Zaman: 24 Kas 2017 23:27

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TSGYO- TSKB GMYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 00:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

commenter34 yazdı:
Hayırlısıyla Tahirhan ımızın mürüvvetini bir görebilseydik ....

işallah bu bölgede 20 senedir çalışıyorum ve eskıyı hatırlıyınca gülmeden yapamıyorum galata kulesıne çok yakın işyerim daha 10 sene öncesine kadar bedeva sayılacak evler şuan yanına bile yaklaşılmıyor tahir hanıda biliyorum kiralıcakmı yoksa orayı yıkıp yeni bir otel işinemı girişir acaba .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2013 13:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

TSGYO Yönetim Kurulu sayın Üyeleri,

Merhaba. Kaç kişisiniz?

Hissenin Halka arz fiyatı; 1,05 TL. (yaklaşık 4 sene önce)
Hissenin güncel fiyatı; 0,57 TL.
Beher hisse için ödenen toplam temettü (yaklaşık); 0,00 TL. (Arzdan itibaren hiç temettü vermedi.)Yatırımcının her hisseden elde ettiği kar / (zarar); -0,48 TL (%45,7) (enflasyon hariç)

Siz, bence bu işi bırakın.

Gayrimenkul işi ile uğraşanların darphane gibi para kazandığı (örn. EKGYO) dönemde siz zarar edebiliyorsanız, kapıda bekleyen GMYO krizinde bakalım ne yapacaksınız?

Samimi olarak söylüyorum. Bu işi bırakın. Bir nebze hayır işlemek istiyorsanız, yokluğunuzu bize bahşedin. TSGYO’ yu nasıl yönettik diye bir de kitap yazın. Eminim, tüm GMYO yöneticileri bu kitapta yazanların tersini yaparak çok başarılı olacaklardır.

Kaç kişisiniz? Başınızı yastığa koyduğunuzda huzur içinde uyuyabiliyor musunuz? Halka arz esnasında reklamınızı yapanlar, övenler huzur içinde uyuyabiliyor mu? 1,05 TL rayici belirleyenler ve onaylayanlar huzur içinde uyuyabiliyor mu?

SPK, Siz’ e ne zaman hesap soracak? Yasal yetkililere güvenerek, alın teri ile kazandığını yatıran namuslu, dürüst, düzgün halkın bu mağduriyeti ne zaman giderilecek? Yukarıdaki sonuca (bilinçli ya da bilinçsiz) neden olanlar ne zaman yasal hesap mekanizmasına sokulacak?

Kaç kişisiniz? İki ellerinizi kenetleyip bir araya gelip TSGYO’ yu yükseltmeyi, yüceltmeyi ve kalkındırmayı neden beceremediniz?

Kaç kişisiniz? Hiç değer katmadan (huzur hakkı adı altında) maaş alıyorsanız, aldığınızın, bozduğunuzun ve ettirdiğiniz zararın (reel anlamda) en az 10 katını TSGYO’ ya vermiyorsanız, her ne hakkım varsa hepsini Siz’ e (hakkımı yedirdiklerinize) haram ediyorum. Dilerim Allah (TSGYO’ nun yanlış/kötü yönetilmesinden ötürü mağdur olanların haklarını gönül hoşluğu ile teslim edinceye dek) Siz’ e (Siz’ i en sevdiklerinizden mahrum ederek) azap eder.

Allah, firmasını ortaklarının hak ve hukukunu (Allah korkusu içinde) gözeterek yönetenlerin (hile, entrika v.s. gayri ahlaki, gayri insani yöntemlere başvurmayanların) yardımcısı olsun, işlerini rast getirsin, toplum içinde örnek insanlar haline getirsin. Amin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2013 23:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

evet resmen biçme kesme ezme ne dersen deyin küçük yatırımcıyı mahvettiler bu hafta ...sağlam dediğimiz hisse gözaltı pazarındaki hisselerden berbattı bu hafta...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2014 19:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

kapanıştan sonra bugün şirketten 200 bin lot alım haberi düştü kapa.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2014 10:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlar, çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sağlık, mutluluk içinde bilinçli, bilgili, iradeli ve kişilikli birer birey olarak ulaşmasını dilerim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2014 08:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

Bu hisse hakkında yorum yapan da yok neden?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2016 14:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

