Zaman: 24 Oca 2018 02:40

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TKFEN - Tekfen Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 11:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

yakamoz09 yazdı:
neredeyse %50 içerideyiz beklemekten başka çaremiz yok ki zaten. Zamanında TKFEN değilde AKFEN alsaymışım %100 kar bırakmıştı!

evet akfen iyi gitmiş bu sene.Valla bende ,ilk 5.6 dan maliyetlendim düşüre düşüre aşağı çektim baya bekliyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 11:53 
Kullanıcı avatarı

ne yapalım sağlık diyelim.. bakalım samsun gübre fabrikası diyelim.. bekliyelim belki o işe yarar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 11:57 
Kullanıcı avatarı

yakamoz09 yazdı:
ne yapalım sağlık diyelim.. bakalım samsun gübre fabrikası diyelim.. bekliyelim belki o işe yarar..

samsundan bişey beklemiyom ya.Ruhsat almışlar öncesinde üretim yokmuydu.Bence gübre işinden çıkması lazım şirketin.Araştırmama göre tarım işi tekfeni geriye götürüyor yanlışsam düzeltin.Birde libya olayı belini kırdı kağıdın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 12:04 
Kullanıcı avatarı

kardeş sen şaşırdın mı! tam tersi, gübre olmasa bitmiştik şimdiye.. bence İnşaatı bıraksınlar.. Samsunda yeni tesis açılıyor ondan bahsetmiştim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 12:07 
Kullanıcı avatarı

yakamoz09 yazdı:
kardeş sen şaşırdın mı! tam tersi, gübre olmasa bitmiştik şimdiye.. bence İnşaatı bıraksınlar.. Samsunda yeni tesis açılıyor ondan bahsetmiştim.

istanbulda bir inşaatı var yüzde 60 i anca satıldı esenyurt tarafında.Bu adamlar gübre işinde ihracat yapıyomu bilgin var mı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 12:14 
Kullanıcı avatarı

hocam hep İstanbul devede kulak.. daha neler var.. kuleler... mersin de araziler.. TANAP lar.. stadlar.. var da var. gübreden hiç zarar yazmıyor ki.. İnşattan zarar yazıyor. adam iş yapıyor tüpraşa ceza ödüyor üstüne.. daha ne diyeyim.. ortak ablalarda hisse satıyorlar.. Bak Akfen nasıl sahip çıkıyor hissesine..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 12:25 
Kullanıcı avatarı

yakamoz09 yazdı:
hocam hep İstanbul devede kulak.. daha neler var.. kuleler... mersin de araziler.. TANAP lar.. stadlar.. var da var. gübreden hiç zarar yazmıyor ki.. İnşattan zarar yazıyor. adam iş yapıyor tüpraşa ceza ödüyor üstüne.. daha ne diyeyim.. ortak ablalarda hisse satıyorlar.. Bak Akfen nasıl sahip çıkıyor hissesine..

aynen ortak ablalar iyi alıne oldu kiı ama 3.85-3.95 aralığında.ben bu sene olmazsa seneye iyi prim yapacağı kanaatindeyim kağıdın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 12:27 
Kullanıcı avatarı

burada ne olacağı hiç belli olmaz dostum.. kimse düşecek diye düşünmez bizim gibi.. Hayırlısı diyelim..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2015 12:29 
Kullanıcı avatarı

yakamoz09 yazdı:
burada ne olacağı hiç belli olmaz dostum.. kimse düşecek diye düşünmez bizim gibi.. Hayırlısı diyelim..

aynen hayırlısı beklemedeyiz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2015 20:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

seçimdne sonra aldımdı herkes uçtu kaçtı sen usul usul gidiyorsun bakalım seçim öncesi bir atraksiyon daha yapacakmı

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.