Zaman: 19 Oca 2018 10:24

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TEKFK - Tekstil Fin. Kir. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2011 01:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Hisse şu an düşüş trendinde (endeksten dolayı) düşüşün biraz daha sürmesi muhtemel gibi.Fakat bu düşüşün ardından hisse ilk direncine doğru sert bir hareket yapabilir.ilk direnci 1.01 de alım için piyasaların dinmesi beklenmeli hissenin önceki düşüşte gördüğü dip seviye 0.76 dı. Endeksin gevşemesinin devamı halinde tekrar bu seviye gündeme gelebilir.Kısa ve orta vadei pozisyonlar içinde iyi bir seviye olarak öne çıkıyor.Zaten hisse dip değerlerinde işlem gördüğünden bu seviye oldukça makul sayılır.yt değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2011 23:15 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşar global piyasalar çok kötü bu gidişat gelecek bir krizin ayak sesleri şu an bizim yapmamız gereken kar yapmaktan çok, paramızı korumak.Bu yüzden hisse alımı için beklenilmesini,piyasaların yakın takibe alınmasını öneriyorum.Bana göre düşüş daha sürecek niye?Avrupa borç krizi nasıl çözülecek,paranın el değiştirmesi yani birilerinin diğerine borç vermesi bununla değişen birşey olmaz. O zaman borcu kapatmak için para basmak olabilir mi?Bu da enflasyonu tetikler ama kısa bir süreliğinede olsa rahatlama sağlar.Aslında borcu kapatmak için yapılması gereken büyümeye odaklanmak ama bu da kısa vadede mümkün olmayacağına göre kriz kapıda demektir.Fakat bu denli sert düşüşün yılbaşı rallisiyle tepkisinin geleceğine inanıyorum.Fakat daha sonra tekrar düşüş kaçınılmaz olacaktır.Tepki alımını etkileyecek verilerden biriside 9 aralıkta yapılacak olan Amb toplantısı sonucu olabilir.2012 ocak ayının ilk hatasından itibaren borsada hissede olunmaması gerektiğini düşünüyorum.Çünkü 2012 yılı var olacak krizin daha belirgin ortaya çıkacağını tahmin ediyorum[/i].[b]Lütfen yazdıklarımı 2-3 kez okuyunuz. Ve kendi tahmin ve bilgilerinizle şekillendiriniz.Doğru kararlar almak için resmin tümüne bakınız.yt değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2012 02:15 
Kullanıcı avatarı

Piyasalar rayına oturduktan sonra eninde sonunda tekrar zirvesini görecektir.yt değildir

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.