TSKB GYO ile İş GYO, birleşme görüşmelerine başlama kararı aldı

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile İş Gayrimenkul Yatırım
Ortaklığı A.Ş., birleşme görüşmelerine başlama kararı aldı.
Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
verildi:
"Yönetim Kurulumuzun 18 Kasım 2016 tarihinde yapılan toplantısında
Şirketimizin, mevcut kira gelirlerinin artırılması ve portföyün
çeşitlendirilmesi kapsamındaki yatırım stratejisi doğrultusunda ve
birleşme sonucu yaratılacak sinerji dikkate alınarak, İş Gayrimenkul
Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu,
Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki
İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği, Sermaye
Piyasası Kurulu'nun II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği, 6102
sayılı Türk Ticaret Kanunu, 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu ve
ilgili diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde birleşme görüşmelerine
başlanmasına,
Birleşme sürecine ilişkin olarak ihtiyaç duyulabilecek değerleme
ve danışmanlık hizmetlerinin alınmasına yönelik firmaların seçimi
konusunda Genel Müdürlüğün yetkilendirilmesine, oy birliğiyle karar
verilmiştir."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/568848

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2016 20:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

***TSGYO******ISGYO******ISMEN*** TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri )

İlgili Şirketler [ISGYO, ISMEN]

Açıklamalar

Şirketimizin İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile birleşme sürecinin yürütülmesi ve ayrılma hakkının kullanılması kapsamında İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'den danışmanlık ve aracılık hizmeti alınmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/571971

BIST
12 Aralık 2016 02:12

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2017 22:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

Apache yazdı:
TSGYO Yönetim Kurulu sayın Üyeleri,

Merhaba. Kaç kişisiniz?

Hissenin Halka arz fiyatı; 1,05 TL. (yaklaşık 4 sene önce)
Hissenin güncel fiyatı; 0,57 TL.
Beher hisse için ödenen toplam temettü (yaklaşık); 0,00 TL. (Arzdan itibaren hiç temettü vermedi.)Yatırımcının her hisseden elde ettiği kar / (zarar); -0,48 TL (%45,7) (enflasyon hariç)

Siz, bence bu işi bırakın.

Gayrimenkul işi ile uğraşanların darphane gibi para kazandığı (örn. EKGYO) dönemde siz zarar edebiliyorsanız, kapıda bekleyen GMYO krizinde bakalım ne yapacaksınız?

Samimi olarak söylüyorum. Bu işi bırakın. Bir nebze hayır işlemek istiyorsanız, yokluğunuzu bize bahşedin. TSGYO’ yu nasıl yönettik diye bir de kitap yazın. Eminim, tüm GMYO yöneticileri bu kitapta yazanların tersini yaparak çok başarılı olacaklardır.

Kaç kişisiniz? Başınızı yastığa koyduğunuzda huzur içinde uyuyabiliyor musunuz? Halka arz esnasında reklamınızı yapanlar, övenler huzur içinde uyuyabiliyor mu? 1,05 TL rayici belirleyenler ve onaylayanlar huzur içinde uyuyabiliyor mu?

SPK, Siz’ e ne zaman hesap soracak? Yasal yetkililere güvenerek, alın teri ile kazandığını yatıran namuslu, dürüst, düzgün halkın bu mağduriyeti ne zaman giderilecek? Yukarıdaki sonuca (bilinçli ya da bilinçsiz) neden olanlar ne zaman yasal hesap mekanizmasına sokulacak?

Kaç kişisiniz? İki ellerinizi kenetleyip bir araya gelip TSGYO’ yu yükseltmeyi, yüceltmeyi ve kalkındırmayı neden beceremediniz?

Kaç kişisiniz? Hiç değer katmadan (huzur hakkı adı altında) maaş alıyorsanız, aldığınızın, bozduğunuzun ve ettirdiğiniz zararın (reel anlamda) en az 10 katını TSGYO’ ya vermiyorsanız, her ne hakkım varsa hepsini Siz’ e (hakkımı yedirdiklerinize) haram ediyorum. Dilerim Allah (TSGYO’ nun yanlış/kötü yönetilmesinden ötürü mağdur olanların haklarını gönül hoşluğu ile teslim edinceye dek) Siz’ e (Siz’ i en sevdiklerinizden mahrum ederek) azap eder.

Allah, firmasını ortaklarının hak ve hukukunu (Allah korkusu içinde) gözeterek yönetenlerin (hile, entrika v.s. gayri ahlaki, gayri insani yöntemlere başvurmayanların) yardımcısı olsun, işlerini rast getirsin, toplum içinde örnek insanlar haline getirsin. Amin.

dosttum söylemlerine katılmamak mümkün değil peki spk bu hadsizlere neden haddin bildirmez ben ona şaşıyorum .. ne zaman kör gözler gözünü açacak ky kalmadı bistte

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.