Zaman: 25 Oca 2017 00:22

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TGSAS-DIŞ TİCARET
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2014 09:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

0

En son hohori tarafından 06 Tem 2015 15:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2014 09:21 
Kullanıcı avatarı

TGSAS-DIŞ TİCARET

En son hohori tarafından 24 Eyl 2014 14:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2014 11:15 

hohori yazdı:
Ben sizi bulmadım siz beni bulup yazdınız; yazdığın yazıda üst kısımda.Ben ufak bir yatırımcıyım araştır beni bak kimim diye o zaman o yazıyı yaz benim kim olduğumu bilmeden,beni araştırmadan bombardımana tuttun yazdıklarımın hepsi firmanın adımları geçmişten buyana geldigi noktolar hangisi yalan asılsız bilgi hatam varsa yanlış birldigim varsa düzelt!? araştırıp baktın mı yok! forumda benim yorumlarımı gördün mü okudun mu nasıl biri oldugumu gördünmü yine yok lafın kısası sende bu hisse üzerindesin bende ben gördüklerimi benim gibi ufak yatırımcılarla paylaştım isteyen istedigini yapabilir ytd. yazmışım kocaman benim şahsi fikirlerim oyüzden fakrlı sayfa acıp paylaştım herkes benim düşündügümü düşünmek zorunda degil fakat bunu senin yazdığın,belirttiğin gibi asılsız suçlamaları benim açtığım sayfaya yazarsan bende doğal olarak üstüme alınır savunmamı yaparım gayet doğal bir adımdır. Yazıktır günah tır kısmına gelince inan öyledir yazdıklarına bak bir daha oku ben seni tanımam farkımızı araştırın bakın kim kimden yana araştırın bakın forumu dedim suçlama var mı yine yok sende sıkıntı yoksa neden üstüne alınıyorsun senin dedigin gibi? avukatlar kısmına gelince nasıl bir ufak yatırımcısın da avukatların var ? çok merak ettim ufak yatırımlarının tutarı ne ben yukarıda paylaştım lütfen sizde paylaşırmısınız!

Kardeş forum takip ettiğimiz bir forum..

Beni bulan sizsiniz diyorsun.. Bulmak zor olmadı evet !!! nedenine gelince cevabı çok basit sayfası olan bir hisseye tekrar sayfa açma gereğini neden duydun..

Tamam sayfayı açmışsın yorum yazmışsın ben de senin yorumunu alıntılamadığım halde hisse hakkında farklı forum ve platformlarda hisse pohpohlanıyor dememe rağmen neden üzerine alındın ve NEDEN HAKARET ETMEYE BAŞLADIN !!!

Ben de senin gibi bir ky ım.. Korkma.. Ama bu durum avukatlarımın olmayacağı anlamına gelmiyor.. Ya da avukatım var diye borsaya 3 5 bin yatıramayacakmıyım ???

Forumları dikkatli takip et ve hakaret nedeniyle mahkemeye veren ve sonuçlarını yine bu forumlarda paylaşan arkadaşların paylaşımlarını da incele derim..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2014 21:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

hohori yazdı:
TGSAS-DIŞ TİCARET

Hohori Hocam sizi gerçekten tebrik ederim
Gidecek dediniz gitti hedef verdiniz tuttu

Sizin yazdıklarınızı tek tek okudum boşta param olmadığından vallahi alamadım.
Kazanamadım diye biraz ah vah ettim doğrusu
Hohori Hocam 24 Eylül den sonra da hiç yazmamışsınız, kullanıcı bilgilerinize baktım e mail adresinizde yok

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2014 00:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

E. R yazdı:
hohori yazdı:
TGSAS-DIŞ TİCARET

Hohori Hocam 24 Eylül den sonra da hiç yazmamışsınız, kullanıcı bilgilerinize baktım e mail adresinizde yok

merhaba ben arkadaşıyım kendisi bu ara borsayla ilgilenmiyo hoca da değildir benim gibi ky kendi düşüncelerini yazar sadece

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2014 00:05 
Kullanıcı avatarı

kirlioyun yazdı:
E. R yazdı:
hohori yazdı:
TGSAS-DIŞ TİCARET

merhaba ben arkadaşıyım kendisi bu ara borsayla ilgilenmiyo hoca da değildir benim gibi ky kendi düşüncelerini yazar sadece

Merhaba
Hohori nin arkadaşı olmanıza sevindim. Hohori nin ky olduğunu daha önceki yazılarında okumuştum. Araştırmak araştırmaların sonucunu zaman süresinde tutturana hocam demek içimden geldi. Bundan böyle Hohori arkadaş derim.
Helal olsun Hohori arkadaşa

Mesaj Başlığı: TGSAS-DIŞ TİCARET
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2014 10:00 
Kullanıcı avatarı

0

En son hohori tarafından 06 Tem 2015 15:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2014 10:17 
Kullanıcı avatarı

hohori, sen başkalarını boşver, sen önerini yap gerisi bizlere kalmış, tgs gibi bir önerin varmı

Mesaj Başlığı: TGSAS-DIŞ TİCARET
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2014 10:25 
Kullanıcı avatarı

tgs den daha büyük bir öneri yaptım ky borsadan uzak durması.

yok illa uzak durmayacagım diyen arkadaşlar 6 aylık zaman diliminde ufak birikimlerini turkcelle değerlendirsin uyuyan dev güzel uyanacak. ytd ne oldugu belli olmayan hisselerden uzak dursun...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2014 19:45 
Kullanıcı avatarı

hohori yazdı:
Herkese selam;

zaman,hedef her şey tamam tgs de uyarılar mı görüp kazanan arkadaşlara bol kazançlar.

arkadaşımında dedigi gibi ufacıcık bir yatırımcıyım bundan sonra da cok uzagındayım borsanın ky son tavsiyem sizde uzak durun borsadan.
sayfada yazılan çizilen her şeye inan mayın takıp edip araştırın kendiniz yorumlayın vede sabredin yoksa ky kaybetmeye her zaman mahkum.

BİR DOST...

Sayın Hohori
Tavsiyeniz ve uyarınız için sağolun
Benim gibi küçük/y nın elinde olan para ile ne ev ne araba alınır. Ancak belki sizin gibi, bir kaç arkadaşın dostun dürüst önerileri ile birazcık kazanmak çok güzel olur.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.