Zaman: 21 Şub 2017 22:58

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TSGYO- TSKB GMYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2010 23:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

0.92 önemli bir direnç..kıramadı bir türlü..kırsa 1.00 olucak..Hissedeki işlem hacmide giderek artıyor..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2010 00:07 
Kullanıcı avatarı

Bu hissede biraz daha sabır gerekiyor...0.85 lere sarkarsa ortalamayı düşürmek için alım fırsatı olabilir..
Ama 1 aylık bir süreçte 1.10-1.15 olabilir diye tahmin ediyorum, 1-2 haber patlatsa yatırımlarla ilgili olarak, hatta ilgi çekip daha da yükselebilir...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2011 10:02 
Kullanıcı avatarı

0.92 direnç noktasını kırdı bu hisse yakın zamanda iyi yerlere gelmesi bekleniyor y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2011 21:46 
Kullanıcı avatarı

Direnç 1.00...Ben Cumaya kadar 1.10 rakamını bulacağını düşünüyorum.henüz ciddi bir haber de gelmedi hisseyle ilgili..ama işlem hacmi hergün artıyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2011 10:33 
Kullanıcı avatarı

ripka yazdı:
Direnç 1.00...Ben Cumaya kadar 1.10 rakamını bulacağını düşünüyorum.henüz ciddi bir haber de gelmedi hisseyle ilgili..ama işlem hacmi hergün artıyor

hocam beklediğin direnç noktasını kırdı 1.10 rakamı inşallah geçilecek

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2011 00:06 
Kullanıcı avatarı

ne mikrop kağıt aldık 0.90dan bi 0.90 olsa satacamda 1 ileri 1 geri başka işlem yapmıyor..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2013 23:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

[quote="NÖRON"]galataport ihale tarih ibellimi acaba.[/quote

İhale öncesinde gizli görüşmeler yapıldığının anlaşılmasıyla büyük tartışmalara neden olan “Galataport” projesi için yeniden ihale açıldı. Salıpazarı Limanı ve Karaköy rıhtımını kapsayan projenin ihalesi 30 Nisan’da yapılacak.

Özelleştirme İdaresi, “Salıpazarı Liman Sahası özelleştirmesi” adı altında ihaleye çıkartılan Galataport projesine ilişkin ihale ilanını yayınladı. Yatırımların ihaleye çağrılması amacıyla yayınlanan ilana göre; ihale, pazarlık usulüyle gerçekleştirilecek. İhale komisyonu gerekli görürse, pazarlıklar açık artırma yöntemiyle sürdürülecek.

İhaleye yalnızca şirketler ve şirketlerin oluşturacakları ortak girişim grupları katılabilecek. İhaleye katılmak isteyen yatırımcılar, ihale dosyasını 20 bin lira ödeyerek satına alabilecek.

İhaleye katılmak isteyen şirketlerin yatırmak zorunda oldukları geçici teminat miktarı 20 milyon dolar olarak belirlenirken, son teklif verme tarihi; yani ihalenin yapılacağı tarih 30 Nisan 2013 olarak ilan edildi.

İhale ilanında yer alan bilgilere göre; “Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş./MAG Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti./İşmen Hukuk Bürosu” konsorsiyumu danışman şirket olarak belirlendi.

30 yıl süreyle işletme hakkının devri yöntemiyle uygulanacak olan Galataport projesi, Türkiye Denizcilik İşetmeleri’ne (TDİ) ait 100 bin 280 metrekarelik planlama alanını ve 131 bin 821 metrekarelik kapalı alanı kapsıyor. Bu alan için Salıpazarı iskelesiyle Karaköy’deki yolcu vapuru iskelesi de bulunuyor.

Özelleştirmeyle Proje kapsamında, liman sahasında bulunda tarihi binalardan TDİ Genel Müdürlüğü, Paket Postanesi, Çinili Han ve Yolcu Terminalı ile 30 yıllığına devredilecek. Devredilecek binalar arasında TDİ’nin 6 ayrı antreposu da yer alıyor.

İhale dökümanında, bölgenin, tartışmalara neden olan imar planlarının askı süresinin tamamlandığı ve kesinleştiği bildirildi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2013 23:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

Hayırlısıyla Tahirhan ımızın mürüvvetini bir görebilseydik ....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2013 23:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Mühendisliği

commenter34 yazdı:
Hayırlısıyla Tahirhan ımızın mürüvvetini bir görebilseydik ....

işallah bu bölgede 20 senedir çalışıyorum ve eskıyı hatırlıyınca gülmeden yapamıyorum galata kulesıne çok yakın işyerim daha 10 sene öncesine kadar bedeva sayılacak evler şuan yanına bile yaklaşılmıyor tahir hanıda biliyorum kiralıcakmı yoksa orayı yıkıp yeni bir otel işinemı girişir acaba .

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.