Zaman: 21 Şub 2017 22:58

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: THYAO - Türk Hava Yolları Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2012 09:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Keşke 6,02 seviyesini geçmeseydi. Ama tabi buda güzel oldu. Eğer bu seviyelerde yani 6,00-6,02, 5,94-6,00 arasında 1 ila 2 hafta daha git gel yapmış olsaydı şimdi bu sayfada olağanüstü olaylar hariç 9 seviyelerinden bahsedebilirdik. şimdi maalesef yeni bir formasyon beklentisi ve şirketle ilgili olumlu haberlere gebe kalıyoruz. İşlem hacmindeki yoğunluk tek seanslık %-3 yada %+3 gel gitlere gebe kalacaktır... ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2012 10:31 
Kullanıcı avatarı

turev256 yazdı:
Keşke 6,02 seviyesini geçmeseydi. Ama tabi buda güzel oldu. Eğer bu seviyelerde yani 6,00-6,02, 5,94-6,00 arasında 1 ila 2 hafta daha git gel yapmış olsaydı şimdi bu sayfada olağanüstü olaylar hariç 9 seviyelerinden bahsedebilirdik. şimdi maalesef yeni bir formasyon beklentisi ve şirketle ilgili olumlu haberlere gebe kalıyoruz. İşlem hacmindeki yoğunluk tek seanslık %-3 yada %+3 gel gitlere gebe kalacaktır... ytd

saçma,,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2012 13:31 
Kullanıcı avatarı

MADE BY ALİCİK Bugün ne diyor acaba değerli hocanız yoksa 13.11 de kıyametmi kopacak grafğini paylaşsada görsek kıyamet grafiğiinii haaa haaa

BEN Mİ YAZDIM BUNLARI.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2012 13:33 
Kullanıcı avatarı

alicik00135 yazdı:
Kim acaba bu değerli hoca yoksa Cübbeli hocamıı yeni çıktıya Ceza evinden kesin o demiştirr.

BUNLARIDA SEN KALEME ALDIN . ADAMLARI AĞZINA SAKIZ YAPTIN.. SAYFADAN BİLE KALDIRILDI BU YAZDIKLARIN.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2012 13:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Beni anlayan BECKGRAUND ustaya tşkler ve saygılar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 11:06 
Kullanıcı avatarı

bukadar pozitif beklentiye girmek yanlış .. şu an thyao ne kadar şişti veya gerçekten şiştimi kimse bilemiyor,, bu fiyatlara ben pek güvenemiyorum,, bir de bir aylık süreçte 9 seviyesine nasıl ulaşacak,, bu beklentinin dayanağı nedir.. ilginç ,,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2013 03:09 
Kullanıcı avatarı

NADYA yazdı:
Ben hala burdayım .6 larda biraz mal kaptırdım ama kalanla devam...

hatırlıyorum sizi ve üstelik maliyetinizde çok kötüydü..tabiki şu anki fiyata bakarsak iyi...şurda 5 kişiyi geçmezdik toplasan bu kağıtla boğuşan...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 12:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

4.10 maliyetim vardı kağıt 2 lere düşmüştü yüzde 50 zarar mecburen sabırla bekledim.6 da bi miktar satış yaptım o da çevremin baskısıyla maliyetim 4.06 oldu .şu anda hala bekliyorum.sat diyenlerede zararda 2 yıl bekledim karda neden beklemiyim dedim .inş daha ii olucak.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2013 13:13 
Kullanıcı avatarı

thyao güzel bir dönüş yapacağı hissindeyim,,, yıl sonuna kadar endeksin 80-86 aralığında gezeceği görüşü hakim şu anda fakat thyao endeksin üzerinde getiriye devam ederse,, yüzümüzü güldürür....

foruma katılım çok zayıf,, herkes görüşünü yazmaktan çekinmesin,, herkes aklındakini yazarsa daha iyi olacağını düşünüyorum..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2013 20:00 
Kullanıcı avatarı

alperce yazdı:
turev256 yazdı:
MOODYS YAPTI YAPACAĞINI BİZ BU ADAMLARLA ANLAŞMA YAPMAMIŞTIK NE DİYE BİZİM NOTUMUZ HAKKINDA YORUM YAPABİLİYOR BEN ANLAMADIM. BİRDE ZATEN THYO NUN BİR SALINIMA İHTİYACI VARDI . BU SÜREKLİ OLMAYACAKTIR. YÜKSELİŞE EN FAZLA BU HAFTA BİR DUR DENEBİLİR ONUN DIŞINDA THYO GERÇEKTEN İYİ BİR TREND YAKALADI BENCE.

tam yazacaktım ki aynısını sen yazmışsın,,, katılıyorum fakat bu hafta mı olur bu ay mı olur bilinmez,, uzmanlara biraz göz attım, kağıdın düşüşe devam etmesi için hiçbir neden göremediğini beyan ediyor hepsi,, bencede trendin üzerinde getiri sağlayan bir kağıt enerjisini boşaltmak isteyecektir belli dönemlerde,, ama yinede lot arttırımına gidilmemesi ve aynı pozisyonda biraz daha beklenilmesi gerektiğini düşünüyorum,, ben en azından öyle yapıyorum.. 2013 sonuna kadar da muhakkak not arttırımının geleceğinden bahsediyorlar,

kagidi toplayan yabanci fonun milyonlarca TL karda olmasi yeterli bir sebebp degilmi sizce ... artik bu kari cebe atmasinin zamani geldi tek sikinitisi ellerindeki milyonlarca lot mala alici bulamiyor olmasi mecburen yukari gidecekmis goruntusu veriyor ama tras 7.50 ilk tepesi 6.90 ikinci tepesi kademelerdeki hacim artmaya basladi yani amcamlar mal devretme telasinda bu seviyeden ne satarsa kar asil satisi 4 lira civarinda maliyet dusurenlere yapacaktir ..... 6.90 dan aciga satis yaptim spek efendi sikiyorsa yukari cekte gorelim boyunun olcusunu

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.