Zaman: 19 Ağu 2017 17:47

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 14:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

Vergi vermezsin, yardım alırsın.Elektrik parası vermezsin evinde 3 tane klimayla yazı kışı geçirisin. Cahilim dersin, öğretmenimi şehit edersin, hastayım dersin doktorumu şehit edersin,yolumuz yok dersin, mühendisimi şehit eder yola mayın döşersin. Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin, fakirim dersin ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın, fakirim dersin aşiret düğününde 20 kilo altınla görgüsüzlüğün dibine vurursun.Sıkıntın varsa gel savaşalım deriz, gelmezsin ama; arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın.Devletten çocuk başına para istersin, sonra o çocukları devlete düşman edersin;
"Allah'ım düşmanın bile şereflisini versin"

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 15:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

yorumları okudum. sogukkanlı olmak esastır. kendi goruslerımı acıkca ifade etmek istiyorum. kimse alinmasın lutfen:evet suriyenin bolunmesine musade edilmelidir. kurtlerin su cografya da gidecek bir yerleri de yok. o nedenle buradan kurt kardeslerime sesleniyorum. egitimli olaniniz cahillerinizi egitsin. biz bu topraklara malazgirt savasi ile girdik; bu topraklarda canakkale savasi ile kaldık. anadolu icin bir imparatorluğu yıktık. cihan peygamberinin ovdugu bir millletiz. bizden buraları almak icin 100 kisi ile bir ilcee hergun ates acip kacılarak bu isler yapılmaz. bunları yapanlar sunu iyi bilmeli birgun gelir kurunun yanında yasda yanar. ben derim ki eger akıllanmaz uslanmaz iseniz size bu yasamı verenler sizden bu yasama hakkının da alırlar. daha acık konusayim: bizler kesinklikle turkiye icinde bir kargasa yasatmadan bu isi iraga tasiriz. oyle bir tasiriz ki. sunu iyi biliniz bir malazgirtte irak ve suriye topraklarında yapılacak. BEN TEK FERT KALACAGIMI BİLSEM SİZİN GİBİLERLE SAVAŞARAK ŞEHİT OLMAK NAMUS BORCUM OLSUN

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 15:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ. TÜRKİYE DE GÜZEL ŞEYLERİN İSTİKRARIN OLMASINI İSTEMEYENLER DÜNYADA SÖZ SAHİBİ OLMASINI İSTEMEYENLER BUNLARI GERÇEKLEŞTİRİYOR . BİLMİYORLAR Kİ ŞEHİTLİK EN YÜCE MERTEBE

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 15:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gıda Mühendisliği

ne paragöz insanlarsanız tüküreyim borsanızada paranızada şuraya bi kelime yazmadınız

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 15:37 
Kullanıcı avatarı

terörle aktif bir şekilde rol alan biri olarak tüm arkadaşlarıma allahtan rahmet diliyorum, kanlarını yerde bırakmayacağımıza kendi adıma söz veriyorum, mekanınız cennet olsun, rahat uyuyun arkadaşlarım....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 15:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gıda Mühendisliği

ne paragöz insanlarsanız tüküreyim borsanızada paranızada şuraya bi kelime yazmadınız

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 15:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

orhun kardeSımden alıntıdır
Şehit polis memuru Bülent Emen'in, Facebook'ta paylaştığı "Allah düşmanın bile şereflisini versin" başlıklı yazı şöyle:"Vergi vermezsin, yardım alırsın. Fatura ödemezsin, bizden keserler. Cahilim dersin, öğretmeni şehit edersin. Hastayım dersin, doktoru şehit edersin. Yolumuz yok dersin, mühendisi şehit edersin. Asfaltı kazar mayınla patlatırsın. Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin. Fakirim dersin ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın. Fakirim dersin, aşiret düğününde görgüsüzlüğün dibine vurursun. Sıkıntın varsa, gel uzlaşalım, kardeşçe yaşayalım dersin, olmaz bu topraklar bizim diye iddia edersin. Biz bu toprakları kanla aldık, kanla veririz deriz, savaşalım deriz, pis faşist dersin. Arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın. Bıktık artık kardeş ayaklarından, Allah düşmanın bile şereflisini versin...
ALLAH(CC)ganı ganı rahmet eylesın...mekanları cennet olsun ınsaALLAH.
Kuran 2:154 - Bakara Suresi 154. Ayet
BAKARA 154. Allah yolunda öldürülenlere "ölüler"" demeyin. Bilakis onlar diridirler, lâkin siz anlayamazsınız.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 16:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

Bborsadaki cogu insanda para terorunun kurbanı. kumpasta bir oraya bir buraya atılıyor ellerinde avuclarında ne varsa azar azar alınıyor, sonrada birbirine dusurtulup bir guzel alay ediliyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 16:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

SİBEMOL yazdı:
orhun kardeSımden alıntıdır
Şehit polis memuru Bülent Emen'in, Facebook'ta paylaştığı "Allah düşmanın bile şereflisini versin" başlıklı yazı şöyle:"Vergi vermezsin, yardım alırsın. Fatura ödemezsin, bizden keserler. Cahilim dersin, öğretmeni şehit edersin. Hastayım dersin, doktoru şehit edersin. Yolumuz yok dersin, mühendisi şehit edersin. Asfaltı kazar mayınla patlatırsın. Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin. Fakirim dersin ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın. Fakirim dersin, aşiret düğününde görgüsüzlüğün dibine vurursun. Sıkıntın varsa, gel uzlaşalım, kardeşçe yaşayalım dersin, olmaz bu topraklar bizim diye iddia edersin. Biz bu toprakları kanla aldık, kanla veririz deriz, savaşalım deriz, pis faşist dersin. Arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın. Bıktık artık kardeş ayaklarından, Allah düşmanın bile şereflisini versin...
ALLAH(CC)ganı ganı rahmet eylesın...mekanları cennet olsun ınsaALLAH.
Kuran 2:154 - Bakara Suresi 154. Ayet
BAKARA 154. Allah yolunda öldürülenlere "ölüler"" demeyin. Bilakis onlar diridirler, lâkin siz anlayamazsınız.

Paylaşım için teşekkürler. Beyefendinin yazdıklarına yürekten katılıyorum. Bunun adı tam olarak NANKÖRLÜKTÜR. Daha da kabası YEDİĞİN KABA PİSLEMEK'TİR ki hayvan bile bunu yapmaz...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2011 16:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Bu mesele elbet çözülecek.Tarihimizde çanakkale var.Tarihimizde galiçya var.Tarihimizde yemen var.Tarihimizde malazgirt var.Tarihimizde kosova şehitleri var.Tarihimizde çaldıran şehitlerimiz var ve son 30 yılın şehitleri var . Elbette yüreğimiz kan ağlıyor . Ancak şundan kimse şüphe duymasın ki ; Türkiye bu meseleyi coğrafya aklıyla çözme yolunda kararlılıkla yürümektedir . Endişe etmeyin. Şehitlerimize Rabbimden rahmet ailelerimize başsağlığı diyorum . Unutmayalım ki her büyük mücadelenin mutlaka bir çilesi vardır...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.