 Oca 2018 02:28

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TEKFK - Tekstil Fin. Kir. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2011 00:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

mahir yazdı:
ben evde olamıyorum üniversite okuduğıum için fırsatım olmuyor pek.. bir de destek noktalarını bilmediğim için nerden al sat yapacağımı tahmin edemiyorum haliyle

Sana tavsiyem fazla parayla oynama şu sıralar,yorumlarından kafanın bir tarafının sürekli burada olduğunu anlıyorum.Borsa gerçektende sabır işi ben de bunu biraz geç anladım,ama anladm.Bu hissedeki yorumum ise bir süreliğine hissenin sakinleşmesi gerekiyor,şu an için yeni alımlardan kaçınmak iyi olabilir...

ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2011 00:38 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Hisse 1 tl fiyata geldiğinde zaten dibinde sayılır.(zirvesine göre) 1 tl den maliyetin varsa ve yatırdığın para sana lazım değilse hedeflediin fiyata gelene kadar üstüne yatabilirsin Ama unutma bu borsa risk var.Yani paranı mevduata yatırmıyorsun.Gerçi onda da risk var.Hayatta risksiz olan bir şey yok.Eğer duygusuz yatırımcıysan kazanırsın.yt değildir.(borsadaki kazanma anahtarı akılcı yatırım ve sabırdır)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2011 00:52 
Kullanıcı avatarı

Ky psikolojisi şöyledir;üç kuruş parasıyla hisse almıştır.Hisse çıkar ses yapar.Hisse düşer ses yapar.Aslında buradaki amaç para kazanmaktan çok bir rahatlama terapisidir.Kaybettiğin zaman kendi benliğine dönersin bu durumda para senin için önemli değil gibi düşünürsün ama çıktığında da parayı önemsersin.Hatayıda ne zaman yaparsın? Hisse çıktıkça kendine şu soruyu sorarak "ben bu işi (borsayı) biliyorum" demekle işte o zaman kaybedişin başlayacak demektir.Peki nedir bunun çözümü; akılcı yatırım ve sabır=duygusuz yatırımcı olmak. Sizler bu hissede duygusuz yatırımcımısınız? yt değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2011 14:27 
Kullanıcı avatarı

mahir yazdı:
kardeş şimdi avgyo hissesi farklıı bu farklı. neden böyle bi yorum yaptın anlamadım. ya da tahminin ne bu hisse hakkında

yani sabır gerekiyor sen şirkete güveniyor ve kasadakinden haberin varsa sakin ol sabırlı ol gerçek değerine mutlaka gelecek ve sen o trenden sabırsazlanıp atlamıyalım kafamızı yarmıyalım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2011 00:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

düşüşün sebebi çok belli 1,23 geçemeyince biraz aşağı indi bidahakine 1,50 yapar belki oralarda biraz sıkıntı yaşar sonra 3 e doğru gideriz diyom ama napar bakalım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2011 15:38 
Kullanıcı avatarı

Hisse şu an zirvesine göre 3 te bir fiyattan işlem görüyor.Teknik değerlemeler ve herşey uygun.Fakat hissenin çok derin olmamasından dolayı hissede yukarı yönlü hareket için hacmin artması ve piyasaların olumlu veriler üretmesi şart.Bu takdirde hissenin göreceği ilk hedef 1.50 civarı olabilir.yt değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2011 01:41 
Kullanıcı avatarı

1 seviyesinin etrafında dolaşıyor. Tamamen grafikler ne diyorsa onu yapiyor. Belki 1.50 yi tek seferde geçmek için iyice güç topluyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2011 00:05 
Kullanıcı avatarı

0,92 den daha aşağıda bu hisseye sahip olan yok ondan hemen toparladı bu fiyat çok çok ucuz hale gelmiş oldu son 1,5 yıldır bu fiyat hiç görülmedi en son 2010 nun 3 . ayında filan bu rakamları gördü dahada görmedi bu hissede 2 yıl bekleyenler bu fiyatlardan satarsa zararsız çıkabilir yok 3 yıl önce almışsa o zaman %300 filan karla çıkar o kadarda varsa alsın bu kadar karı 3 yıl bekleyen az olduğu için artık bu sayılar dip daha aşağısı kasadaki paraya göre saçmalığın karesi olur

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2011 01:17 
Kullanıcı avatarı

Daha ne taban olsun bundan aşağısı mi var :) 0 olsa bari

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2011 01:38 
Kullanıcı avatarı

gemi alımı olmadığı daha iyi şimdi kasadaki temiz parayla nakit nakit istediği yatırımı hiç korkmadan çok karlı şekilde yapabilir faliyet gfösteren 1-2 gemili bir şirketi bile bünyesine katsa yine hisse fırlar 60 milyona yakın nakitimiz var isterlerse şirketi kapatsınlar hisse başı 2 lira düşer. şimdi kasada hazır bekleyen parayla iyi bir fırsat yakalayacaklarına eminim. artıık içim daha rahat denizcilik, inşaat ve gayrimenkul birinden birine para yatıracaklardır bekleyip göreceğiz.taban filan beklemeyin bence altarnatif bişey buldulR ve onu patlatacaklar ve işe başlayacaklar ve bu bizim için daha iyi 6-7 ay bekleyip sonucu göreceğimize şimdi daha iyi olacak inşallah.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.