Zaman: 21 Eki 2019 21:26

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Teknik Analiz EĞİTİM VİDEOLARI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 May 2011 23:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

merhaba arkadaşlar,
benim önceliğimi eğitime verdiğimi biliyorsunuzdur belki,elimden geldiğince bildiklerimi anlatmaya çalışıyorum,
yazılı materyallerden sıkılan arkadaşlar ve daha çok şey öğrenmek isteyen arkadaşlar için video eklemek istiyordum ama buraya ekleyemedim,
ky kendi ayaklarının üzerinde dursun diye emeklerini harcayıp video hazırlayan hocalarımızın videolarını aşağıdaki siteye ekledim,
öğrenmek isteyen arkadaşlara videoları izlemelerini tavsiye ederim,

www.formasyoncu.tr.gg

ücretsiz bir platformdan siteyi açtım,tamamiyle eğitim amaçlıdır,
buraya video ekleyemediğim için bunu yaptım ve adresi buraya yazdıne oldu ki de eğer bu sitenin kurallarına aykırıysa başlığın silinmesini isterim,
umarım eğitimlerden yararlanan arkadaşlara faydalı olabiliyorumdur...

Mesaj Başlığı: Re: Teknik Analiz EĞİTİM VİDEOLARI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 May 2011 23:58 
Kullanıcı avatarı

Süleyman Ayata hocanın elliot dalga teorisi ile ilgili eğitim videoları da eklenmiştir...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Selam Üstad. Sayfanız vede siteniz hayırlı olsun öncelikle. Size sormak istediğim birşey vardı. Aşağıda oluşan sol omuz baş sağ omuz formasyonunda, sol omuzdan önceki bir günlük düşüş yada sağ omuzdan sonraki bir günlük düşüş bile yeterli olabilirmi teyit için, yoksa belli bir zaman mı gerek yada hisseye ve duruma göremi değerlendirilmeli..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:28 
Kullanıcı avatarı

ZamanZ yazdı:
Selam Üstad. Sayfanız vede siteniz hayırlı olsun öncelikle. Size sormak istediğim birşey vardı. Aşağıda oluşan sol omuz baş sağ omuz formasyonunda, sol omuzdan önceki bir günlük düşüş yada sağ omuzdan sonraki bir günlük düşüş bile yeterli olabilirmi teyit için, yoksa belli bir zaman mı gerek yada hisseye ve duruma göremi değerlendirilmeli..

aslında teyit için 3 gün beklemek gerekiyor,
ancak bazı hisselerde boyun çizgisi kırıldığı zaman sert hareketler görülüyor,özellikle sığ hisselerde,
genelde omuz çizgisi kırıldıktan sonra biraz geçilip tekrar omuz çizgisine geri dokunuyor,
işte o zaman eğer onu destek yapıp hareket ederse o zaman teyit gelir ama destek olmazsa o zaman da teknikçi tuzağı dedikleri olay gerçekleşmiş olur...
biraz karışık oldu birazdan bi grafikle anlatayım...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:34 
Kullanıcı avatarı

Size zahmet olacak ama bu ara bunun üzerinde duruyorum özellikle. Çünkü dip yapanlarda genelde bu oluşum gerçekleşebiliyor. Söylediklerinizi anladım, şu çizim işinin yolunu yordamını bilmiyorum hazır çizimlerden değerlendirmeye çalışıyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:35 
Kullanıcı avatarı

Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:39 
Kullanıcı avatarı

Hocam hayırlı olsun sitenize üye oldum en yakın takipçiniz olacağım. Bir de size trgyo yu soracağım 7,20 maliyetli hisseleri biraz geç de olsa 6,14 ten sattım. Hisse şu an 6,04 ama tekrar hisseye dönmeyi düşünüyorum sizce dönüş rakamım kaç olmalı teşekkür ederim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:43 
Kullanıcı avatarı

Eline sağlık Formasyoncu, teşekkür ederim, gayet iyi anlaşıldı ....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:46 
Kullanıcı avatarı

aahmet yazdı:
Hocam hayırlı olsun sitenize üye oldum en yakın takipçiniz olacağım. Bir de size trgyo yu soracağım 7,20 maliyetli hisseleri biraz geç de olsa 6,14 ten sattım. Hisse şu an 6,04 ama tekrar hisseye dönmeyi düşünüyorum sizce dönüş rakamım kaç olmalı teşekkür ederim.

aslında 5,98-6 civarında ara kanal desteği var ama hisse endeksten etkilenen bir hisse,
endeks düzelmeden dönüşün gerçekleşeceğini düşünmüyorum,
eğer endeks 59 bin civarına kadar düşerse o zaman daha önce yaptığı gibi 5,50 desteğine günlük de olsa yaklaşabilir,
yani hem endeksi hem de trgyo yu birlikte takip etmek gerekir diye düşünüyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:57 
Kullanıcı avatarı

Hocam videoları izliyorum 2. hareketli ortalama videosunda hangi program kullanılıyor basiti seç diyor o kısmı anlamadım. Biz bunu kendimiz nerden yapacağız?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.