Zaman: 20 Eyl 2017 10:35

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3162, 3163, 3164, 3165, 3166, 3167, 3168  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: TSPOR - Trabzonspor Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2015 13:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Hayalet tekrar geldi bu hissenin atası benim . Çok eskiler iyi bilirler . yeniden burdayım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2015 01:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

Sürekli düşecek almayın diyen hayalet miydi ? hayırdır buralardasın ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2015 10:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Evet düşecek diyen hayalet düşecek dediginde hisse 23 tl idi 32 tlden gelmişti şimdi görünen köy klavuz istemez. Ekmegini yemeye geldim parasız kaldım bu aralar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2015 15:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Tspor yeni sezonda yeni stadta sampiyonluga oynayan takim yaratmak icin hocayi surekli yurt disina yolluyor insallah gidecegi uzun bir yol var 25 30 lardan buralara saka gibi 1.50 niye duruyor oda ilginc ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2015 11:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Periskop yazdı:
İki gerçek! Allah Aşkına Birisi İzah Etsin
1-Aziz başkan ilk gözaltına alındığı hafta TS tavan tavan gitti. Pazartesi,Salı,Çarşamba ve Perşembe sonra Perşembe öğleden sonra satışlar alışları ezdi... "acaba keriz mi silkeleniyor derken" Cuma satışlara, düşüşe devam... Satışların büyük kısmı Avrupa'dan... Türkiye küçük yatırımcı alışta
Pazartesi sabah 07:00 da gazeteyi açtığımda MANŞET : SADRİ ŞENER ŞAFAK OPERASYONU İLE GÖZALTINA ALINDI...
artık çok geç! TABAN TABAN
Türkiye'de herkes TS'u şampiyon ilan ederken, Sadri Şener ile ilgili ortada en ufak bir iddia yok iken; Perşembe gününden gelecek Pazartesi Sadri Şener'in gözaltına alınacağını, dolayısıyla şaibenin TS camiasına da sıçrayacağını AVRUPALI (para kaynağını bilemiyorum tabi) dostlarına kimler bildirdi ! Yok biz memleketimizi bilemiyoruz Yabancı bizden daha iyi biliyor, NASIL?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2015 11:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Periskop yazdı:
Bir aslan parçası
2- TS 20 subat 2013 de temettü verecekti. Temettü verecek olan kağıtlar primlenir, temettü verdiği gün satışlar gelir ve bir parça düşüş olur.Adam gibi hisseler küçük bir düşüşten sonra toparlanır.
2013 Şubat 20 de hisse temettü verecek vermesine de hissede bir tuhaflık var. Hisse yükselmiyor, aksine satışlar oluyor.
Gazete haberleri, stat ihalesi, 1461 TS satışı beklentisi, Bakanların destekleri ve belkide en önemlisi, yansıyanı, KAP a düşen bir haber : 20 Şubatta planladığımız temettü ödemesini kasamızda paramız bol vs palavralarıyla 13 Şubata çektik ahali!
Hisse birden hareketleniyor.. Destekler dirençler konuşurken birden teknikçiler, hedefçiler çıkageliyor. Beklenti var Tetikleyiciler de hazır...
Yalnız bir aslan parçası var arada, herkese her beklentiye rağmen aşağıdaki yorumu yapıyor :
--- Çünkü kimse oltaya gelmiyor alanın elinde kalacak. . 20 sinde verilmesi gereken temettü tarihi birden 13 subat a çekiliyor hisse tavan yapıyor ve 3 saat sonra bilanço açıklanıyor 25 milyon zarar . Diğer bir husus 13 subat temettü tarihi 14 subat stat ihalesi bunlar tesadüf olabilir mi .. Bunlar çakal değil çakalın önde gideni . Hisse 10 tl nin altına inmesin diye adamlar kıçlarını yırtıyor çünkü deniz banka 5 milyon lot hisse rehin verilmiş karşılığında 25 milyon euro kredi kullanılmış yani 50 milyon tl . 12 şubatta hisseden çıkın ..---
Aslan parçası bunların ne mal olduğunu izah etmişti lakin BUNLAR onu da atlatıp temettü günü değil temettü gününden iki gün önce hisseye tabanları çektirdiler.Diğer Bankalara da satışları yaptılar.Kulüpte hisse bırakmadılar.
Biz teslim olmuşuz yapabilecek çok fazla bir şey yok! zaten ortalama yapa yapa gelmişiz.Zaten kaçamıyoruz.

TS yüzünden yaşadıklarımı buraya yazmanın manası yok.Ben bu gerçekleri yazmanın yeterli olacağını düşünüyorum.

fakat bu mübarek Ramazan ayında biliyorum ki Rabbim her şeyi en doğru bilendir.

SAHABEDEN HABERİ OLMAYANDAN HZ.ÖMER ADALETİ BEKLENMEZ.

BİLİYORUM Kİ RABBİM BUNCA İNSANIN VEBALİNİ ALANLARA KARŞILIĞINI VERİYOR VE VERECEK.

Yazı uzun oldu, inanın yaşadıklarımız çok daha uzun.
Masumlar hakkınızı helal edin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2015 19:40 
Kullanıcı avatarı

Tosici aldi Seneye sampiyonluga oynayan Tspor insallah iyi gunler gelecek yuksek miktarda parayla beklentiyle takibe devam 1.70 kirilirsa 4.00 ler yakindir bu haftasonu bjk yi yenerse hareket baslar ytd.bence borsanin en ucuz beklentisi en yuksek hissesi bol kazanclar dilerim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 May 2015 16:47 
Kullanıcı avatarı

Tspor dibin dibinde Gsray da guzel kazandim sattim sira tsporda

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 May 2015 00:03 
Kullanıcı avatarı

Tspor hersene 7.00 den 15 lere giderdi hatta 25 lere gitti sonra sike bedelsiz derken 8.00 lere dustu sonra 6.25 den 1.80 e simdi 1.45 daha nereye dusecek 1.70 in ustu 5.00 lira bence beklemeye degecek arkadaslarla bayagi topladik bekliyoruz ytd.arastirin iyi geceler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 May 2015 12:56 
Kullanıcı avatarı

Butun spor hisseleri patladi piyasa degerleri incelendiginde Ts cok dusuk kaldi 1.70 olsa ustu acik 6.00 lar 10.00 lar zor degil beklemeye degecek insallah hayirlisi

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3162, 3163, 3164, 3165, 3166, 3167, 3168  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.